Divisionsskydning sommer 3. runde - 200 meter (Riffel, 200m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
57857 Rud Ove Nielsen Værslev Skytteforening SE2 135.0 135.0 Hovedskydning
106733 Kjeld T. Rasmussen Værslev Skytteforening SE2 121.0 121.0 Hovedskydning
57914 Lars Jensen Værslev Skytteforening VS3 133.0 133.0 Hovedskydning
57868 Poul Boye Hansen Værslev Skytteforening SE2 111.0 111.0 Hovedskydning
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening VÅ1 142.0 142.0 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening VÅ1 149.0 149.0 Hovedskydning
127852 Maria Dahl Reerslev Skytteforening BK 144.0 144.0 Hovedskydning
138883 Thomas Rasmussen Reerslev Skytteforening VÅ2 129.0 129.0 Hovedskydning
95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening SE2 119.0 119.0 Hovedskydning
69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening VÅ2 134.0 134.0 Hovedskydning
57551 Kim Jensen Tuse Skytteforening VS2 139.0 139.0 Hovedskydning
57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 147.0 147.0 Hovedskydning
57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 137.0 137.0 Hovedskydning
57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 136.0 136.0 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 141.0 141.0 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 148.0 148.0 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 148.0 148.0 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 149.0 149.0 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 140.0 140.0 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 148.0 148.0 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 140.0 140.0 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 148.0 148.0 Hovedskydning
128031 Tom Schjødt Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK 143.0 143.0 Hovedskydning
117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening BK 147.0 147.0 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 146.0 146.0 Hovedskydning
68694 Svend Vahlgren Greve Skytteforening SE2 113.0 113.0 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE2 135.0 135.0 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE2 145.0 145.0 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 143.0 143.0 Hovedskydning
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 147.0 147.0 Hovedskydning
138371 Emil Mariegaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 139.0 139.0 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 134.0 134.0 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS3 131.0 131.0 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 150.0 150.0 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 148.0 148.0 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 145.0 145.0 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Tuse Skytteforening SE1 150.0 150.0 Hovedskydning
131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening BK 133.0 133.0 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK 149.0 149.0 Hovedskydning
136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening VÅ2 146.0 146.0 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Tuse Skytteforening VÅ1 148.0 148.0 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening VS1 143.0 143.0 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 141.0 141.0 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 139.0 139.0 Hovedskydning
128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 144.0 144.0 Hovedskydning

Til toppen