| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 200m - Mesterskab BK

1 119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 147/04 144/04 291/08

Riffel, 200m - Mesterskab JUN

1 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 146/06 148/06 294/12
2 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 148/08 146/05 294/13

Riffel, 200m - Mesterskab VS1

1 27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening 143/01 143/03 286/04

Riffel, 200m - Mesterskab VS2

1 31184 Erik Madsen Haderup Skytteforening 146/05 143/03 289/08
2 27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening 141/03 145/05 286/08

Riffel, 200m - Mesterskab VS3

1 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 141/04 134/01 275/05
2 86192 Denis Kraft Horne Skytteforening 128/02 119/01 247/03

Riffel, 200m - Mesterskab SE1

1 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 147/06 147/04 294/10

Riffel, 200m - Mesterskab SE2

1 22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening 146/06 147/05 293/11
2 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 143/04 143/07 286/11
3 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds 141/01 142/05 283/06
4 22623 Erling Hesel Silkeborg Skyttekreds 132/00 139/03 271/03
5 22262 Preben Jensen Silkeborg Skyttekreds 133/01 133/01 266/02

Riffel, 200m - Mesterskab VÅ1

1 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 149/06 149/10 298/16

Riffel, 200m - Mesterskab VÅ2

1 127751 Patrick Jepsen Viborg Skytteforening 146/03 136/01 282/04

Riffel, 200m - Klasse BK

1 119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 147/04

Riffel, 200m - Klasse JUN

1 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 148/08
2 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 146/06

Riffel, 200m - Klasse VS1

1 27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening 143/01

Riffel, 200m - Klasse VS2

1 31184 Erik Madsen Haderup Skytteforening 146/05
2 27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening 141/03

Riffel, 200m - Klasse VS3

1 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 141/04
2 86192 Denis Kraft Horne Skytteforening 128/02

Riffel, 200m - Klasse SE1

1 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 147/06

Riffel, 200m - Klasse SE2

1 22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening 146/06
2 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 143/04
3 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds 141/01
4 22262 Preben Jensen Silkeborg Skyttekreds 133/01
5 22623 Erling Hesel Silkeborg Skyttekreds 132/00

Riffel, 200m - Klasse VÅ1

1 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 149/06

Riffel, 200m - Klasse VÅ2

1 127751 Patrick Jepsen Viborg Skytteforening 146/03

Til toppen