| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

GrovVåben, 25m GR - Klasse RR

1 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening 381/98
2 34791 Henrik Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening 380/95
3 57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening 378/91
4 109163 René Mosegaard Østbirk Pistol Skytter 373/95
5 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds 373/94
6 103840 Henrik Lerfeldt Knabstrup Skytteforening 373/89
7 46449 Mikkel Eriksen Lunde Sg&I 367/88
8 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening 366/89
9 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening 365/93
10 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening 361/85
11 46305 Rasmus Milling Varmdal Lunde Sg&I 360/95
12 14306 Lars Dyrskjøt Aalborg Skyttekreds 360/90
13 36252 Richard Davis Lind Skytteforening 360/90
14 14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds 359/89
15 129239 Ronnie Schou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening 358/93
16 38077 Martin Høholt Skjern Skytteforening 358/89
17 24801 Lars Møller Gregersen Århus Pistolklub 355/91
18 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug 355/91
19 67586 Kenneth Lagoni Olsen Farum Skytteforening 353/89
20 24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub 351/88
21 79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening 350/84
22 69408 LEIF Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 345/85
23 56426 Simon Madsen Kongsted Skytteforening 344/93
24 35317 Søren Madsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 343/86
25 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening 342/91
26 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub 338/90
27 119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening 337/81
28 24741 Henryk Tenenbaum Tilst Skytteforening 337/67
29 46624 Niels Erik Hansen Krarup/Espe Skydning 336/83
30 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening 336/82
31 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 335/82
32 99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening 332/89
33 48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 330/86
34 57723 Nerik Frandsen Knabstrup Skytteforening 330/83
35 67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening 327/83
36 19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening 320/77
37 10551 Jan Elgaard Sørensen Frederikshavn Skyttekreds 320/72
38 87026 Cecillia S. Stoltenberg Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 318/73
39 32035 Peter Davis Lind Skytteforening 317/86
40 38263 Knud Pedersen Skjern Skytteforening 313/86
41 118404 Allan Daugaard Vejle Skytteforening 312/71
42 68504 Christian Vest Knabstrup Skytteforening 307/82
43 32164 Michael Brandt Lind Skytteforening 307/80
44 13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening 305/66
45 55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening 305/53
46 94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening 302/69
47 13708 Benjamin Hvarregaard Pandrup Skytteforening 301/79
48 137269 Henrik Holm Nykøbing Sj. Skytteforening 298/77
49 53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening 298/68
50 125902 Nancy Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 297/69
51 68863 Jan Christiansen Karlslunde Skytteforening 295/78
52 24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub 295/66
53 110860 Jakob Jensen Lunde Sg&I 292/64
54 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 290/62
55 122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby 287/74
56 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 287/57
57 138781 Alex Søgaard Vejle Skytteforening 280/48
58 130289 Jonny Grønfeldt Hansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 273/70
59 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 267/79
60 129354 Carsten Husman Lunde Sg&I 262/63
61 46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I 240/52
62 19102 Kirsten Malene Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening 229/12
63 130096 Otto Haue Lunde Sg&I 178/00
64 121631 Kim Hansen Krarup/Espe Skydning 161/00
65 86998 Hasse Nielsen Vordingborg Skytteforening 95/00

Til toppen