| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 200m - Mesterskab VS1

1 86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening 138/05 138/05 138/05

Riffel, 200m - Mesterskab SE1

1 87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening 148/05 148/05 148/05

Riffel, 200m - Klasse BK

1 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 150/06
2 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening 149/12
3 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 149/08
4 109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening 148/06
5 117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening 147/07
6 128031 Tom Schjødt Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 146/06
7 123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening 145/01
8 117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening 144/03
9 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 141/03
10 115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening 140/03
11 131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening 137/00
12 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening 125/00

Riffel, 200m - Klasse JUN

1 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 149/10
2 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 149/08
3 109881 Annika Stokkebro Hansen Otterup Skytteforening 148/06
4 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening 148/05
4 93650 Hjalte Morthorst Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 148/05
6 101490 Christoffer Røjkjær Ullerup Skytteforening 147/07
7 113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 145/05
8 124027 Mads Hertz Larsen Ravnsborg Skytteforening 144/07
9 97889 Luckas Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 143/04
10 118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 141/01
11 112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening 140/05
12 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 140/03
13 114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening 140/02

Riffel, 200m - Klasse VS1

1 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 149/07
2 80892 Casper Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 147/05
3 62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 146/06
4 59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 145/06
5 22154 Allan Aagaard Skive skytteforening 145/05
6 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 145/03
7 12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds 143/05
8 57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 143/03
9 27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening 142/04
10 25849 Helene Klejs Dam Sørensen Samsø Skytteforening 140/03
11 60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 139/03
12 86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening 138/05
13 25639 Carsten Hauge Samsø Skytteforening 133/02

Riffel, 200m - Klasse VS2

1 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 145/05
2 69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 145/04
3 69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds 144/05
4 57413 Morten Larsen Tuse Skytteforening 142/06
5 52929 Jakob Nielsen Otterup Skytteforening 141/06
6 54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening 141/01
7 28222 Michael Madsen Boddum-Ydby Skytteforening 138/03
8 98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds 131/01

Riffel, 200m - Klasse VS3

1 28345 Anders Kappel Boddum-Ydby Skytteforening 141/04
1 69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 141/04
3 85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening 138/04
4 73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening 124/01
5 15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening 124/00
6 53807 Henrik Leon Hansen Ravnsborg Skytteforening 122/01

Riffel, 200m - Klasse SE1

1 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening 150/08
1 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening 150/08
3 69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 149/09
4 68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 149/08
5 25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening 148/07
6 87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening 148/05
7 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 148/04
8 58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening 147/06
9 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 147/05
10 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 146/05
11 60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 145/03

Riffel, 200m - Klasse SE2

1 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 147/05

Riffel, 200m - Klasse VÅ1

1 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 150/10
2 39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds 150/07
3 53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening 150/06
3 76186 Ken Poulsen Tuse Skytteforening 150/06
5 91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening 149/07
6 55531 Gitte Larsen Damsholte Skytteforening 149/05
7 106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening 148/08
8 43374 Allan Clausen Skive skytteforening 147/06
9 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 145/03
10 69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening 144/03
11 106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening 142/03
12 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 141/00

Riffel, 200m - Klasse VÅ2

1 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening 149/06
2 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 147/08
3 92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 147/06
4 25362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening 146/07
4 136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening 146/07
6 82492 René Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 146/04
7 90322 Allan Frost Ravnsborg Skytteforening 146/02
8 113910 Michael Larsen Vodskov Skytteforening 145/03
9 62229 Mette Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 144/08
10 126568 Keld Reimer Hansen Otterup Skytteforening 144/03
11 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening 143/03
12 33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening 141/03
13 126565 Steen Lage Otterup Skytteforening 140/03

Til toppen