| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 193/08 192/06 385/14

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 200/11
2 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 199/16
3 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 198/11
4 132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening 198/06
5 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 197/11
6 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 197/09
7 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 195/08
8 123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening 194/09
9 118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 193/07

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 131034 Mikkel Molnit Thisted Skyttekreds 198/10
2 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds 198/06
3 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 197/08
4 127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening 197/04
5 124317 Jonas Jepsen Sjørring Skytteforening 196/04
6 128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds 195/03
7 131607 Sofie Højgaard Sørensen Aalborg Skyttekreds 193/05
8 114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds 191/07

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 135801 Victoria Thomsen Skytteforening Kimbrerne 197/08
2 135225 Mads Richardt Kristensen Vester Hassing Skytteforening 197/06
3 136692 Anna Frandsen Skytteforening Kimbrerne 196/07
4 134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne 195/06
5 133926 Soma Borhi Thisted Skyttekreds 195/04
6 138653 Mads Dahl Nielsen Aalborg Skyttekreds 194/06
6 135802 Emilie Miltersen Skytteforening Kimbrerne 194/06
6 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds 194/06
9 130941 Jonas Møller Kristensen Sjørring Skytteforening 193/07
10 131623 Samm Borsiczky Thisted Skyttekreds 192/04
11 115656 Magnus Mikkelsen Karby Skyttekreds 192/03
12 129906 Jonas Skoven Poulsen Hjørring Skytteforening 191/03
13 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening 191/02
14 135224 Magnus Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening 188/03
15 126017 Nicklas W. Pedersen Hjørring Skytteforening 187/04
16 136241 Viktoria Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening 186/05
16 126590 Martin Axelgaard Hjørring Skytteforening 186/05
18 135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening 186/04
19 136679 Maja Christensen Aalborg Skyttekreds 185/06
20 135301 Marco Kjærgård Karby Skyttekreds 174/02
21 135985 Viktor Clausen Karby Skyttekreds 170/01

Riffel, 50m - Klasse J1

1 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 200/16
2 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 200/11
3 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds 199/10
4 118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 197/06
5 112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds 196/10
6 101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 196/07
7 114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening 195/09
8 93650 Hjalte Morthorst Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 194/08

Riffel, 50m - Klasse J2

1 124938 Lærke Kolind Andersen Frederikshavn Skyttekreds 199/11
1 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 199/11
3 112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening 198/13
4 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 198/10
5 109499 Marie Alstrup Karby Skyttekreds 198/09
6 122267 Magnus Neist Frederikshavn Skyttekreds 198/08
6 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 198/08
6 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds 198/08
9 97889 Luckas Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 197/08
9 123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening 197/08
9 110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 197/08
12 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 196/08
13 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening 195/10
14 123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening 195/06
15 124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds 195/05
16 136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 194/04
17 105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening 193/07
18 123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening 193/03
19 122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening 192/06
20 115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds 190/05
21 138365 Mikklas Gunge Hjørring Skytteforening 189/05
22 126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening 188/05
23 111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening 188/03
24 126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening 186/05
25 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening 186/00
26 132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening 185/06
27 136115 Asmund Mogensen Hjørring Skytteforening 178/02
28 134528 Morten S. Nedergaard Pandrup Skytteforening 160/01

Riffel, 50m - Klasse VS1

1 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 198/09
2 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 197/08
3 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds 196/11
4 91277 Simone Berg Aalborg Skyttekreds 193/05

Riffel, 50m - Klasse VS2

1 15776 Stefan Olsen Aalborg Skyttekreds 197/08
2 16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds 195/07
3 92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 195/05
4 15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening 193/09
5 118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 192/04
6 105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds 190/07
7 16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening 190/03
8 102934 Kristian Møller Kristensen Aalborg Skyttekreds 186/04

Riffel, 50m - Klasse VS3

1 108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 194/07
2 113118 Anders Hansen Aalborg Skyttekreds 192/04
3 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 191/08
4 84400 Oliver Kragh Olsen Aalborg Skyttekreds 191/05
5 117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds 190/05
6 13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening 189/05
7 28345 Anders Kappel Boddum-Ydby Skytteforening 188/07
8 73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening 188/05
9 13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening 187/05
10 109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening 187/03
11 15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening 186/03
11 15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening 186/03
13 15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening 185/07
14 85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening 184/03
15 138031 Rikke Bruun Munk Andersen Aalborg Skyttekreds 177/03
16 15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening 174/04
17 13668 Jan Viese Sørensen Pandrup Skytteforening 170/01
18 13678 Hans Verner Frandsen Pandrup Skytteforening 168/02
19 113442 Lars Padfield Hjørring Skytteforening 166/00
20 86970 Christian Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening 161/00

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 106063 Poul Erik Christensen Frederikshavn Skyttekreds 199/09
2 93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 198/10
3 112494 Frank Skaarup Sjørring Skytteforening 198/09
4 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds 198/08
5 29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening 196/09
6 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening 196/08
7 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds 196/07
8 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 194/06
9 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 193/07

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 11161 Hanne K. Schultz Hjørring Skytteforening 196/05
2 11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening 194/07
3 116012 Kaj Haulrich Vodskov Skytteforening 190/07
4 10827 Ole-Vagn Larsen Hjørring Skytteforening 190/02
5 29045 Erik Reinbach Hansen Sjørring Skytteforening 188/02
6 11203 Bent S. Jensen Hjørring Skytteforening 187/06
7 28217 Mogens Enevoldsen Boddum-Ydby Skytteforening 187/05
8 15095 Flemming Lindemann Vodskov Skytteforening 187/04
9 10462 Peter Møller Frederikshavn Skyttekreds 186/02
10 11260 Lisbeth Sørensen Hjørring Skytteforening 185/03
11 101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 183/04
12 28916 Knud Larsen Sjørring Skytteforening 180/04
13 10910 Henning Nielsen Hjørring Skytteforening 175/02
14 134429 Ole Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening 173/02

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening 200/13
2 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/12
3 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening 200/11
4 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds 199/13
5 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 199/12
6 106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds 199/11
7 28466 Nikolaj Madsen Sjørring Skytteforening 198/12
8 116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds 198/10
9 15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening 198/09
10 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 197/10
11 88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening 195/05
12 98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne 193/07
13 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening 191/06
14 108488 Jonas Dahl Pedersen Sjørring Skytteforening 189/03

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 99365 Elly Madsen Skytteforening Kimbrerne 197/07
2 134531 Jimmi Jensen Hjallerup Skytteforening 196/10
3 126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening 195/09
4 135590 Sead Smajic Skytteforening Kimbrerne 195/08
5 107514 Kristian Grøn Pedersen Hjørring Skytteforening 195/06
6 130142 Asger Milborg Vodskov Skytteforening 195/04
7 103697 Jens Ingerslev Larsen Vodskov Skytteforening 194/07
8 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds 194/06
9 134865 Ole Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening 194/03
10 135787 Christian Michael Gustavsen Pandrup Skytteforening 193/05
11 29117 Bitten Hansen Sjørring Skytteforening 193/02
12 99989 Jørgen Sloth Borregaard Vodskov Skytteforening 191/07
13 14019 Lene Saugbjerg Pandrup Skytteforening 191/05
14 29050 Else Jensen Sjørring Skytteforening 190/08
15 96845 Frederik H. Andersen Skytteforening Kimbrerne 190/05
16 135791 Marianne M. Madsen Pandrup Skytteforening 190/04
17 24813 Karin Bendixen Hjørring Skytteforening 188/05
18 134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening 183/01
19 137562 Nethe Beier Clausen Pandrup Skytteforening 179/02
20 134141 David Ørebro Hjørring Skytteforening 174/01
21 116199 Jette Dalsgaard Hansen Hjallerup Skytteforening 172/01
22 129866 Frank Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 155/00
23 135789 Claus Madsen Pandrup Skytteforening 134/00

Til toppen