| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 123669 Maja Pedersen Skytteklubben DSB/ASF 200/11 199/13 399/24
2 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 199/10 199/11 398/21
3 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 195/06 198/09 393/15
4 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/08 195/08 393/16
5 110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/13 194/09 393/22
6 117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/02 195/09 389/11

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening 191/04 193/06 384/10
2 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 194/05 189/03 383/08

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening 198/06 199/14 397/20
2 135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening 195/06 199/07 394/13
3 136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening 198/10 195/06 393/16
4 137937 Lucas Castor Grove Schmidt Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/04 189/02 384/06
5 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 184/03 182/02 366/05
6 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 183/02 176/02 359/04
7 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 181/04 175/01 356/05
8 129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 165/01 187/04 352/05
9 137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 177/02 173/01 350/03
10 138652 Victor Holmgaard Havtorn Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 160/00 159/01 319/01

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening 194/09 199/08 393/17
2 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/10 194/06 391/16

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/12 200/15 399/27
2 113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/08 197/09 393/17
3 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 195/08 196/08 391/16
4 129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening 193/05 193/07 386/12
5 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 186/03 198/08 384/11

Riffel, 50m - Mesterskab VS1

1 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening 198/09 197/12 395/21
2 12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds 194/09 198/07 392/16
3 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 195/07 196/06 391/13
4 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 193/07 196/07 389/14
5 107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening 194/07 194/08 388/15
6 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 194/08 193/06 387/14
7 19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening 195/07 192/06 387/13
8 91277 Simone Berg Aalborg Skyttekreds 193/05 193/06 386/11
9 28245 Louise Madsen Viborg Skytteforening 193/07 193/02 386/09

Riffel, 50m - Mesterskab VS2

1 27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening 193/06 195/06 388/12
2 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 190/04 189/05 379/09
3 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 191/02 188/04 379/06
4 86192 Denis Kraft Karup Skytteforening 180/05 187/07 367/12

Riffel, 50m - Mesterskab VS3

1 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening 192/03 197/06 389/09
2 119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/07 189/05 383/12
3 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 184/03 192/01 376/04
4 31159 Jacob Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/03 184/03 371/06
5 97938 Jesper Skovgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 180/05 185/03 365/08
6 123793 Michael Kofoed Schou Gjellerup Sdr. S G & I 180/01 181/07 361/08

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening 198/14 197/08 395/22
2 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 196/07 196/05 392/12
3 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening 193/03 198/11 391/14
4 22623 Erling Hesel Silkeborg Skyttekreds 196/05 195/05 391/10
5 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 195/07 194/05 389/12
6 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds 194/06 192/04 386/10
7 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 182/04 189/05 371/09

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/06 193/09 387/15
2 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 196/07 188/03 384/10
3 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/03 190/05 382/08
4 19714 Inger Sørensen Kjellerup Skytteforening 192/06 190/02 382/08
5 31129 Jørn J. Termansen Karup Skytteforening 188/03 189/04 377/07
6 22262 Preben Jensen Silkeborg Skyttekreds 178/03 186/00 364/03
7 100406 Karin Kraft Horne Skytteforening 169/01 170/01 339/02

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ1

1 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/10 200/14 398/24
2 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10 198/10 398/20
3 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11 195/08 395/19
4 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 199/11 193/06 392/17
5 126904 Steven V. Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 194/05 196/09 390/14
6 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/05 193/08 387/13

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ2

1 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/08 191/03 388/11
2 22128 Claus Pors Jensen Kjellerup Skytteforening 192/03 192/05 384/08

Riffel, 50m - Mesterskab FRI

1 112653 Dorde Lis Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 183/03 183/03 366/06
2 122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 179/01 175/01 354/02

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 123669 Maja Pedersen Skytteklubben DSB/ASF 200/11
2 110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/13
3 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 199/10
4 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/08
5 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 195/06
6 117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/02

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 194/05
2 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening 191/04

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening 198/10
2 135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening 198/06
3 135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening 195/06
4 137937 Lucas Castor Grove Schmidt Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/04
5 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 184/03
6 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 183/02
7 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 181/04
8 137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 177/02
9 129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 165/01
10 138652 Victor Holmgaard Havtorn Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 160/00

Riffel, 50m - Klasse J1

1 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/10
2 124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening 194/09

Riffel, 50m - Klasse J2

1 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/12
2 113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/08
3 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 195/08
4 129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening 193/05
5 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 186/03

Riffel, 50m - Klasse VS1

1 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening 198/09
2 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 195/07
2 19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening 195/07
4 12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds 194/09
5 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 194/08
6 107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening 194/07
7 28245 Louise Madsen Viborg Skytteforening 193/07
7 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 193/07
9 91277 Simone Berg Aalborg Skyttekreds 193/05

Riffel, 50m - Klasse VS2

1 27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening 193/06
2 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 191/02
3 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 190/04
4 86192 Denis Kraft Karup Skytteforening 180/05

Riffel, 50m - Klasse VS3

1 119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/07
2 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening 192/03
3 31159 Jacob Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/03
4 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 184/03
5 97938 Jesper Skovgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 180/05
6 123793 Michael Kofoed Schou Gjellerup Sdr. S G & I 180/01

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening 198/14
2 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 196/07
3 22623 Erling Hesel Silkeborg Skyttekreds 196/05
4 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 195/07
5 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds 194/06
6 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening 193/03
7 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 182/04

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 196/07
2 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/06
3 19714 Inger Sørensen Kjellerup Skytteforening 192/06
4 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/03
5 31129 Jørn J. Termansen Karup Skytteforening 188/03
6 22262 Preben Jensen Silkeborg Skyttekreds 178/03
7 100406 Karin Kraft Horne Skytteforening 169/01

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11
2 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10
3 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 199/11
4 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/10
5 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 194/05
5 126904 Steven V. Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 194/05

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/08
2 22128 Claus Pors Jensen Kjellerup Skytteforening 192/03

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 112653 Dorde Lis Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 183/03
2 122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 179/01

Til toppen