| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 200/10 199/14 399/24
2 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening 198/14 200/14 398/28
3 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 199/09 199/15 398/24
4 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 198/13 199/07 397/20
5 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 198/10 198/11 396/21
6 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 194/10 199/10 393/20
7 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening 196/03 197/07 393/10

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening 199/11 198/09 397/20
2 136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening 200/13 197/12 397/25
3 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/11 197/10 393/21
4 134617 Amalie Strunge Bullerup Skyttekreds 188/03 197/08 385/11

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 136891 Oliver Jørgensen Særslev Skytteforening 197/09 197/05 394/14
2 138432 Sofia Christiansen Otterup Skytteforening 194/07 198/09 392/16
3 138431 Maja Christiansen Otterup Skytteforening 194/08 193/07 387/15
4 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening 176/01 177/02 353/03
5 135839 Josephine Kjeldsen Tommerup Skytteforening 177/01 167/00 344/01
6 138958 Simon Henriksen Tommerup Skytteforening 167/01 156/01 323/02

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 199/11 199/11 398/22
2 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 200/12 198/11 398/23
3 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 194/08 198/09 392/17
4 129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening 193/07 194/06 387/13

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening 196/07 199/06 395/13
2 114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/09 196/09 394/18
3 115635 Ann-Mai Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 195/05 198/09 393/14
4 131336 Jonas Harfeld Tommerup Skytteforening 196/08 190/00 386/08

Riffel, 50m - Mesterskab VS1

1 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening 194/09 198/11 392/20
2 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 191/10 192/10 383/20

Riffel, 50m - Mesterskab VS2

1 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/03 195/10 389/13
2 103569 Cecilie Højbjerg Hansen Tommerup Skytteforening 192/05 196/06 388/11

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 20954 Per Christiansen Samsø Skytteforening 198/07 200/12 398/19
2 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 197/08 199/09 396/17
3 49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening 196/08 199/13 395/21
4 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/11 198/10 395/21
5 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/11 196/06 394/17
6 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/05 196/08 392/13
7 49581 Lise Larsen Særslev Skytteforening 191/08 198/07 389/15
8 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/06 195/09 389/15
9 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 192/08 195/07 387/15
10 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening 191/05 191/07 382/12
11 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening 192/01 189/01 381/02
12 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 188/02 191/04 379/06

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening 195/06 197/06 392/12
2 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 187/04 193/02 380/06
3 120701 Jørgen Henning Olsen Tommerup Skytteforening 186/01 179/00 365/01

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ1

1 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening 199/14 198/11 397/25
2 52423 Henrik G. Nielsen Højby Skytteforening 197/10 199/12 396/22
3 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 198/11 198/12 396/23
4 129390 Henrik Jensen Højby Skytteforening 198/12 197/09 395/21
5 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening 196/12 198/09 394/21
6 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening 196/08 198/09 394/17

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ2

1 127810 Steen Juul Højby Skytteforening 197/03 197/08 394/11
2 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening 197/05 196/06 393/11
3 135667 Jannik Kjeldsen Tommerup Skytteforening 183/03 187/03 370/06

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 200/10
2 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 199/09
3 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening 198/14
4 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 198/13
5 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 198/10
6 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening 196/03
7 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 194/10

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening 200/13
2 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening 199/11
3 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/11
4 134617 Amalie Strunge Bullerup Skyttekreds 188/03

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 136891 Oliver Jørgensen Særslev Skytteforening 197/09
2 138431 Maja Christiansen Otterup Skytteforening 194/08
3 138432 Sofia Christiansen Otterup Skytteforening 194/07
4 135839 Josephine Kjeldsen Tommerup Skytteforening 177/01
5 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening 176/01
6 138958 Simon Henriksen Tommerup Skytteforening 167/01
6 138971 Mads Fugl Østergård Særslev Skytteforening 167/01
8 138970 Martin Fugl Østergård Særslev Skytteforening 150/00

Riffel, 50m - Klasse J1

1 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 200/12
2 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 199/11
3 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 194/08
4 129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening 193/07

Riffel, 50m - Klasse J2

1 114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/09
2 131336 Jonas Harfeld Tommerup Skytteforening 196/08
3 112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening 196/07
4 115635 Ann-Mai Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 195/05

Riffel, 50m - Klasse VS1

1 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening 194/09
2 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 191/10

Riffel, 50m - Klasse VS2

1 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/03
2 103569 Cecilie Højbjerg Hansen Tommerup Skytteforening 192/05

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/11
2 20954 Per Christiansen Samsø Skytteforening 198/07
3 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/11
4 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 197/08
5 49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening 196/08
6 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/05
7 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/06
8 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 192/08
9 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening 192/01
10 49581 Lise Larsen Særslev Skytteforening 191/08
11 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening 191/05
11 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds 191/05
13 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 188/02

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening 195/06
2 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 187/04
3 120701 Jørgen Henning Olsen Tommerup Skytteforening 186/01

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening 199/14
2 129390 Henrik Jensen Højby Skytteforening 198/12
3 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 198/11
4 52423 Henrik G. Nielsen Højby Skytteforening 197/10
5 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening 196/12
6 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening 196/08

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening 197/05
2 127810 Steen Juul Højby Skytteforening 197/03
3 135667 Jannik Kjeldsen Tommerup Skytteforening 183/03

Til toppen