Sommer Luft 15m 2019 Nr. 3 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
137731 Oskar Nielsen Alslev Skytteforening BK3 156.0 156.0 Hovedskydning
112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
104815 Niels Peder Bech Jensen Alslev Skytteforening SE2 180.0 180.0 Hovedskydning
122218 Flemming S. Burkarl Alslev Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
135870 Cecilia Stampe Johansen Alslev Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
119466 Line Feldt Wolf Alslev Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
134999 Nikolaj Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
135869 William Stampe Johansen Alslev Skytteforening BK3 172.0 172.0 Hovedskydning
119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
138626 Asta Sørensen Alslev Skytteforening BK3 156.0 156.0 Hovedskydning
131490 Melanie Elbæk Lund Nielsen Alslev Skytteforening BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
130320 Nicklas Helle Iversen Alslev Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
135012 Victoria Abrahamsen Alslev Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
130386 Villads Steen Kristensen Alslev Skytteforening BK3 154.0 154.0 Hovedskydning
122150 Tobias Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
134998 Leon Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening BK3 160.0 160.0 Hovedskydning
138622 Zander Øxenholt Alslev Skytteforening BK3 142.0 142.0 Hovedskydning
138623 Catja Kiesby Gade Alslev Skytteforening BK3 171.0 171.0 Hovedskydning
138624 Eduard Pryimak Alslev Skytteforening BK3 144.0 144.0 Hovedskydning
135003 Gabriel Junio Rangel Veileborg Alslev Skytteforening BK3 161.0 161.0 Hovedskydning
138627 Oscar Jensen Alslev Skytteforening BK3 179.0 179.0 Hovedskydning
138625 Sverre Ravn Andersen Alslev Skytteforening BK3 123.0 123.0 Hovedskydning
135011 Zecilia Abrahamsen Alslev Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
134997 Annabel Antonia Storinggaard Alslev Skytteforening BK3 164.0 164.0 Hovedskydning
39476 Bent Christensen Varde Skytteforening VS3 175.0 175.0 Hovedskydning
39476 Bent Christensen Varde Skytteforening VS3 169.0 169.0 Mesterskab
133041 Anita Jessen Ølgod Skytteforening FRI 124.0 124.0 Hovedskydning
134351 Lasse Hedeager Ølgod Skytteforening FRI 162.0 162.0 Hovedskydning
133407 Louise H. Sørensen Ølgod Skytteforening FRI 182.0 182.0 Hovedskydning
133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening FRI 178.0 178.0 Hovedskydning
133039 Jytte Lauridsen Ølgod Skytteforening FRI 154.0 154.0 Hovedskydning
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
132457 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds SE2 197.0 197.0 Hovedskydning
134266 Jesper Henriksen Ølgod Skytteforening VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
119770 Lisbeth Sjørup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening VÅ2 190.0 190.0 Hovedskydning
38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning

Til toppen