Divisionsskydning sommer 3. runde - pistol (Finpistol, 25m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening V2H1 362.000 362.000 Hovedskydning
126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening V2H1 354.000 354.000 Mesterskab
119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening V2H1 360.000 360.000 Hovedskydning
119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening V2H1 349.000 349.000 Mesterskab
134284 David Pommer Ballerup Skytteforening V2H1 362.000 362.000 Hovedskydning
134284 David Pommer Ballerup Skytteforening V2H1 356.000 356.000 Mesterskab
119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening V2H1 371.000 371.000 Hovedskydning
60370 Michael Å. Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V2H1 377.000 377.000 Hovedskydning
105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1H3 377.000 377.000 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds S2H1 327.000 327.000 Hovedskydning
60863 Frank Andersen Roskilde Skytteforening V1H3 330.000 330.000 Hovedskydning
124009 Sarah Fahnøe Roskilde Skytteforening V1H3 297.000 297.000 Hovedskydning
60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening V2H1 363.000 363.000 Hovedskydning
60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening S2H1 359.000 359.000 Hovedskydning
57634 Jesper Buch Hvidebæk Skytteforening V1H2 360.000 360.000 Hovedskydning
126282 Michael Clausen Hvidebæk Skytteforening V1H2 358.000 358.000 Hovedskydning
57636 Hans Meyerhoff Hvidebæk Skytteforening V1H2 357.000 357.000 Hovedskydning
57848 Svenn Gothart Hvidebæk Skytteforening V1H2 360.000 360.000 Hovedskydning
118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening V2H1 359.000 359.000 Hovedskydning
92183 Blagoja Ivkovik Ballerup Skytteforening V2H1 354.000 354.000 Hovedskydning
87057 Jonas Ørtoft Larsen Ballerup Skytteforening V2H1 366.000 366.000 Hovedskydning
68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening V2H1 352.000 352.000 Hovedskydning
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening V1H2 345.000 345.000 Hovedskydning
126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening V2H1 388.000 388.000 Hovedskydning
57723 Nerik Frandsen Knabstrup Skytteforening V2H1 381.000 381.000 Hovedskydning
103840 Henrik Lerfeldt Knabstrup Skytteforening V2H1 382.000 382.000 Hovedskydning
57359 Johnny Ole Larsen Knabstrup Skytteforening V2H1 386.000 386.000 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening V1H1 387.000 387.000 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening V1H1 371.000 371.000 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening V1H2 373.000 373.000 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening V1H1 372.000 372.000 Hovedskydning
59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening S2H1 344.000 344.000 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening S2H1 355.000 355.000 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening V1H2 356.000 356.000 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening V1H2 360.000 360.000 Hovedskydning
124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening V1H2 371.000 371.000 Hovedskydning
134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening V1H3 367.000 367.000 Hovedskydning
90737 Johnny Hartmann Korsør Skytteforening V2H1 371.000 371.000 Hovedskydning
125373 Jan Tonny Sørensen Korsør Skytteforening S2H1 364.000 364.000 Hovedskydning
99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening V2H1 385.000 385.000 Hovedskydning
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening S2H1 376.000 376.000 Hovedskydning

Til toppen