Senior Old Boys - 7 spillere | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Nordjylland Fodbold efterår 2019
Turneringsansvarlige
Sisse Nygaard Bruun Tlf:
Jesper Wasilewski Larsen Tlf:
Dokumenter
Invitation Reglement Dommere

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=101395

Komplet kampprogram


Senior Old Boys - 7 spillere

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 12-08-19 19:00 Dall-Ferslev IF - Haverslev If. - Sylvia 7 - 3
Mandag 12-08-19 19:15 Jarl Arden If. - Støvring If. (disp) 2 - 1
Tirsdag 13-08-19 19:00 KB 81, Aalborg (disp) - Gug Boldklub af 1954 6 - 1
Torsdag 15-08-19 19:00 LKB Gistrup - Nøvling FK (disp) 5 - 0
Torsdag 15-08-19 19:00 Vegger If. (disp) - If Frem Skørping (disp) 1 - 2
Onsdag 21-08-19 19:15 Støvring If. (disp) - Dall-Ferslev IF 1 - 4
Onsdag 21-08-19 19:15 Nøvling FK (disp) - KB 81, Aalborg (disp) 1 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Torsdag 22-08-19 19:00 Haverslev If. - Sylvia - Vegger If. (disp) 3 - 0
Torsdag 22-08-19 19:00 If Frem Skørping (disp) - Jarl Arden If. 2 - 1
Mandag 26-08-19 19:00 Gug Boldklub af 1954 - Nøvling FK (disp) 2 - 5
Mandag 26-08-19 19:15 Jarl Arden If. - Haverslev If. - Sylvia 7 - 3
Tirsdag 27-08-19 19:00 KB 81, Aalborg (disp) - St. Restrup If. (disp) 4 - 6
Onsdag 28-08-19 19:15 Støvring If. (disp) - If Frem Skørping (disp) 1 - 0
Torsdag 29-08-19 19:00 Vegger If. (disp) - Dall-Ferslev IF 2 - 5
Torsdag 05-09-19 19:00 Vegger If. (disp) - Jarl Arden If. 4 - 2
Torsdag 05-09-19 19:00 Haverslev If. - Sylvia - Støvring If. (disp) 0 - 1
Torsdag 05-09-19 19:00 LKB Gistrup - KB 81, Aalborg (disp) 1 - 1
Torsdag 05-09-19 19:00 St. Restrup If. (disp) - Gug Boldklub af 1954 7 - 2
Mandag 09-09-19 19:00 Gug Boldklub af 1954 - LKB Gistrup 0 - 4
Mandag 09-09-19 19:00 Jarl Arden If. - Dall-Ferslev IF 5 - 6
Onsdag 11-09-19 19:15 Støvring If. (disp) - Vegger If. (disp) 3 - 4
Onsdag 11-09-19 19:15 Nøvling FK (disp) - St. Restrup If. (disp) 2 - 6
Torsdag 12-09-19 19:00 LKB Gistrup - Gug Boldklub af 1954 7 - 0
Torsdag 12-09-19 19:00 If Frem Skørping (disp) - Haverslev If. - Sylvia 3 - 2
Mandag 16-09-19 19:00 Dall-Ferslev IF - If Frem Skørping (disp) 2 - 1
Mandag 16-09-19 19:00 Gug Boldklub af 1954 - KB 81, Aalborg (disp) 2 - 5
Onsdag 18-09-19 19:15 Nøvling FK (disp) - LKB Gistrup 0 - 2
Onsdag 18-09-19 19:15 Støvring If. (disp) - Jarl Arden If. 1 - 6
Torsdag 19-09-19 18:30 Haverslev If. - Sylvia - Dall-Ferslev IF 6 - 4
Torsdag 19-09-19 19:00 If Frem Skørping (disp) - Vegger If. (disp) 4 - 1
Mandag 23-09-19 18:30 St. Restrup If. (disp) - LKB Gistrup 2 - 6
Mandag 23-09-19 18:30 Jarl Arden If. - If Frem Skørping (disp) 4 - 1
Mandag 23-09-19 19:00 Dall-Ferslev IF - Støvring If. (disp) 5 - 1
Tirsdag 24-09-19 19:00 KB 81, Aalborg (disp) - Nøvling FK (disp) 1 - 1
Torsdag 26-09-19 19:00 LKB Gistrup - St. Restrup If. (disp) 2 - 1
Torsdag 26-09-19 19:00 Vegger If. (disp) - Haverslev If. - Sylvia 2 - 4
Mandag 30-09-19 18:30 Dall-Ferslev IF - Vegger If. (disp) 5 - 4
Torsdag 03-10-19 18:00 Haverslev If. - Sylvia - Jarl Arden If. 0 - 6
Torsdag 03-10-19 19:00 If Frem Skørping (disp) - Støvring If. (disp) 3 - 0
Torsdag 03-10-19 19:00 St. Restrup If. (disp) - KB 81, Aalborg (disp) 3 - 1
Torsdag 03-10-19 19:15 Nøvling FK (disp) - Gug Boldklub af 1954 4 - 0
Mandag 07-10-19 17:45 Gug Boldklub af 1954 - St. Restrup If. (disp) 1 - 7
Mandag 07-10-19 18:00 Jarl Arden If. - Vegger If. (disp) 5 - 1
Tirsdag 08-10-19 19:00 KB 81, Aalborg (disp) - LKB Gistrup 2 - 7
Onsdag 09-10-19 19:15 Støvring If. (disp) - Haverslev If. - Sylvia 6 - 3
Torsdag 10-10-19 19:00 If Frem Skørping (disp) - Dall-Ferslev IF 5 - 3
Mandag 14-10-19 18:30 Dall-Ferslev IF - Jarl Arden If. 3 - 6
Torsdag 17-10-19 19:00 Vegger If. (disp) - Støvring If. (disp) 3 - 11
Torsdag 17-10-19 19:00 St. Restrup If. (disp) - Nøvling FK (disp) 3 - 4
Tirsdag 22-10-19 18:00 Haverslev If. - Sylvia - If Frem Skørping (disp) 0 - 2

Til toppen