| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds 200/12 200/12 400/24
2 128497 Liane F. Hessler Sparta Idrætsforening 198/08 198/11 396/19
3 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds 196/08 198/08 394/16
4 121104 Frederik Beck Grænseegnens Skytteforening 191/05 196/07 387/12

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 127308 Iris Brock Gråsten Skytteforening 196/05 194/11 390/16
2 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening 198/08 190/06 388/14
3 123397 Kristian Brock Gråsten Skytteforening 193/02 189/03 382/05

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening 196/07 197/11 393/18
2 135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds 196/06 197/06 393/12
3 137131 Frederikke Bladt Sønderborg Skyttekreds 192/04 200/09 392/13
4 137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds 195/06 197/07 392/13
5 126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds 196/10 195/05 391/15
6 137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds 194/08 195/06 389/14
7 136722 Jakob Gade Sørensen Grænseegnens Skytteforening 193/04 194/07 387/11
8 135898 Mikkel Hesselberg Christiansen Sønderborg Skyttekreds 196/08 191/04 387/12
9 132695 Daniela Plath Broagerlands Skytteforening 196/08 190/06 386/14
10 133426 Yasmina Winther Gråsten Skytteforening 190/07 194/05 384/12
11 136904 Celina Albrechtsen Broagerlands Skytteforening 190/01 189/06 379/07
12 138400 Nevin Shalom Kannaiyan Rajkumar Sønderborg Skyttekreds 188/03 190/05 378/08
13 138613 Jessica Rose Sønderborg Skyttekreds 186/05 175/01 361/06
14 138610 Mads Marius Weihle Ohlsen Sønderborg Skyttekreds 180/02 171/00 351/02
15 130477 Maximillian Rønnow Sønderborg Skyttekreds 159/01 156/02 315/03
16 138533 Mira Høyer Callesen Broagerlands Skytteforening 166/00 148/00 314/00
17 138473 Kimmy Wolff Hansen Broagerlands Skytteforening 154/00 147/00 301/00

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening 195/05 197/09 392/14

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening 197/09 195/06 392/15
2 129314 Esben Holm Fabrin Perlewitz Grænseegnens Skytteforening 198/08 194/05 392/13
3 137836 Jessica Sørensen Sparta Idrætsforening 192/04 185/02 377/06

Riffel, 50m - Mesterskab VS1

1 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 191/05 195/07 386/12
2 44303 Camilla Paulsen Vojens Skytteforening 186/06 192/05 378/11

Riffel, 50m - Mesterskab VS2

1 43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening 197/07 189/04 386/11
2 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening 192/10 191/05 383/15
3 98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds 188/03 192/02 380/05
4 43374 Allan Clausen Skive skytteforening 187/05 189/08 376/13
5 43415 Pernille Porep Hadberg Grænseegnens Skytteforening 189/02 184/01 373/03

Riffel, 50m - Mesterskab VS3

1 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds 187/03 192/08 379/11
2 127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening 192/08 186/08 378/16

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 44389 William Kjær Vojens Skytteforening 195/06 198/09 393/15
2 121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening 191/05 197/07 388/12
3 44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds 193/06 195/04 388/10
4 117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening 194/09 194/08 388/17
5 42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds 192/03 195/08 387/11
6 42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds 193/05 193/04 386/09
7 112943 Thomas Chr. Hansen Antzack Vojens Skytteforening 191/02 194/07 385/09
8 43565 Iver Clausen Gråsten Skytteforening 189/03 195/04 384/07
9 42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds 190/00 191/03 381/03

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 39683 Anders Friis Sparta Idrætsforening 190/03 189/05 379/08

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ1

1 104165 Bjørn Bär Grænseegnens Skytteforening 199/12 199/09 398/21
2 43401 Sune Christensen Broagerlands Skytteforening 190/03 197/10 387/13
3 43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening 186/02 194/05 380/07

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ2

1 39563 Nicki Fabricius Vojens Skytteforening 196/09 195/05 391/14
2 137733 Kim Chr. Hansen Grænseegnens Skytteforening 196/07 194/05 390/12
3 104163 Volker Bär Grænseegnens Skytteforening 192/04 195/09 387/13
4 129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds 194/06 193/06 387/12
5 127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds 193/03 193/07 386/10
6 134660 Steen Jensen Grænseegnens Skytteforening 184/04 194/02 378/06
7 135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening 181/02 192/03 373/05
8 128216 Vita Bâr Grænseegnens Skytteforening 182/01 183/02 365/03
9 42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds 172/01 179/01 351/02

Riffel, 50m - Mesterskab FRI

1 124441 Birgit Benthin Bladt Sønderborg Skyttekreds 196/08 200/07 396/15
2 130479 Torben Gotfred Meier Sønderborg Skyttekreds 197/08 196/08 393/16
3 124451 Mona Kari Rønnow Sønderborg Skyttekreds 188/03 193/05 381/08
4 124834 Britta Strunck Sønderborg Skyttekreds 190/01 191/03 381/04
5 124455 Svend Vincent Rønnow Sønderborg Skyttekreds 181/04 190/07 371/11
6 124452 Paul Erik Kurzweg Sønderborg Skyttekreds 182/03 181/02 363/05

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds 200/12
2 128497 Liane F. Hessler Sparta Idrætsforening 198/08
3 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds 196/08
4 121104 Frederik Beck Grænseegnens Skytteforening 191/05

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening 198/08
2 127308 Iris Brock Gråsten Skytteforening 196/05
3 123397 Kristian Brock Gråsten Skytteforening 193/02

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds 196/10
2 135898 Mikkel Hesselberg Christiansen Sønderborg Skyttekreds 196/08
2 132695 Daniela Plath Broagerlands Skytteforening 196/08
4 132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening 196/07
5 135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds 196/06
6 137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds 195/06
7 137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds 194/08
8 136722 Jakob Gade Sørensen Grænseegnens Skytteforening 193/04
9 137131 Frederikke Bladt Sønderborg Skyttekreds 192/04
10 133426 Yasmina Winther Gråsten Skytteforening 190/07
11 136904 Celina Albrechtsen Broagerlands Skytteforening 190/01
12 138400 Nevin Shalom Kannaiyan Rajkumar Sønderborg Skyttekreds 188/03
13 138613 Jessica Rose Sønderborg Skyttekreds 186/05
14 128744 Carl Jørgen Møller Grænseegnens Skytteforening 182/02
15 138610 Mads Marius Weihle Ohlsen Sønderborg Skyttekreds 180/02
16 138533 Mira Høyer Callesen Broagerlands Skytteforening 166/00
17 130477 Maximillian Rønnow Sønderborg Skyttekreds 159/01
18 138473 Kimmy Wolff Hansen Broagerlands Skytteforening 154/00

Riffel, 50m - Klasse J1

1 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening 195/05

Riffel, 50m - Klasse J2

1 129314 Esben Holm Fabrin Perlewitz Grænseegnens Skytteforening 198/08
2 116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening 197/09
3 137836 Jessica Sørensen Sparta Idrætsforening 192/04

Riffel, 50m - Klasse VS1

1 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 191/05
2 44303 Camilla Paulsen Vojens Skytteforening 186/06

Riffel, 50m - Klasse VS2

1 43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening 197/07
2 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening 192/10
3 43415 Pernille Porep Hadberg Grænseegnens Skytteforening 189/02
4 98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds 188/03
5 43374 Allan Clausen Skive skytteforening 187/05

Riffel, 50m - Klasse VS3

1 127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening 192/08
2 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds 187/03
3 123944 Kenneth Bennett Grænseegnens Skytteforening 182/03

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 44389 William Kjær Vojens Skytteforening 195/06
2 117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening 194/09
3 44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds 193/06
4 42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds 193/05
5 42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds 192/03
6 121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening 191/05
7 112943 Thomas Chr. Hansen Antzack Vojens Skytteforening 191/02
8 42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds 190/00
9 43565 Iver Clausen Gråsten Skytteforening 189/03

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 39683 Anders Friis Sparta Idrætsforening 190/03

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 104165 Bjørn Bär Grænseegnens Skytteforening 199/12
2 43401 Sune Christensen Broagerlands Skytteforening 190/03
3 43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening 186/02

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 39563 Nicki Fabricius Vojens Skytteforening 196/09
2 137733 Kim Chr. Hansen Grænseegnens Skytteforening 196/07
3 129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds 194/06
4 127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds 193/03
5 104163 Volker Bär Grænseegnens Skytteforening 192/04
6 134660 Steen Jensen Grænseegnens Skytteforening 184/04
7 128216 Vita Bâr Grænseegnens Skytteforening 182/01
8 135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening 181/02
9 42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds 172/01

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 130479 Torben Gotfred Meier Sønderborg Skyttekreds 197/08
2 124441 Birgit Benthin Bladt Sønderborg Skyttekreds 196/08
3 124834 Britta Strunck Sønderborg Skyttekreds 190/01
4 124451 Mona Kari Rønnow Sønderborg Skyttekreds 188/03
5 124452 Paul Erik Kurzweg Sønderborg Skyttekreds 182/03
6 124455 Svend Vincent Rønnow Sønderborg Skyttekreds 181/04

Til toppen