| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 131940 Maja Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening 198/09
2 131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 197/08
3 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening 197/05
4 124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening 193/08
5 131854 Lærke Kofod Jensen Aakirkeby Skytteforening 186/03

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening 193/05
2 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 191/02
3 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening 186/04
4 131944 Sead Cefo Nyvest Skytteforening 178/02

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 196/05
2 137433 Amalie Beyer Jørgensen Klemensker IF, Skytteafdelingen 194/11
3 138952 Kevin Regnersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 190/03
4 138035 Mathias Stender Klemensker IF, Skytteafdelingen 188/03
5 137201 William Korsgård Westh Klemensker IF, Skytteafdelingen 173/02
6 135618 Mathias Skov Østerlars Skytteforening 168/02
7 129911 Tobias Steffensen Nyvest Skytteforening 166/00
8 129913 Alfred Kristoffersen Nyvest Skytteforening 142/01

Riffel, 50m - Klasse J1

1 120036 Rasmus Nissen Østerlars Skytteforening 198/07

Riffel, 50m - Klasse J2

1 124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 190/01
2 126098 Benjamin Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 185/03

Riffel, 50m - Klasse VS2

1 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening 195/04
2 92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening 187/03
3 61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening 183/05

Riffel, 50m - Klasse VS3

1 126099 Iben Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 196/04
2 92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening 187/04

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening 198/08
2 61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening 197/06
3 61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening 196/08
4 61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening 195/06
5 61502 Keld Nielsen Østerlars Skytteforening 195/04
6 61094 Bent Knudsen Østerlars Skytteforening 194/07
7 61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening 193/03
8 122617 Bente Ørum Aakirkeby Skytteforening 192/06
9 126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening 190/03

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening 190/03
2 134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening 185/04
3 61017 Jørgen Jensen Østerlars Skytteforening 182/03
4 61544 Helge Dahl Østerlars Skytteforening 179/01
5 111025 Elmer Rasmussen Aakirkeby Skytteforening 179/00
6 61035 Rene T. Nielsen Østerlars Skytteforening 174/00

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 Klemensker IF, Skytteafdelingen 197/06
2 61050 Mathias Maegaard Østerlars Skytteforening 197/05
3 108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 196/08
4 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening 194/04
5 61378 Flemming Kofod Aakirkeby Skytteforening 193/04
6 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening 192/04

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 127066 Thomas Pedersen Aakirkeby Skytteforening 199/07
2 134895 Anne Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening 196/05
3 134896 Jens-Ole Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening 195/07
4 132540 Jacob C. Pedersen Aakirkeby Skytteforening 195/06
5 126100 Jens Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 189/03
6 136619 Richo Kofoed Østerlars Skytteforening 185/02

Til toppen