| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 200m - Mesterskab VÅ1

1 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 148/12 147/05 295/17

Riffel, 200m - Klasse BK

1 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening 150/13
2 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 150/09
3 117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening 149/04
4 128031 Tom Schjødt Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 148/09
5 123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening 148/06
6 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 147/04
7 109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening 145/02
8 115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening 144/03
9 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 144/02
10 117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening 142/03
11 131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening 140/02
12 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening 139/00

Riffel, 200m - Klasse JUN

1 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 149/06
2 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 148/07
3 101490 Christoffer Røjkjær Ullerup Skytteforening 148/05
4 93650 Hjalte Morthorst Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 148/04
5 103315 Magnus Kristensen Vodskov Skytteforening 147/04
6 113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 146/06
7 109881 Annika Hansen Otterup Skytteforening 146/03
8 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 145/07
9 114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening 145/05
10 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 141/03
10 97889 Luckas Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 141/03
12 112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening 139/02
13 118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 136/03

Riffel, 200m - Klasse VS1

1 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 147/06
2 59536 Johnny Olsen Vemmelev Sg&i 146/07
3 22154 Allan Aagaard Skive skytteforening 146/05
4 80892 Casper Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 145/06
5 62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Sg&i 143/04
5 60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Sg&i 143/04
7 25849 Helene Klejs Dam Sørensen Samsø Skytteforening 142/05
8 57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 142/04
9 27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening 142/03
9 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 142/03
11 25639 Carsten Hauge Samsø Skytteforening 139/03
12 86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening 139/02

Riffel, 200m - Klasse VS2

1 69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 147/05
2 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 146/02
3 98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds 144/06
4 12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds 143/05
5 69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds 141/05
6 54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening 140/04
7 52929 Jakob Nielsen Otterup Skytteforening 139/03
8 57413 Morten Larsen Tuse Skytteforening 138/04
9 28222 Michael Madsen Boddum-Ydby Skytteforening 137/01

Riffel, 200m - Klasse VS3

1 28345 Anders Kappel Boddum-Ydby Skytteforening 137/05
2 73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening 136/01
3 85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening 134/03
4 69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 132/01
5 15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening 127/02
6 15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening 127/00
7 53807 Henrik Leon Hansen Ravnsborg Skytteforening 120/01

Riffel, 200m - Klasse SE1

1 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 150/09
2 69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 149/09
3 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 149/07
3 25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening 149/07
3 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening 149/07
6 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening 149/05
7 87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening 149/04
8 68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 148/09
9 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 147/07
10 58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening 146/07
11 60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 144/05

Riffel, 200m - Klasse SE2

1 33414 Tove Thomsen Secher Ullerup Skytteforening 147/06

Riffel, 200m - Klasse VÅ1

1 53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening 150/12
2 106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening 150/10
3 39794 Line Petermann Ribe Skyttekreds 150/06
4 76186 Ken Poulsen Tuse Skytteforening 149/06
5 106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening 149/05
6 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening 149/04
7 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 148/12
8 69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening 148/07
9 55531 Gitte Larsen Damsholte Skytteforening 147/10
10 91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening 147/05
11 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 146/06
12 43374 Allan Clausen Skive skytteforening 144/05
13 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 143/03

Riffel, 200m - Klasse VÅ2

1 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 150/11
2 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 149/08
3 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening 148/08
4 136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening 148/06
5 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening 147/08
6 33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening 146/04
6 35362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening 146/04
8 62229 Mette Tranegaard Sukstorf Vemmelev Sg&i 145/05
8 92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 145/05
10 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 145/04
11 126568 Keld Reimer Hansen Otterup Skytteforening 145/03
12 90322 Allan Frost Ravnsborg Skytteforening 141/05
13 126565 Steen Lage Otterup Skytteforening 138/03

Til toppen