Ålbæk Pistol Terræn 2019 (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
135746 Anders Norgren DGI Fyn - intern forening GPA 65.0 50.0 Hovedskydning
109163 Rene Mosegaard Østbirk Pistol Skytter GPA 69.0 53.0 Hovedskydning
85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter GPA 62.0 48.0 Hovedskydning
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening GPA 60.0 46.0 Hovedskydning
129739 Ricco Andersen Grenå Skyttekreds GPA 53.0 41.0 Hovedskydning
129488 Dennis Treumer Meyer Grenå Skyttekreds GPA 26.0 20.0 Hovedskydning
129490 Mads Frederiksen Grenå Skyttekreds GPA 48.0 37.0 Hovedskydning
133049 Frantz Glantz-Jørgensen Assentoft Skytteforening GPA 38.0 29.0 Hovedskydning
115713 Henrik Andersen Djurslands PistolKlub GPA 60.0 46.0 Hovedskydning
11446 Christian Birk Brønderslev Skytteforening GPA 54.0 42.0 Hovedskydning
21521 Dan Hansen Vejle Skytteforening GPA 37.0 28.0 Hovedskydning
135750 Ragnar Nielsen Frederikshavn Skyttekreds GPA 50.0 38.0 Hovedskydning
22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening GPA 63.0 48.0 Hovedskydning
19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening GPA 45.0 35.0 Hovedskydning
24175 Bo Petersen Sejs-Svejbæk Skytteforening GPA 20.0 15.0 Hovedskydning
17477 Valther Jørgensen Allingåbro Skytteforening GPA 54.0 42.0 Hovedskydning
128426 Frank Reinholt Andersen Års Skytteforening GPA 27.0 21.0 Hovedskydning
13216 Henrik Jensen Støvring Skytteforening GPA 55.0 42.0 Hovedskydning
83743 Casper Juhl Jensen Støvring Skytteforening GPA 18.0 14.0 Hovedskydning
20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening GPA 66.0 51.0 Hovedskydning
103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening GPA 63.0 48.0 Hovedskydning
105656 Henrik Jensen Vodskov Skytteforening GPA 29.0 22.0 Hovedskydning
128923 Sikem Andreas Daehnel Vodskov Skytteforening GPA 27.0 21.0 Hovedskydning
109981 Klaus Svindborg Vodskov Skytteforening GPA 38.0 29.0 Hovedskydning
124625 Allan Elgaard Jensen Vodskov Skytteforening GPA 36.0 28.0 Hovedskydning
126724 Preben John Christensen Vodskov Skytteforening GPA 20.0 15.0 Hovedskydning
13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening GPA 48.0 37.0 Hovedskydning
133694 Marek Krasinski Vodskov Skytteforening GPA 17.0 13.0 Hovedskydning
130569 Martin Frost Vodskov Skytteforening GPA 32.0 25.0 Hovedskydning
121597 Henrik Pedersen Reerslev Skytteforening GPA 20.0 15.0 Hovedskydning
135743 Tomas Svensson DGI Fyn - intern forening GPA 59.0 45.0 Hovedskydning
135744 Hans Skog DGI Fyn - intern forening GPA 18.0 14.0 Hovedskydning
134743 Ane Catrine Schultz Assentoft Skytteforening GPA 20.0 15.0 Hovedskydning
126328 Martin Knudsen Assentoft Skytteforening GPA 48.0 37.0 Hovedskydning
134822 Dennis Funder Assentoft Skytteforening GPA 34.0 26.0 Hovedskydning
126326 Carsten Ræbild Sørensen Assentoft Skytteforening GPA 41.0 32.0 Hovedskydning
117053 Allan Hoppe Assentoft Skytteforening GPA 24.0 18.0 Hovedskydning
129262 Jesper Greve Assentoft Skytteforening GPA 39.0 30.0 Hovedskydning
102227 Rune Jensen Hem Skytteforening GPA 26.0 20.0 Hovedskydning
115344 Mogens Møller Hirtshals Skytteforening GPA 49.0 38.0 Hovedskydning
115347 Morten Grønkjær Jensen Hirtshals Skytteforening GPA 30.0 23.0 Hovedskydning
10848 Mathias Rasmussen Hirtshals Skytteforening GPA 18.0 14.0 Hovedskydning
115742 Claus Nielsen Hirtshals Skytteforening GPA 22.0 17.0 Hovedskydning
10877 Klaus Andersen Hirtshals Skytteforening GPA 26.0 20.0 Hovedskydning
104078 Brian Simonsen Hirtshals Skytteforening GPA 11.0 8.0 Hovedskydning
129288 Johnni Brix Hansen Hirtshals Skytteforening GPA 14.0 11.0 Hovedskydning
133594 Mark Christensen Hirtshals Skytteforening GPA 17.0 13.0 Hovedskydning
10824 Palle Bidstrup Christensen Hirtshals Skytteforening GPA 23.0 18.0 Hovedskydning
125234 Jesper Poulsen Hirtshals Skytteforening GPA 27.0 21.0 Hovedskydning
115541 Rolf Andersen Ålbæk Skytteforening GPA 33.0 25.0 Hovedskydning
10206 Tom Jørgensen Ålbæk Skytteforening GPA 63.0 48.0 Hovedskydning
108276 Mogens Graarup Hoven Ålbæk Skytteforening GPA 19.0 15.0 Hovedskydning
13489 Bent H. Christensen Hobro Egnens Skytteforening GPA 27.0 21.0 Hovedskydning
99370 Brian Jensen Hobro Egnens Skytteforening GPA 35.0 27.0 Hovedskydning
99838 Nicki R. M. Jensen Hobro Egnens Skytteforening GPA 28.0 22.0 Hovedskydning
17570 Frank Kristensen Allingåbro Skytteforening GPA 66.0 51.0 Hovedskydning
18421 Claus Andersen Allingåbro Skytteforening GPA 40.0 31.0 Hovedskydning
11589 Jens Peter Larsen Vester Han Herred Skytteforening GPA 65.0 50.0 Hovedskydning
139255 Gert Rettig Nykøbing Mors Skyttekreds GPA 38.0 29.0 Hovedskydning
128980 Robert Bailey Sportsskytterne Frederikshavn GPA 53.0 41.0 Hovedskydning
124654 Jesper D. Thomsen Aalborg Skyttekreds GPA 60.0 46.0 Hovedskydning
124653 Henrik D. Thomsen Aalborg Skyttekreds GPA 48.0 37.0 Hovedskydning
16424 Ole Jensen Aalborg Skyttekreds GPA 49.0 38.0 Hovedskydning
18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub GPA 62.0 48.0 Hovedskydning
13266 Steen Laursen Nordjysk Historisk Skytteforening GPA 57.0 44.0 Hovedskydning

Til toppen