| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 198/11 198/12 396/23
2 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening 197/10 197/10 394/20
3 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening 195/06 193/07 388/13

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening 188/01 189/03 377/04

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 137131 Frederikke Bladt Sparta Idrætsforening 193/04 197/08 390/12
2 137598 Karen Laura Schack Johansen Sønderborg Skyttekreds 191/06 192/05 383/11

Riffel, 50m - Mesterskab VS1

1 44303 Camilla Paulsen Vojens Skytteforening 189/05 192/04 381/09

Riffel, 50m - Mesterskab VS2

1 42754 Torben Larsen Nordals Skyttekreds 196/05 197/06 393/11
2 42699 Frank Hansen Nordals Skyttekreds 193/07 193/08 386/15

Riffel, 50m - Mesterskab VS3

1 20012 Frederik Laursen Vojens Skytteforening 178/04 181/00 359/04

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ2

1 39563 Nicki Fabricius Vojens Skytteforening 198/10 197/07 395/17

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds 200/12
1 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 200/12
3 128497 Liane F. Hessler Sparta Idrætsforening 200/10
4 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds 199/13
5 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 198/11
6 122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds 197/12
7 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening 197/10
8 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening 195/06

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds 200/08
2 133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds 198/08
3 127308 Iris Brock Gråsten Skytteforening 196/12
4 132695 Daniela Plath Broagerlands Skytteforening 196/08
5 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening 196/07
6 132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening 196/06
7 123157 Hans Nielsen Tychsen Broagerlands Skytteforening 193/04
8 123397 Kristian Brock Gråsten Skytteforening 192/05
9 137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds 191/08
10 129972 Gustav Grønlund Sønderborg Skyttekreds 189/02
11 131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening 188/01
12 134513 Xenia Christensen Tøt Broagerlands Skytteforening 181/03
12 129886 Thomas Jespersen Haderslev Skyttekreds 181/03

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 135898 Mikkel Hesselberg Christiansen Sønderborg Skyttekreds 197/11
2 137131 Frederikke Bladt Sparta Idrætsforening 193/04
3 134968 Magnus L. Paulsen Sønderborg Skyttekreds 192/04
4 137598 Karen Laura Schack Johansen Sønderborg Skyttekreds 191/06
5 136085 Mikkel Martinussen Gråsten Skytteforening 190/05
6 135077 Jayden Hall Broagerlands Skytteforening 188/07
7 138400 Nevin Shalom Kannaiyan Rajkumar Sønderborg Skyttekreds 188/05
7 137826 Malik Lyberth Christensen Haderslev Skyttekreds 188/05
9 134967 Gustav Paulsen Sønderborg Skyttekreds 188/04
10 137596 Nynne Phillipsen Sønderborg Skyttekreds 188/03
11 131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening 187/05
12 136904 Celina Albrechtsen Broagerlands Skytteforening 187/01
13 129974 Andreas Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds 185/02
14 138610 Mads Marius Weihle Ohlsen Sønderborg Skyttekreds 184/03
15 138613 Jessica Rose Sønderborg Skyttekreds 183/03
16 133426 Yasmina Winther Gråsten Skytteforening 182/03
17 134665 Jakob Gude Bruhn Hansen Haderslev Skyttekreds 182/02
18 138225 Malthe Karstensen Haderslev Skyttekreds 176/01
19 138611 Jamie Frank Jessen Sønderborg Skyttekreds 169/00
20 134969 René Tranberg Andersen Sønderborg Skyttekreds 167/01
21 137716 Mads Laue Schulz Sønderborg Skyttekreds 164/00
22 138473 Kimmy Wolff Hansen Broagerlands Skytteforening 161/01
23 138533 Mira Høyer Callesen Broagerlands Skytteforening 157/02

Riffel, 50m - Klasse J1

1 117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening 197/10
2 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening 197/07

Riffel, 50m - Klasse J2

1 129314 Esben Holm Fabrin Perlewitz Grænseegnens Skytteforening 198/11
2 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening 198/10
3 122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds 195/09
4 135510 Rebecca Skytte Sloth Møller Sønderborg Skyttekreds 195/04
5 116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening 193/07
6 138180 Sif Madsen Sønderborg Skyttekreds 191/06
7 127997 Nicolai Polaszk Sønderborg Skyttekreds 189/03

Riffel, 50m - Klasse VS1

1 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 195/04
2 42652 Jørn Chr. Krogh Nordals Skyttekreds 190/06
3 44303 Camilla Paulsen Vojens Skytteforening 189/05

Riffel, 50m - Klasse VS2

1 42754 Torben Larsen Nordals Skyttekreds 196/05
2 42699 Frank Hansen Nordals Skyttekreds 193/07
3 43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening 187/07
4 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening 187/05
5 43415 Pernille Porep Hadberg Grænseegnens Skytteforening 178/01

Riffel, 50m - Klasse VS3

1 107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds 193/07
2 42676 Jan Sørensen Nordals Skyttekreds 188/05
3 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds 187/03
4 127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening 179/05
5 20012 Frederik Laursen Vojens Skytteforening 178/04
6 111354 Torben Hansen Vojens Skytteforening 174/06

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 39630 Henrik Bentsen Sparta Idrætsforening 199/09
2 42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds 198/07
3 44078 Valdemar Nielsen Haderslev Skyttekreds 198/06
3 101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening 198/06
5 44249 Ib-Detlev Hulgard Haderslev Skyttekreds 198/04
6 42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds 196/10
7 44317 Birgith Rothmeier Haderslev Skyttekreds 196/08
8 42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds 195/05
9 44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds 193/06
10 42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds 193/04
11 43565 Iver Clausen Gråsten Skytteforening 191/07
12 42992 Gunnar Holm Rasmussen Sønderborg Skyttekreds 189/01
13 39626 Ingrid Lassen Sparta Idrætsforening 188/08

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 39616 Jens Peter Oksen Sparta Idrætsforening 196/06
2 127311 Egon Jensen Gråsten Skytteforening 195/05
3 42734 Asger J. Halkjær Nordals Skyttekreds 192/04
4 113035 Bent Norlander Gråsten Skytteforening 191/04
5 39683 Anders Friis Sparta Idrætsforening 190/03
5 127313 H. C. Andersen Gråsten Skytteforening 190/03
5 43583 Christa Dahl Gråsten Skytteforening 190/03
8 43549 Kurt Lorenzen Gråsten Skytteforening 190/01
9 43533 Mona Clausen Gråsten Skytteforening 189/06
10 114367 Per Grauballe Gråsten Skytteforening 188/05
11 42421 Jørgen Lyk Sønderborg Skyttekreds 184/04

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 43401 Sune Christensen Broagerlands Skytteforening 199/05
2 43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening 194/09
3 104165 Bjørn Bär Grænseegnens Skytteforening 191/06
4 127879 Pia Johannsen Grænseegnens Skytteforening 190/04
5 114773 Winnie Susan Monberg Vojens Skytteforening 189/02

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 39563 Nicki Fabricius Vojens Skytteforening 198/10
2 42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds 196/12
3 125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening 195/08
4 129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds 194/06
5 127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds 193/07
6 135078 Søren Steffensen Broagerlands Skytteforening 192/05
7 138638 Lea Frank Albrechtsen Broagerlands Skytteforening 190/06
8 135526 Bjarne Plath Broagerlands Skytteforening 190/02
9 129313 Stephan Johannsen Grænseegnens Skytteforening 189/06
10 42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds 189/05
11 42425 Jan B. Sørensen Sønderborg Skyttekreds 189/02
12 137733 Kim Chr. Hansen Grænseegnens Skytteforening 188/02
13 128216 Vita Bâr Grænseegnens Skytteforening 187/05
14 104163 Volker Bär Grænseegnens Skytteforening 185/02
15 135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening 184/01

Til toppen