Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
StaevneRaekke
Info
Oversigt
Program
Senior old boys | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Stævne:
2020 Fodbold Landsmesterskab for senior, old, seni
Stævneansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Reglement
Indbydelse
Holdkort
Stævneinfo
Stævneinformation
Bemærkninger
Pulje oversigt
Senior old boys
Pulje 1
Ø. Nykirke IF
-
Tølløse Old 1 1
-
AC Norddjurs
-
FC VestRum
-
Pulje 2
SIF Assentoft
-
Grindsted GIF
-
Fårevejle
-
Spjald IF
-
Tølløse Old 1 2
-
A Finale
AC Norddjurs
-
Grindsted GIF
-
Spjald IF
-
Tølløse Old 1 1
-
B Finale
Tølløse Old 1 2
-
Ø. Nykirke IF
-
Fårevejle
-
FC VestRum
-
SIF Assentoft
-
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=102493
Komplet kampprogram
Senior old boys
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Pulje
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
784572
Lørdag
25-01-20
09:50
Pulje 2
Tølløse Old 1 2
-
Grindsted GIF
Spillested
Klosterhallerne
- Hal 2
3 - 5
784573
Lørdag
25-01-20
10:00
Pulje 2
SIF Assentoft
-
Spjald IF
Spillested
Klosterhallerne
- Hal 2
2 - 4
784566
Lørdag
25-01-20
10:10
Pulje 1
Ø. Nykirke IF
-
FC VestRum
Spillested
Klosterhallerne
- Hal 2
2 - 3
784574
Lørdag
25-01-20
11:00
Pulje 2
Fårevejle
-
Tølløse Old 1 2
Spillested
Klosterhallerne
- Hal 2
5 - 1
784575
Lørdag
25-01-20
11:10
Pulje 2
Grindsted GIF
-
SIF Assentoft
Spillested
Klosterhallerne
- Hal 2
9 - 2
784567
Lørdag
25-01-20
11:20
Pulje 1
Tølløse Old 1 1
-
AC Norddjurs
Spillested
Klosterhallerne
- Hal 2
9 - 4
784576
Lørdag
25-01-20
12:10
Pulje 2
Spjald IF
-
Fårevejle
Spillested
Klosterhallerne
- Hal 2
5 - 2
784577
Lørdag
25-01-20
12:20
Pulje 2
SIF Assentoft
-
Tølløse Old 1 2
Spillested
Klosterhallerne
- Hal 2
4 - 1
784568
Lørdag
25-01-20
12:30
Pulje 1
FC VestRum
-
Tølløse Old 1 1
Spillested
Klosterhallerne
- Hal 2
0 - 9
784578
Lørdag
25-01-20
13:20
Pulje 2
Spjald IF
-
Grindsted GIF
Spillested
Klosterhallerne
- Hal 2
4 - 3
784579
Lørdag
25-01-20
13:30
Pulje 2
Fårevejle
-
SIF Assentoft
Spillested
Klosterhallerne
- Hal 2
6 - 2
784569
Lørdag
25-01-20
13:40
Pulje 1
AC Norddjurs
-
Ø. Nykirke IF
Spillested
Klosterhallerne
- Hal 2
3 - 2
784580
Lørdag
25-01-20
14:30
Pulje 2
Tølløse Old 1 2
-
Spjald IF
Spillested
Klosterhallerne
- Hal 2
2 - 9
784570
Lørdag
25-01-20
14:40
Pulje 1
Tølløse Old 1 1
-
Ø. Nykirke IF
Spillested
Klosterhallerne
- Hal 2
7 - 4
784571
Lørdag
25-01-20
15:30
Pulje 1
FC VestRum
-
AC Norddjurs
Spillested
Klosterhallerne
- Hal 2
3 - 4
784581
Lørdag
25-01-20
15:40
Pulje 2
Grindsted GIF
-
Fårevejle
Spillested
Klosterhallerne
- Hal 2
5 - 3
784588
Søndag
26-01-20
08:30
B Finale
Fårevejle
-
FC VestRum
Spillested
Klosterhallerne
- Hal 1
4 - 3
784589
Søndag
26-01-20
08:40
B Finale
SIF Assentoft
-
Ø. Nykirke IF
Spillested
Klosterhallerne
- Hal 1
2 - 3
784582
Søndag
26-01-20
08:50
A Finale
AC Norddjurs
-
Tølløse Old 1 1
Spillested
Klosterhallerne
- Hal 1
2 - 5
784583
Søndag
26-01-20
09:00
A Finale
Grindsted GIF
-
Spjald IF
Spillested
Klosterhallerne
- Hal 1
3 - 3
784590
Søndag
26-01-20
09:50
B Finale
Tølløse Old 1 2
-
Fårevejle
Spillested
Klosterhallerne
- Hal 1
5 - 4
784591
Søndag
26-01-20
10:00
B Finale
FC VestRum
-
SIF Assentoft
Spillested
Klosterhallerne
- Hal 1
2 - 3
784584
Søndag
26-01-20
10:10
A Finale
Tølløse Old 1 1
-
Grindsted GIF
Spillested
Klosterhallerne
- Hal 1
2 - 6
784592
Søndag
26-01-20
11:00
B Finale
Ø. Nykirke IF
-
Tølløse Old 1 2
Spillested
Klosterhallerne
- Hal 1
6 - 1
784593
Søndag
26-01-20
11:10
B Finale
SIF Assentoft
-
Fårevejle
Spillested
Klosterhallerne
- Hal 1
3 - 4
784585
Søndag
26-01-20
11:20
A Finale
Spjald IF
-
AC Norddjurs
Spillested
Klosterhallerne
- Hal 1
4 - 3
784594
Søndag
26-01-20
12:10
B Finale
Ø. Nykirke IF
-
FC VestRum
Spillested
Klosterhallerne
- Hal 1
5 - 4
784595
Søndag
26-01-20
12:20
B Finale
Tølløse Old 1 2
-
SIF Assentoft
Spillested
Klosterhallerne
- Hal 1
4 - 5
784586
Søndag
26-01-20
12:30
A Finale
Grindsted GIF
-
AC Norddjurs
Spillested
Klosterhallerne
- Hal 1
4 - 2
784596
Søndag
26-01-20
13:20
B Finale
Fårevejle
-
Ø. Nykirke IF
Spillested
Klosterhallerne
- Hal 1
2 - 1
784597
Søndag
26-01-20
13:30
B Finale
FC VestRum
-
Tølløse Old 1 2
Spillested
Klosterhallerne
- Hal 1
8 - 2
784587
Søndag
26-01-20
13:40
A Finale
Tølløse Old 1 1
-
Spjald IF
Spillested
Klosterhallerne
- Hal 1
4 - 4
Til toppen