| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 126353 Jeppe Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 197/05 198/07 395/12

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds 196/06 197/04 393/10
2 126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds 198/10 191/04 389/14

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening 196/07 198/10 394/17
2 117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening 198/07 196/05 394/12
3 44389 William Kjær Vojens Skytteforening 196/11 196/03 392/14
4 83010 Erik Dall Sønderborg Skyttekreds 190/04 197/06 387/10

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 42834 Ole Hansen Sønderborg Skyttekreds 194/03 194/09 388/12

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 200/12
2 118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds 199/14
3 122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds 198/13
4 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds 198/12
5 128497 Liane F. Hessler Sparta Idrætsforening 197/07
6 126353 Jeppe Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 197/05

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 134513 Xenia Christensen Tøt Broagerlands Skytteforening 197/07
2 133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds 196/02
3 129972 Gustav Grønlund Sønderborg Skyttekreds 195/08
4 129886 Thomas Jespersen Haderslev Skyttekreds 195/06
5 127308 Iris Brock Gråsten Skytteforening 194/02
6 123157 Hans Nielsen Tychsen Broagerlands Skytteforening 191/03
7 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening 190/06
8 123397 Kristian Brock Gråsten Skytteforening 187/04

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds 198/10
2 134969 René Tranberg Andersen Sønderborg Skyttekreds 198/01
3 137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds 197/05
4 137596 Nynne Phillipsen Sønderborg Skyttekreds 196/08
4 132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening 196/08
6 135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds 196/06
7 137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds 195/05
8 136083 Jens Pedersen Gråsten Skytteforening 195/03
9 132695 Daniela Plath Broagerlands Skytteforening 194/05
10 138610 Mads Marius Weihle Ohlsen Sønderborg Skyttekreds 192/07
11 134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds 192/05
12 136085 Mikkel Martinussen Gråsten Skytteforening 192/04
12 138614 Niko Grzalja Sønderborg Skyttekreds 192/04
14 134968 Magnus L. Paulsen Sønderborg Skyttekreds 191/06
15 135077 Jayden Hall Broagerlands Skytteforening 191/05
16 134967 Gustav Paulsen Sønderborg Skyttekreds 190/04
17 129974 Andreas Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds 190/02
18 135898 Mikkel Hesselberg Christiansen Sønderborg Skyttekreds 188/04
19 138400 Nevin Shalom Kannaiyan Rajkumar Sønderborg Skyttekreds 188/02
20 136904 Celina Albrechtsen Broagerlands Skytteforening 186/04
21 134665 Jakob Gude Bruhn Hansen Haderslev Skyttekreds 184/06
22 137716 Mads Laue Schulz Sønderborg Skyttekreds 184/02
23 131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening 183/01
24 133961 Cortino Konstantin Sønderborg Skyttekreds 181/03
25 137826 Malik Lyberth Christensen Haderslev Skyttekreds 180/04
26 138533 Mira Høyer Callesen Broagerlands Skytteforening 169/01
27 138225 Malthe Karstensen Haderslev Skyttekreds 166/00
28 138473 Kimmy Wolff Hansen Broagerlands Skytteforening 165/01

Riffel, 50m - Klasse J1

1 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening 197/05
2 117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening 196/05

Riffel, 50m - Klasse J2

1 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening 199/11
2 122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds 198/07
3 116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening 195/06
4 135510 Rebecca Skytte Sloth Møller Sønderborg Skyttekreds 192/01
5 129314 Esben Holm Fabrin Perlewitz Grænseegnens Skytteforening 191/04
6 138180 Sif Madsen Sønderborg Skyttekreds 191/03
7 127997 Nicolai Polaszk Sønderborg Skyttekreds 179/02

Riffel, 50m - Klasse VS1

1 42652 Jørn Chr. Krogh Nordals Skyttekreds 195/08
2 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 186/04

Riffel, 50m - Klasse VS2

1 43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening 193/05
2 43415 Pernille Porep Hadberg Grænseegnens Skytteforening 189/02
3 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening 188/07

Riffel, 50m - Klasse VS3

1 107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds 194/05
2 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds 193/06
3 42676 Jan Sørensen Nordals Skyttekreds 192/06
4 111354 Torben Hansen Vojens Skytteforening 184/06
5 123944 Kenneth Bennett Grænseegnens Skytteforening 182/01

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds 199/10
2 117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening 198/07
3 42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds 197/08
4 121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening 197/07
5 101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening 197/06
6 44389 William Kjær Vojens Skytteforening 196/11
7 42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds 196/09
7 39630 Henrik Bentsen Sparta Idrætsforening 196/09
9 42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds 196/07
9 109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening 196/07
11 43565 Iver Clausen Gråsten Skytteforening 196/06
12 44317 Birgith Rothmeier Haderslev Skyttekreds 194/08
13 42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds 194/07
14 44078 Valdemar Nielsen Haderslev Skyttekreds 193/06
15 44249 Ib-Detlev Hulgard Haderslev Skyttekreds 193/04
16 39626 Ingrid Lassen Sparta Idrætsforening 192/07
17 83010 Erik Dall Sønderborg Skyttekreds 190/04
18 42992 Gunnar Holm Rasmussen Sønderborg Skyttekreds 188/02

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 42734 Asger J. Halkjær Nordals Skyttekreds 195/04
2 42834 Ole Hansen Sønderborg Skyttekreds 194/03
3 127313 H. C. Andersen Gråsten Skytteforening 192/03
4 113035 Bent Norlander Gråsten Skytteforening 191/04
5 127311 Egon Jensen Gråsten Skytteforening 190/03
6 39616 Jens Peter Oksen Sparta Idrætsforening 189/06
7 43583 Christa Dahl Gråsten Skytteforening 189/01
8 43533 Mona Clausen Gråsten Skytteforening 188/08
9 39683 Anders Friis Sparta Idrætsforening 186/02
10 43549 Kurt Lorenzen Gråsten Skytteforening 185/02
11 42421 Jørgen Lyk Sønderborg Skyttekreds 184/04
12 114367 Per Grauballe Gråsten Skytteforening 180/05

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 104165 Bjørn Bär Grænseegnens Skytteforening 196/06
2 43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening 196/03
3 127879 Pia Johannsen Grænseegnens Skytteforening 195/08
4 43401 Sune Christensen Broagerlands Skytteforening 188/04

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 137733 Kim Chr. Hansen Grænseegnens Skytteforening 196/06
2 42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds 195/07
3 128216 Vita Bâr Grænseegnens Skytteforening 194/08
4 129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds 193/08
5 135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening 192/02
6 104163 Volker Bär Grænseegnens Skytteforening 191/05
7 135526 Bjarne Plath Broagerlands Skytteforening 190/04
8 42425 Jan B. Sørensen Sønderborg Skyttekreds 189/04
9 135078 Søren Steffensen Broagerlands Skytteforening 189/03
10 138638 Lea Frank Albrechtsen Broagerlands Skytteforening 188/01
11 127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds 187/03
12 129313 Stephan Johannsen Grænseegnens Skytteforening 185/01
13 42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds 184/02

Til toppen