| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/00 200/00 400/00

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 138481 Clara Struve Lunde Sg&I 195/00 198/00 393/00
2 135937 Christian Mørup Andersen Tved Skyttekreds 185/00 192/00 377/00

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 96480 Aksel Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds 195/00 192/00 387/00

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/00 200/00 394/00
2 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00 197/00 394/00
3 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/00 199/00 393/00
4 80410 Jørn Ladegaard Nyborg Skytteforening 194/00 192/00 386/00
5 90755 Bent Larsen Nyborg Skytteforening 192/00 190/00 382/00
6 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 187/00 194/00 381/00

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 45995 Jens Erik Hansen Nyborg Skytteforening 180/00 163/00 343/00

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ1

1 46353 Jonathan Juhl Pedersen Lunde Sg&I 199/00 199/00 398/00
2 52601 Jette K. Larsen Paarup Skytteforening 196/00 199/00 395/00
3 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening 196/00 196/00 392/00
4 52805 Steen Hansen Paarup Skytteforening 193/00 190/00 383/00

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ2

1 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I 193/00 193/00 386/00
2 52376 Michael Fogh Paarup Skytteforening 185/00 189/00 374/00

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening 200/00
1 136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening 200/00
1 128528 Emilie West Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/00
1 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/00
5 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening 199/00
5 128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening 199/00
5 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 199/00
5 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 199/00
5 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 199/00
10 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 198/00
10 129884 Mathilde Schlûnsen Særslev Skytteforening 198/00
12 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Kullerup/Refsvindinge If. 197/00
12 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening 197/00
14 127090 Kirstine Egholm Højby Skytteforening 196/00
15 119170 Nanna Degn Herrested Skytteforening 195/00
15 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 195/00
17 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening 194/00

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 136358 Marie Kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/00
2 137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening 199/00
3 131949 Lærke Holm Juhl Otterup Skytteforening 198/00
3 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/00
5 129279 Tobias Klimek Højby Skytteforening 196/00
6 129983 Simon Shawn Nystrup Jensen Kullerup/Refsvindinge If. 195/00
6 138431 Maja Christiansen Otterup Skytteforening 195/00
8 138432 Sofia Christiansen Otterup Skytteforening 193/00
9 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening 187/00

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 130576 Olivia Bekker Højby Skytteforening 197/00
1 134670 Samuel Nordahl Rasmussen Lunde Sg&I 197/00
3 137490 Mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 196/00
4 138481 Clara Struve Lunde Sg&I 195/00
5 135939 Louise Søgaard Tved Skyttekreds 194/00
5 138706 Martin Larsen Særslev Skytteforening 194/00
7 128878 Emma Ehrhorn Horne Skytteforening 192/00
8 135903 Nikolai Tobiassen Vissenbjerg Skytteforening 190/00
9 129982 Oliver Lykke Bucholtz Kullerup/Refsvindinge If. 188/00
9 136281 Line Witt Ryslinge Skytteforening 188/00
9 136700 Andrea Hauggaard Vissenbjerg Skytteforening 188/00
12 138831 Alberte Laura Jensen Nielsen Horne Skytteforening 186/00
13 135937 Christian Mørup Andersen Tved Skyttekreds 185/00
14 133999 Asta Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds 183/00
15 135677 Asker Toft Herrested Skytteforening 180/00
16 138433 Bjarke Holm Juhl Otterup Skytteforening 177/00
17 138044 Alma Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds 168/00
17 138915 Sebastian Høyer Lægteskov Henriksen Lunde Sg&I 168/00
19 138778 Karl Krammer Kullerup/Refsvindinge If. 162/00
20 138480 Caroline Struve Lunde Sg&I 160/00
21 135678 Mathias Perssson Herrested Skytteforening 158/00

Riffel, 50m - Klasse J1

1 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 200/00
1 120920 Emma Klinck Horne Skytteforening 200/00
1 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 200/00
4 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 199/00
5 129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening 196/00
6 113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/00

Riffel, 50m - Klasse J2

1 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 200/00
2 112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening 196/00
2 126930 Jeppe Søgaard Tved Skyttekreds 196/00
4 96480 Aksel Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds 195/00
5 114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/00

Riffel, 50m - Klasse VS1

1 81936 Camilla Birch Nielsen Særslev Skytteforening 199/00
2 50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening 197/00
3 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening 195/00

Riffel, 50m - Klasse VS2

1 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00
2 50476 Ivan Knudsen Særslev Skytteforening 192/00

Riffel, 50m - Klasse VS3

1 45812 Bjerne Schneider Johannesen Herrested Skytteforening 181/00

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening 200/00
2 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 199/00
3 49581 Lise Larsen Særslev Skytteforening 198/00
3 49644 Hans Otto Rasmussen Særslev Skytteforening 198/00
3 110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening 198/00
6 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00
7 46479 Keld Jørgensen Lunde Sg&I 196/00
8 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening 195/00
8 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening 195/00
10 80410 Jørn Ladegaard Nyborg Skytteforening 194/00
10 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/00
10 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/00
10 48293 Bent Ove Hansen Horne Skytteforening 194/00
14 90755 Bent Larsen Nyborg Skytteforening 192/00
15 49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 191/00
16 101762 Poul Erik Christensen Horne Skytteforening 188/00
17 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 187/00

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening 196/00
2 47932 Søren G. Pedersen Horne Skytteforening 195/00
3 118514 Lars Andersen Ryslinge Skytteforening 194/00
4 50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/00
5 80708 Gert Andersen Ryslinge Skytteforening 191/00
6 45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening 190/00
6 48932 Bent Nielsen Nyborg Skytteforening 190/00
8 47043 Karen Sparrewath Faaborg Skytteforening 188/00
9 49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 187/00
10 130536 Leo Loubjerg Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 184/00
11 47997 Ole Madsen Faaborg Skytteforening 183/00
11 48836 Mogens Larsen Herrested Skytteforening 183/00
11 45709 Søren Skovgaard Herrested Skytteforening 183/00
14 48256 Conni Helding Larsen Horne Skytteforening 181/00
15 45995 Jens Erik Hansen Nyborg Skytteforening 180/00
16 46904 Sv. Aa. Sparrewath Faaborg Skytteforening 177/00
16 48231 Erling Jørgensen Faaborg Skytteforening 177/00
16 45755 Kurt Pedersen Herrested Skytteforening 177/00
19 45763 Karl Larsen Herrested Skytteforening 169/00

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 52423 Henrik G. Nielsen Højby Skytteforening 200/00
2 53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening 199/00
2 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening 199/00
2 46353 Jonathan Juhl Pedersen Lunde Sg&I 199/00
2 46176 Karin Hansen Sdr. Broby Skytteforening 199/00
6 129390 Henrik Jensen Højby Skytteforening 198/00
6 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening 198/00
6 121230 Kim Aalund Kullerup/Refsvindinge If. 198/00
6 47448 Tom Vibæk Sdr. Broby Skytteforening 198/00
6 47589 Kenneth Hansen Sdr. Broby Skytteforening 198/00
6 90304 Christian Larsen Sødinge Skytteforening 198/00
12 48868 Lars Henriksen Kullerup/Refsvindinge If. 197/00
13 52069 Bo Pedersen Højby Skytteforening 196/00
13 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening 196/00
13 52601 Jette K. Larsen Paarup Skytteforening 196/00
13 104491 Marius Bendixen Særslev Skytteforening 196/00
13 48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening 196/00
13 90303 Rasmus Larsen Sødinge Skytteforening 196/00
19 49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/00
20 52805 Steen Hansen Paarup Skytteforening 193/00

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 46813 Christian Hansen Sødinge Skytteforening 199/00
2 110047 Claus Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00
3 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening 196/00
3 135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/00
5 138126 Anders Hesel Rasmussen Højby Skytteforening 195/00
6 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening 194/00
7 126496 Jesper Borgquist Kullerup/Refsvindinge If. 193/00
7 105961 Palle Rasmussen Ryslinge Skytteforening 193/00
7 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I 193/00
7 46855 Anders Larsen Sødinge Skytteforening 193/00
11 110493 Joan Klitgaard Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 192/00
12 47442 Ulrich Andersen Sdr. Broby Skytteforening 191/00
13 136121 Jens Ove Bucholtz Kullerup/Refsvindinge If. 189/00
14 52376 Michael Fogh Paarup Skytteforening 185/00
15 46327 Mads Pedersen Lunde Sg&I 178/00

Til toppen