turnering 50 m Runde 3 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
135618 Mathias Skov Østerlars Skytteforening BK3 168.000 168.000 Hovedskydning
131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
137433 Amalie Beyer Jørgensen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
138035 Mathias Stender Klemensker IF, Skytteafdelingen BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
137201 William Korsgård Westh Klemensker IF, Skytteafdelingen BK3 173.000 173.000 Hovedskydning
138952 Kevin Regnersen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
131854 Lærke Kofod Jensen Aakirkeby Skytteforening BK1 186.000 186.000 Hovedskydning
131940 Maja Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
129911 Tobias Steffensen Nyvest Skytteforening BK3 166.000 166.000 Hovedskydning
131944 Sead Cefo Nyvest Skytteforening BK2 178.000 178.000 Hovedskydning
129913 Alfred Kristoffersen Nyvest Skytteforening BK3 142.000 142.000 Hovedskydning
124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening BK1 193.000 193.000 Hovedskydning
124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 190.000 190.000 Hovedskydning
126098 Benjamin Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
120036 Rasmus Nissen Østerlars Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening VS2 195.000 195.000 Hovedskydning
92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening VS2 187.000 187.000 Hovedskydning
92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening VS3 187.000 187.000 Hovedskydning
61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening VS2 183.000 183.000 Hovedskydning
126100 Jens Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening VÅ2 189.000 189.000 Hovedskydning
126099 Iben Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening VS3 196.000 196.000 Hovedskydning
134896 Jens-Ole Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
61378 Flemming Kofod Aakirkeby Skytteforening VÅ1 193.000 193.000 Hovedskydning
61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening VÅ1 194.000 194.000 Hovedskydning
134895 Anne Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
61050 Mathias Maegaard Østerlars Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening VÅ1 192.000 192.000 Hovedskydning
136619 Richo Kofoed Østerlars Skytteforening VÅ2 185.000 185.000 Hovedskydning
132540 Jacob C. Pedersen Aakirkeby Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
127066 Thomas Pedersen Aakirkeby Skytteforening VÅ2 199.000 199.000 Hovedskydning
134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
111025 Elmer Rasmussen Aakirkeby Skytteforening SE2 179.000 179.000 Hovedskydning
122617 Bente Ørum Aakirkeby Skytteforening SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
61502 Keld Nielsen Østerlars Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
61094 Bent Knudsen Østerlars Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
61035 Rene T. Nielsen Østerlars Skytteforening SE2 174.000 174.000 Hovedskydning
126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening SE1 190.000 190.000 Hovedskydning
61017 Jørgen Jensen Østerlars Skytteforening SE2 182.000 182.000 Hovedskydning
61544 Helge Dahl Østerlars Skytteforening SE2 179.000 179.000 Hovedskydning

Til toppen