| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab VS3

1 39476 Bent Christensen Varde Skytteforening 175/02 169/00 344/02

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening 200/13
2 112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening 200/06

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 200/04
2 122150 Tobias Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening 197/06
3 135870 Cecilia Stampe Johansen Alslev Skytteforening 197/04
4 119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening 194/05

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 134999 Nikolaj Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening 191/03
2 135012 Victoria Abrahamsen Alslev Skytteforening 188/03
3 119466 Line Feldt Wolf Alslev Skytteforening 188/02
4 130320 Nicklas Helle Iversen Alslev Skytteforening 186/03
5 135011 Zecilia Abrahamsen Alslev Skytteforening 182/01
6 138627 Oscar Jensen Alslev Skytteforening 179/00
7 131490 Melanie Elbæk Lund Nielsen Alslev Skytteforening 178/00
8 135869 William Stampe Johansen Alslev Skytteforening 172/00
9 138623 Catja Kiesby Gade Alslev Skytteforening 171/02
10 134996 Annabel Antonia Storinggaard Alslev Skytteforening 164/01
11 135003 Gabriel Junio Rangel Veileborg Alslev Skytteforening 161/01
12 134998 Leon Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening 160/00
13 137731 Oskar Nielsen Alslev Skytteforening 156/00
13 138626 Asta Sørensen Alslev Skytteforening 156/00
15 130386 Villads Steen Kristensen Alslev Skytteforening 154/00
16 138624 Eduard Pryimak Alslev Skytteforening 144/01
17 138622 Zander Øxenholt Alslev Skytteforening 142/00
18 138625 Sverre Ravn Andersen Alslev Skytteforening 123/00

Luftriffel, 15m - Klasse VS3

1 39476 Bent Christensen Varde Skytteforening 175/02

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ1

1 113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening 200/08

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ2

1 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening 197/04
2 134266 Jesper Henriksen Ølgod Skytteforening 192/04
3 119770 Lisbeth Sjørup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 190/03

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds 196/02

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds 197/04
2 41593 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds 194/03
3 41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds 193/04
4 38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 190/01
5 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 189/02
6 122218 Flemming S. Burkarl Alslev Skytteforening 189/01
7 104815 Niels Peder Bech Jensen Alslev Skytteforening 180/00

Luftriffel, 15m - Klasse FRI

1 133407 Louise H. Sørensen Ølgod Skytteforening 182/01
2 133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening 178/00
3 134351 Lasse Hedeager Ølgod Skytteforening 162/01
4 133039 Jytte Lauridsen Ølgod Skytteforening 154/00
5 133041 Anita Jessen Ølgod Skytteforening 124/00

Til toppen