| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 200/11 199/11 399/22
2 118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds 198/10 200/13 398/23
3 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 200/13 198/10 398/23
4 122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds 199/14 197/08 396/22
5 128497 Liane F. Hessler Sparta Idrætsforening 199/11 197/10 396/21
6 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds 200/15 195/06 395/21
7 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening 197/13 197/08 394/21
8 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening 198/04 194/05 392/09

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 137131 Frederikke Bladt Sparta Idrætsforening 198/09 199/09 397/18
2 132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening 197/13 197/10 394/23
3 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening 198/12 196/08 394/20
4 131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening 196/08 197/08 393/16
5 137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds 199/09 194/05 393/14
6 135898 Mikkel Hesselberg Christiansen Sønderborg Skyttekreds 193/12 198/10 391/22
7 123157 Hans Nielsen Tychsen Broagerlands Skytteforening 193/03 197/05 390/08
8 132695 Daniela Plath Broagerlands Skytteforening 198/07 192/06 390/13
9 137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds 193/06 194/08 387/14
10 133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds 193/02 193/04 386/06
11 137598 Karen Laura Schack Johansen Sønderborg Skyttekreds 186/02 196/08 382/10
12 129886 Thomas Jespersen Haderslev Skyttekreds 187/02 185/01 372/03

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds 192/05 195/08 387/13
2 134665 Jakob Gude Bruhn Hansen Haderslev Skyttekreds 193/06 194/10 387/16
3 137596 Nynne Phillipsen Sønderborg Skyttekreds 192/08 193/04 385/12
4 138610 Mads Marius Weihle Ohlsen Sønderborg Skyttekreds 189/05 192/05 381/10
5 129974 Andreas Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds 187/03 187/06 374/09
6 136904 Celina Albrechtsen Broagerlands Skytteforening 188/03 183/01 371/04
7 137826 Malik Lyberth Christensen Haderslev Skyttekreds 180/02 190/04 370/06
8 138613 Jessica Rose Sønderborg Skyttekreds 186/00 184/02 370/02
9 138400 Nevin Shalom Kannaiyan Rajkumar Sønderborg Skyttekreds 187/03 183/02 370/05
10 138225 Malthe Karstensen Haderslev Skyttekreds 177/00 186/02 363/02
11 131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening 167/00 172/00 339/00

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening 197/08 200/04 397/12
2 117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening 200/12 195/08 395/20

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening 199/13 199/13 398/26
2 122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds 197/08 194/09 391/17
3 138180 Sif Madsen Sønderborg Skyttekreds 196/07 194/07 390/14
4 116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening 194/10 195/06 389/16
5 135510 Rebecca Skytte Sloth Møller Sønderborg Skyttekreds 193/02 195/05 388/07
6 135509 Victoria Krull Greve Sønderborg Skyttekreds 183/02 176/03 359/05

Riffel, 50m - Mesterskab VS1

1 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 194/06 188/04 382/10
2 44303 Camilla Paulsen Vojens Skytteforening 190/06 191/03 381/09

Riffel, 50m - Mesterskab VS2

1 43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening 188/04 196/09 384/13
2 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening 181/03 186/06 367/09

Riffel, 50m - Mesterskab VS3

1 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds 195/08 193/08 388/16
2 43337 Poul Clausen Grænseegnens Skytteforening 190/05 188/05 378/10
3 127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening 179/02 188/04 367/06
4 107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds 179/02 187/06 366/08
5 20012 Frederik Laursen Vojens Skytteforening 182/03 176/03 358/06
6 111354 Torben Hansen Vojens Skytteforening 175/07 182/04 357/11

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds 196/07 198/05 394/12
2 42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds 195/10 195/04 390/14
3 42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds 196/07 190/06 386/13
4 42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds 197/09 189/02 386/11
5 44249 Ib-Detlev Hulgard Haderslev Skyttekreds 191/05 194/06 385/11
6 117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening 192/06 193/05 385/11
7 44389 William Kjær Vojens Skytteforening 192/05 190/04 382/09
8 101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening 192/03 189/00 381/03
9 109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening 196/06 185/10 381/16
10 83010 Erik Dall Sønderborg Skyttekreds 189/01 189/01 378/02
11 42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds 191/06 187/04 378/10
12 130316 Heine Christiansen Haderslev Skyttekreds 188/02 188/04 376/06
13 44317 Birgith Rothmeier Haderslev Skyttekreds 193/05 183/02 376/07
14 42992 Gunnar Holm Rasmussen Sønderborg Skyttekreds 183/01 178/02 361/03

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 42734 Asger J. Halkjær Nordals Skyttekreds 196/08 191/06 387/14
2 42834 Ole Hansen Sønderborg Skyttekreds 192/05 194/04 386/09
3 139127 Erik Lodbjerg Vilstrup Sønderborg Skyttekreds 137/01 175/02 312/03

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ1

1 104165 Bjørn Bär Grænseegnens Skytteforening 194/07 198/05 392/12
2 43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening 197/09 190/04 387/13
3 114773 Winnie Susan Monberg Vojens Skytteforening 192/05 192/03 384/08

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ2

1 42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds 196/07 197/11 393/18
2 127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds 194/09 196/05 390/14
3 104163 Volker Bär Grænseegnens Skytteforening 192/03 195/07 387/10
4 39563 Nicki Fabricius Vojens Skytteforening 192/09 193/06 385/15
5 42425 Jan B. Sørensen Sønderborg Skyttekreds 188/03 194/04 382/07
6 129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds 191/06 188/05 379/11
7 128216 Vita Bâr Grænseegnens Skytteforening 186/03 192/04 378/07
8 135180 Frederik Sørensen Vojens Skytteforening 188/06 186/04 374/10
9 42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds 191/04 179/01 370/05
10 134848 Søren Hammer Vojens Skytteforening 184/03 177/03 361/06

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds 200/15
2 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 200/13
3 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 200/11
4 122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds 199/14
5 128497 Liane F. Hessler Sparta Idrætsforening 199/11
6 118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds 198/10
7 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening 198/04
8 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening 197/13

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds 199/09
2 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening 198/12
3 137131 Frederikke Bladt Sparta Idrætsforening 198/09
4 132695 Daniela Plath Broagerlands Skytteforening 198/07
5 132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening 197/13
6 131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening 196/08
7 135898 Mikkel Hesselberg Christiansen Sønderborg Skyttekreds 193/12
8 137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds 193/06
9 123157 Hans Nielsen Tychsen Broagerlands Skytteforening 193/03
10 133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds 193/02
11 129886 Thomas Jespersen Haderslev Skyttekreds 187/02
12 137598 Karen Laura Schack Johansen Sønderborg Skyttekreds 186/02

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 134665 Jakob Gude Bruhn Hansen Haderslev Skyttekreds 193/06
2 137596 Nynne Phillipsen Sønderborg Skyttekreds 192/08
3 134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds 192/05
4 138610 Mads Marius Weihle Ohlsen Sønderborg Skyttekreds 189/05
5 136904 Celina Albrechtsen Broagerlands Skytteforening 188/03
6 129974 Andreas Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds 187/03
6 138400 Nevin Shalom Kannaiyan Rajkumar Sønderborg Skyttekreds 187/03
8 138613 Jessica Rose Sønderborg Skyttekreds 186/00
9 137826 Malik Lyberth Christensen Haderslev Skyttekreds 180/02
10 138225 Malthe Karstensen Haderslev Skyttekreds 177/00
11 131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening 167/00

Riffel, 50m - Klasse J1

1 117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening 200/12
2 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening 197/08

Riffel, 50m - Klasse J2

1 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening 199/13
2 122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds 197/08
3 138180 Sif Madsen Sønderborg Skyttekreds 196/07
4 116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening 194/10
5 135510 Rebecca Skytte Sloth Møller Sønderborg Skyttekreds 193/02
6 135509 Victoria Krull Greve Sønderborg Skyttekreds 183/02

Riffel, 50m - Klasse VS1

1 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 194/06
2 44303 Camilla Paulsen Vojens Skytteforening 190/06

Riffel, 50m - Klasse VS2

1 43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening 188/04
2 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening 181/03

Riffel, 50m - Klasse VS3

1 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds 195/08
2 43337 Poul Clausen Grænseegnens Skytteforening 190/05
3 20012 Frederik Laursen Vojens Skytteforening 182/03
4 127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening 179/02
4 107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds 179/02
6 111354 Torben Hansen Vojens Skytteforening 175/07

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds 197/09
2 42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds 196/07
2 44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds 196/07
4 109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening 196/06
5 42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds 195/10
6 44317 Birgith Rothmeier Haderslev Skyttekreds 193/05
7 117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening 192/06
8 44389 William Kjær Vojens Skytteforening 192/05
9 101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening 192/03
10 42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds 191/06
11 44249 Ib-Detlev Hulgard Haderslev Skyttekreds 191/05
12 83010 Erik Dall Sønderborg Skyttekreds 189/01
13 130316 Heine Christiansen Haderslev Skyttekreds 188/02
14 42992 Gunnar Holm Rasmussen Sønderborg Skyttekreds 183/01

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 42734 Asger J. Halkjær Nordals Skyttekreds 196/08
2 42834 Ole Hansen Sønderborg Skyttekreds 192/05
3 139127 Erik Lodbjerg Vilstrup Sønderborg Skyttekreds 137/01

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening 197/09
2 104165 Bjørn Bär Grænseegnens Skytteforening 194/07
3 114773 Winnie Susan Monberg Vojens Skytteforening 192/05

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds 196/07
2 127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds 194/09
3 39563 Nicki Fabricius Vojens Skytteforening 192/09
4 104163 Volker Bär Grænseegnens Skytteforening 192/03
5 129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds 191/06
6 42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds 191/04
7 135180 Frederik Sørensen Vojens Skytteforening 188/06
8 42425 Jan B. Sørensen Sønderborg Skyttekreds 188/03
9 128216 Vita Bâr Grænseegnens Skytteforening 186/03
10 134848 Søren Hammer Vojens Skytteforening 184/03

Til toppen