Norma Skydning - 200m Holdturnering 2. runde (Riffel, 200m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
109881 Annika Stokkebro Hansen Otterup Skytteforening JUN 148.000 148.000 Hovedskydning
52929 Jakob Nielsen Otterup Skytteforening VS2 141.000 141.000 Hovedskydning
126568 Keld Reimer Hansen Otterup Skytteforening VÅ2 144.000 144.000 Hovedskydning
126565 Steen Lage Otterup Skytteforening VÅ2 140.000 140.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 145.000 145.000 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 146.000 146.000 Hovedskydning
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 139.000 139.000 Hovedskydning
62229 Mette Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VÅ2 144.000 144.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 149.000 149.000 Hovedskydning
117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening BK 147.000 147.000 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 147.000 147.000 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 149.000 149.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 145.000 145.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 150.000 150.000 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 149.000 149.000 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening JUN 149.000 149.000 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 141.000 141.000 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 145.000 145.000 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 144.000 144.000 Hovedskydning
128031 Tom Schjødt Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK 146.000 146.000 Hovedskydning
54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening VS2 141.000 141.000 Hovedskydning
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening VÅ1 150.000 150.000 Hovedskydning
117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening BK 144.000 144.000 Hovedskydning
96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening VÅ2 149.000 149.000 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening VS1 143.000 143.000 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK 150.000 150.000 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Tuse Skytteforening VÅ1 150.000 150.000 Hovedskydning
136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening VÅ2 146.000 146.000 Hovedskydning
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK 145.000 145.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 147.000 147.000 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 150.000 150.000 Hovedskydning
57413 Morten Larsen Tuse Skytteforening VS2 142.000 142.000 Hovedskydning
90322 Allan Frost Ravnsborg Skytteforening VÅ2 146.000 146.000 Hovedskydning
53807 Henrik Leon Hansen Ravnsborg Skytteforening VS3 122.000 122.000 Hovedskydning
124027 Mads Hertz Larsen Ravnsborg Skytteforening JUN 144.000 144.000 Hovedskydning
118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening VÅ2 143.000 143.000 Hovedskydning
87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening SE1 148.000 148.000 Hovedskydning
86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening VS1 138.000 138.000 Hovedskydning
55531 Gitte Larsen Damsholte Skytteforening VÅ1 149.000 149.000 Hovedskydning
131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening BK 137.000 137.000 Hovedskydning
106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening VÅ1 142.000 142.000 Hovedskydning
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening JUN 149.000 149.000 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 146.000 146.000 Hovedskydning
80892 Casper Norup Bertelsen Viborg Skytteforening VS1 147.000 147.000 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening VS2 145.000 145.000 Hovedskydning
101490 Christoffer Røjkjær Ullerup Skytteforening JUN 147.000 147.000 Hovedskydning
33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening VÅ2 141.000 141.000 Hovedskydning
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening SE2 147.000 147.000 Hovedskydning
12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds VS1 143.000 143.000 Hovedskydning
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 148.000 148.000 Hovedskydning
39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds VÅ1 150.000 150.000 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds VS1 145.000 145.000 Hovedskydning
22154 Allan Aagaard Skive skytteforening VS1 145.000 145.000 Hovedskydning
131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening BK 149.000 149.000 Hovedskydning
27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening VS1 142.000 142.000 Hovedskydning
25362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening VÅ2 146.000 146.000 Hovedskydning
25849 Helene Klejs Dam Sørensen Samsø Skytteforening VS1 140.000 140.000 Hovedskydning
25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening SE1 148.000 148.000 Hovedskydning
115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening BK 140.000 140.000 Hovedskydning
25639 Carsten Hauge Samsø Skytteforening VS1 133.000 133.000 Hovedskydning
91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening VÅ1 149.000 149.000 Hovedskydning
109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening BK 148.000 148.000 Hovedskydning
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 150.000 150.000 Hovedskydning
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds VÅ1 141.000 141.000 Hovedskydning
98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds VS2 131.000 131.000 Hovedskydning
69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds VS2 144.000 144.000 Hovedskydning
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds VÅ2 147.000 147.000 Hovedskydning
129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening BK 141.000 141.000 Hovedskydning
113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening JUN 145.000 145.000 Hovedskydning
73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening VS3 124.000 124.000 Hovedskydning
114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening JUN 140.000 140.000 Hovedskydning
118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening JUN 148.000 148.000 Hovedskydning
106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening VÅ1 148.000 148.000 Hovedskydning
28222 Michael Madsen Boddum-Ydby Skytteforening VS2 138.000 138.000 Hovedskydning
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening BK 149.000 149.000 Hovedskydning
92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening VÅ2 147.000 147.000 Hovedskydning
93650 Hjalte Morthorst Jensen Boddum-Ydby Skytteforening JUN 148.000 148.000 Hovedskydning
112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening JUN 140.000 140.000 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening VÅ1 145.000 145.000 Hovedskydning
85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening VS3 138.000 138.000 Hovedskydning
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening JUN 141.000 141.000 Hovedskydning
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening JUN 140.000 140.000 Hovedskydning
15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening VS3 124.000 124.000 Hovedskydning
113910 Michael Larsen Vodskov Skytteforening VÅ2 145.000 145.000 Hovedskydning
118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening BK 125.000 125.000 Hovedskydning

Til toppen