| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 198/10 200/11 398/21
2 128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 200/15 197/10 397/25
3 123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening 200/11 197/07 397/18
4 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 196/05 200/13 396/18
5 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds 198/08 198/06 396/14
6 132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening 199/11 196/06 395/17
7 118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 197/12 194/09 391/21
8 126874 Alexander Dania Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 197/07 194/07 391/14
9 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 198/13 193/06 391/19
10 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 192/05 198/12 390/17
11 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 194/04 196/05 390/09

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds 199/09 198/10 397/19
2 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 198/09 197/13 395/22
3 130941 Jonas Møller Kristensen Sjørring Skytteforening 198/09 197/11 395/20
4 131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening 198/05 197/10 395/15
5 136692 Anna Frandsen Skytteforening Kimbrerne 195/03 199/08 394/11
6 127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening 195/05 197/06 392/11
7 135802 Emilie Miltersen Skytteforening Kimbrerne 196/06 196/08 392/14
8 133926 Soma Borhi Thisted Skyttekreds 194/05 197/06 391/11
9 124317 Jonas Jepsen Sjørring Skytteforening 195/05 196/10 391/15
10 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening 196/09 194/06 390/15
11 114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds 189/05 195/05 384/10
12 134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne 192/05 191/07 383/12
13 135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening 193/05 190/08 383/13
14 135225 Mads Richardt Kristensen Vester Hassing Skytteforening 186/03 189/02 375/05
15 115656 Magnus Mikkelsen Karby Skyttekreds 187/04 187/04 374/08
16 110150 Birk Mortensen Østerild Skytteforening 183/00 189/01 372/01
17 121720 Jens Guldhammer Mikkelsen Sjørring Skytteforening 189/02 183/02 372/04

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds 198/11 198/08 396/19
2 136241 Viktoria Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening 195/07 198/10 393/17
3 134965 Daniel Serverinsen Bjergby SGI&U 194/07 195/10 389/17
4 131623 Samm Borsiczky Thisted Skyttekreds 190/04 192/04 382/08
5 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening 190/04 191/07 381/11
6 135591 Edvin Smajic Skytteforening Kimbrerne 190/01 191/07 381/08
7 138911 Lars Klemmesen Østerild Skytteforening 193/05 186/06 379/11
8 137086 Patrick Gert Nielsen Østerild Skytteforening 186/06 187/05 373/11
9 135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening 180/04 189/02 369/06
10 135301 Marco Kjærgård Karby Skyttekreds 183/01 186/00 369/01
11 135224 Magnus Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening 184/02 185/04 369/06
12 133602 Andreas Dahm Skadhauge Østerild Skytteforening 180/01 162/03 342/04
13 133603 Holger Smed Østerild Skytteforening 184/04 147/00 331/04
14 135300 Mads Kjærgård Karby Skyttekreds 167/02 160/02 327/04

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 200/14 200/14 400/28
2 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 199/06 198/12 397/18
3 114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening 198/10 198/09 396/19
4 112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds 199/10 197/07 396/17
5 113511 Amanda M. Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening 197/10 198/13 395/23
6 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds 196/09 198/11 394/20
7 101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 196/08 196/05 392/13
8 118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 195/08 195/05 390/13

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds 197/09 200/11 397/20
2 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening 197/08 199/11 396/19
3 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds 197/10 198/10 395/20
4 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 195/08 199/13 394/21
5 123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening 196/10 198/08 394/18
6 112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening 196/07 198/09 394/16
7 118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 196/08 196/11 392/19
8 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 197/12 195/07 392/19
9 123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening 194/08 197/06 391/14
10 110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 197/07 194/08 391/15
11 124938 Lærke Kolind Andersen Frederikshavn Skyttekreds 194/05 196/08 390/13
12 122267 Magnus Neist Frederikshavn Skyttekreds 192/07 196/06 388/13
13 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 194/07 194/10 388/17
14 122757 Johannes Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 187/06 200/12 387/18
15 118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds 188/04 199/09 387/13
16 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 190/03 197/04 387/07
17 97889 Luckas Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 196/06 191/05 387/11
18 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening 195/06 191/06 386/12
19 114760 Chris Øgaard Gøttrup Østerild Skytteforening 194/06 191/02 385/08
20 122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening 191/06 191/05 382/11
21 105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening 187/06 194/07 381/13
22 132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening 189/05 192/04 381/09
23 121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening 188/05 191/06 379/11
24 111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening 191/03 188/04 379/07
25 136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 184/02 193/06 377/08
26 123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening 186/09 191/07 377/16
27 127132 Malthe Andersen Aalborg Skyttekreds 187/02 190/05 377/07
28 115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds 189/06 188/05 377/11
29 126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening 182/03 194/05 376/08
30 136115 Asmund Mogensen Hjørring Skytteforening 188/02 182/03 370/05
31 126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening 180/00 184/05 364/05

Riffel, 50m - Mesterskab VS1

1 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 197/10 198/11 395/21
2 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 199/08 196/08 395/16
3 91277 Simone Berg Aalborg Skyttekreds 191/03 194/07 385/10
4 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds 196/10 188/09 384/19

Riffel, 50m - Mesterskab VS2

1 105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds 196/10 195/07 391/17
2 102711 Sofie Frantsen Bjergby SGI&U 196/07 195/07 391/14
3 16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening 195/08 195/11 390/19
4 118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 193/04 194/08 387/12
5 15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 196/06 189/05 385/11
6 15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening 192/08 192/03 384/11
7 92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 192/06 191/06 383/12
8 16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds 188/02 194/10 382/12
9 98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne 189/05 193/03 382/08
10 15776 Stefan Olsen Aalborg Skyttekreds 189/03 191/08 380/11

Riffel, 50m - Mesterskab VS3

1 117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds 196/05 194/06 390/11
2 108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 190/04 194/06 384/10
3 43033 Christian Jakobsen Aalborg Skyttekreds 194/05 190/07 384/12
4 73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening 190/05 190/03 380/08
5 85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening 187/08 192/09 379/17
6 15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening 188/03 184/04 372/07
7 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 181/07 184/08 365/15
8 15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening 187/07 175/05 362/12
9 13100 Per Andersen Skytteforening Kimbrerne 176/02 185/07 361/09
10 15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening 184/03 177/00 361/03
11 109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening 178/04 182/04 360/08
12 86970 Christian Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening 171/03 159/02 330/05

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds 199/09 199/12 398/21
2 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds 198/09 199/12 397/21
3 29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening 198/13 198/09 396/22
4 93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 196/07 197/08 393/15
5 112494 Frank Skaarup Sjørring Skytteforening 197/07 196/10 393/17
6 106063 Poul Erik Christensen Frederikshavn Skyttekreds 195/07 193/07 388/14
7 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening 189/05 196/05 385/10
8 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening 190/04 191/05 381/09
9 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 188/03 190/04 378/07

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub 193/04 194/04 387/08
2 16622 Bente W. Kjelgaard Skytteforening Kimbrerne 190/02 190/04 380/06
3 29045 Erik Reinbach Hansen Sjørring Skytteforening 189/04 188/04 377/08
4 101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 183/01 182/03 365/04
5 134429 Ole Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening 182/03 178/02 360/05
6 10827 Ole-Vagn Larsen Hjørring Skytteforening 176/01 183/02 359/03
7 10462 Peter Møller Frederikshavn Skyttekreds 186/03 172/03 358/06
8 28916 Knud Larsen Sjørring Skytteforening 165/02 179/01 344/03

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ1

1 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/11 199/11 399/22
2 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening 198/11 200/08 398/19
3 106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening 199/08 199/16 398/24
4 28830 Mette Christensen Aalborg Skyttekreds 198/09 199/14 397/23
5 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening 199/12 198/08 397/20
6 83267 Louise Fredsgaard Jensen Løgstør Sportsskytteklub 198/10 198/13 396/23
7 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds 198/12 198/10 396/22
8 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 197/08 198/10 395/18
9 88229 Christian Frost Aalborg Skyttekreds 195/04 198/10 393/14
10 106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds 198/08 195/07 393/15
11 98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne 196/08 196/08 392/16
12 28466 Nikolaj Madsen Sjørring Skytteforening 198/11 194/10 392/21
13 108488 Jonas Dahl Pedersen Sjørring Skytteforening 194/06 195/05 389/11
14 15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening 195/06 190/06 385/12
15 123017 Ole Juhl Nielsen Hjallerup Skytteforening 192/06 191/05 383/11

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ2

1 130183 Kent Stoklund Frederikshavn Skyttekreds 195/06 197/07 392/13
2 135590 Sead Smajic Skytteforening Kimbrerne 196/10 196/08 392/18
3 134531 Jimmi Jensen Hjallerup Skytteforening 193/07 197/08 390/15
4 107514 Kristian Grøn Pedersen Hjørring Skytteforening 197/11 193/05 390/16
5 29050 Else Jensen Sjørring Skytteforening 194/07 195/06 389/13
6 126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening 196/04 192/07 388/11
7 29117 Bitten Hansen Sjørring Skytteforening 193/02 193/08 386/10
8 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening 189/04 195/06 384/10
9 135791 Marianne M. Madsen Pandrup Skytteforening 186/03 196/05 382/08
10 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds 191/05 191/06 382/11
11 116491 Lisa Andersen Frederikshavn Skyttekreds 194/08 187/02 381/10
12 122125 Claus Nielsen Vodskov Skytteforening 189/02 188/01 377/03
13 125467 Kian Nedrud Vodskov Skytteforening 189/02 187/02 376/04
14 24813 Karin Bendixen Hjørring Skytteforening 186/03 186/01 372/04
15 134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening 193/05 179/07 372/12
16 134865 Ole Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening 174/01 194/03 368/04
17 134141 David Ørebro Hjørring Skytteforening 180/01 182/04 362/05
18 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening 179/02 181/00 360/02

Riffel, 50m - Mesterskab FRI

1 134889 Jens Peter Larsen Hjallerup Skytteforening 189/05 193/06 382/11
2 120446 Simon Simonsen Vodskov Skytteforening 190/04 190/07 380/11
3 138472 Nicolai Juhl Christensen Skytteforening Kimbrerne 179/04 192/06 371/10

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 200/15
2 123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening 200/11
3 132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening 199/11
4 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 198/13
5 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 198/10
6 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds 198/08
7 118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 197/12
8 126874 Alexander Dania Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 197/07
9 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 196/05
10 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 194/04
11 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 192/05

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds 199/09
2 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 198/09
3 130941 Jonas Møller Kristensen Sjørring Skytteforening 198/09
4 131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening 198/05
5 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening 196/09
6 135802 Emilie Miltersen Skytteforening Kimbrerne 196/06
7 124317 Jonas Jepsen Sjørring Skytteforening 195/05
8 127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening 195/05
9 136692 Anna Frandsen Skytteforening Kimbrerne 195/03
10 133926 Soma Borhi Thisted Skyttekreds 194/05
11 135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening 193/05
12 134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne 192/05
13 114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds 189/05
14 121720 Jens Guldhammer Mikkelsen Sjørring Skytteforening 189/02
15 115656 Magnus Mikkelsen Karby Skyttekreds 187/04
16 135225 Mads Richardt Kristensen Vester Hassing Skytteforening 186/03
17 110150 Birk Mortensen Østerild Skytteforening 183/00

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds 198/11
2 136241 Viktoria Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening 195/07
3 134965 Daniel Serverinsen Bjergby SGI&U 194/07
4 138911 Lars Klemmesen Østerild Skytteforening 193/05
5 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening 190/04
6 131623 Samm Borsiczky Thisted Skyttekreds 190/04
7 135591 Edvin Smajic Skytteforening Kimbrerne 190/01
8 137086 Patrick Gert Nielsen Østerild Skytteforening 186/06
9 133603 Holger Smed Østerild Skytteforening 184/04
10 135224 Magnus Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening 184/02
11 135301 Marco Kjærgård Karby Skyttekreds 183/01
12 135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening 180/04
13 133602 Andreas Dahm Skadhauge Østerild Skytteforening 180/01
14 135300 Mads Kjærgård Karby Skyttekreds 167/02

Riffel, 50m - Klasse J1

1 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 200/14
2 112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds 199/10
3 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 199/06
4 114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening 198/10
5 113511 Amanda M. Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening 197/10
6 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds 196/09
7 101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 196/08
8 118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 195/08

Riffel, 50m - Klasse J2

1 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 197/12
2 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds 197/10
3 124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds 197/09
4 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening 197/08
5 110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 197/07
6 123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening 196/10
7 118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 196/08
8 112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening 196/07
9 97889 Luckas Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 196/06
10 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 195/08
11 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening 195/06
12 123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening 194/08
13 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 194/07
14 114760 Chris Øgaard Gøttrup Østerild Skytteforening 194/06
15 124938 Lærke Kolind Andersen Frederikshavn Skyttekreds 194/05
16 122267 Magnus Neist Frederikshavn Skyttekreds 192/07
17 122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening 191/06
18 111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening 191/03
19 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 190/03
20 115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds 189/06
21 132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening 189/05
22 121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening 188/05
23 118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds 188/04
24 136115 Asmund Mogensen Hjørring Skytteforening 188/02
25 122757 Johannes Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 187/06
26 105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening 187/06
27 127132 Malthe Andersen Aalborg Skyttekreds 187/02
28 123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening 186/09
29 136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 184/02
30 126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening 182/03
31 126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening 180/00

Riffel, 50m - Klasse VS1

1 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 199/08
2 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 197/10
3 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds 196/10
4 91277 Simone Berg Aalborg Skyttekreds 191/03

Riffel, 50m - Klasse VS2

1 105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds 196/10
2 102711 Sofie Frantsen Bjergby SGI&U 196/07
3 15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 196/06
4 16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening 195/08
5 118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 193/04
6 15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening 192/08
7 92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 192/06
8 98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne 189/05
9 15776 Stefan Olsen Aalborg Skyttekreds 189/03
10 16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds 188/02
11 102934 Kristian Møller Kristensen Aalborg Skyttekreds 187/04

Riffel, 50m - Klasse VS3

1 117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds 196/05
2 43033 Christian Jakobsen Aalborg Skyttekreds 194/05
3 73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening 190/05
4 108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 190/04
5 15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening 188/03
6 85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening 187/08
7 15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening 187/07
8 15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening 184/03
9 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 181/07
10 109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening 178/04
11 13100 Per Andersen Skytteforening Kimbrerne 176/02
12 86970 Christian Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening 171/03

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds 199/09
2 29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening 198/13
3 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds 198/09
4 112494 Frank Skaarup Sjørring Skytteforening 197/07
5 93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 196/07
6 106063 Poul Erik Christensen Frederikshavn Skyttekreds 195/07
7 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening 190/04
8 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening 189/05
9 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 188/03

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub 193/04
2 16622 Bente W. Kjelgaard Skytteforening Kimbrerne 190/02
3 29045 Erik Reinbach Hansen Sjørring Skytteforening 189/04
4 10462 Peter Møller Frederikshavn Skyttekreds 186/03
5 101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 183/01
6 134429 Ole Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening 182/03
7 10827 Ole-Vagn Larsen Hjørring Skytteforening 176/01
8 28916 Knud Larsen Sjørring Skytteforening 165/02

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/11
2 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening 199/12
3 106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening 199/08
4 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds 198/12
5 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening 198/11
6 28466 Nikolaj Madsen Sjørring Skytteforening 198/11
7 83267 Louise Fredsgaard Jensen Løgstør Sportsskytteklub 198/10
8 28830 Mette Christensen Aalborg Skyttekreds 198/09
9 106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds 198/08
10 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 197/08
11 98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne 196/08
12 15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening 195/06
13 88229 Christian Frost Aalborg Skyttekreds 195/04
14 108488 Jonas Dahl Pedersen Sjørring Skytteforening 194/06
15 123017 Ole Juhl Nielsen Hjallerup Skytteforening 192/06

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 107514 Kristian Grøn Pedersen Hjørring Skytteforening 197/11
2 135590 Sead Smajic Skytteforening Kimbrerne 196/10
3 126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening 196/04
4 130183 Kent Stoklund Frederikshavn Skyttekreds 195/06
5 116491 Lisa Andersen Frederikshavn Skyttekreds 194/08
6 29050 Else Jensen Sjørring Skytteforening 194/07
7 134531 Jimmi Jensen Hjallerup Skytteforening 193/07
8 134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening 193/05
9 29117 Bitten Hansen Sjørring Skytteforening 193/02
10 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds 191/05
11 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening 189/04
12 122125 Claus Nielsen Vodskov Skytteforening 189/02
13 125467 Kian Nedrud Vodskov Skytteforening 189/02
14 135791 Marianne M. Madsen Pandrup Skytteforening 186/03
15 24813 Karin Bendixen Hjørring Skytteforening 186/03
16 134141 David Ørebro Hjørring Skytteforening 180/01
17 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening 179/02
18 134865 Ole Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening 174/01
19 12553 Jannie Jensen Skytteforening Kimbrerne 169/01

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 120446 Simon Simonsen Vodskov Skytteforening 190/04
2 134889 Jens Peter Larsen Hjallerup Skytteforening 189/05
3 138472 Nicolai Juhl Christensen Skytteforening Kimbrerne 179/04

Til toppen