Vestfalster Fødselsdagsstævne 10-11-12 januar 2020 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening ST2 186.0 186.0 Hovedskydning
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening ST2 188.0 188.0 Mesterskab
53054 Per Andersen Maribo Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
53054 Per Andersen Maribo Skytteforening SE2 196.0 196.0 Mesterskab
99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening ST3 181.0 181.0 Hovedskydning
99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening ST3 175.0 175.0 Mesterskab
118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 191.0 191.0 Mesterskab
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 192.0 192.0 Mesterskab
106621 Trine Marie Hansen Hvidovre Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
106621 Trine Marie Hansen Hvidovre Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Mesterskab
68807 Michael Hansen Hvidovre Skyttekreds ST2 180.0 180.0 Hovedskydning
68807 Michael Hansen Hvidovre Skyttekreds ST2 185.0 185.0 Mesterskab
137292 Jackie Christiansen Vestfalster Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
137292 Jackie Christiansen Vestfalster Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
132299 Nanna Henriks Vestfalster Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
132299 Nanna Henriks Vestfalster Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
140578 Karla M.F.S. Jørgensen Damsholte Skytteforening BK4 192.0 192.0 Hovedskydning
140578 Karla M.F.S. Jørgensen Damsholte Skytteforening BK4 191.0 191.0 Mesterskab
140575 Emil S. Nordentoft Damsholte Skytteforening BK4 182.0 182.0 Hovedskydning
140575 Emil S. Nordentoft Damsholte Skytteforening BK4 180.0 180.0 Mesterskab
139912 Freja Braun Hansen Damsholte Skytteforening BK3 199.0 199.0 Hovedskydning
139912 Freja Braun Hansen Damsholte Skytteforening BK3 198.0 198.0 Mesterskab
140576 Frederikke Skov Damsholte Skytteforening BK4 192.0 192.0 Hovedskydning
140576 Frederikke Skov Damsholte Skytteforening BK4 186.0 186.0 Mesterskab
54631 Bjarne Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening SE3 183.0 183.0 Hovedskydning
54631 Bjarne Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening SE3 180.0 180.0 Mesterskab
137290 Regin Nielsen Vestfalster Skytteforening Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
137290 Regin Nielsen Vestfalster Skytteforening Å1 197.0 197.0 Mesterskab
81869 Leif Nielsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
81869 Leif Nielsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE2 191.0 191.0 Mesterskab
120475 Annette Nielsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE2 186.0 186.0 Hovedskydning
120475 Annette Nielsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE2 192.0 192.0 Mesterskab
53053 Per Henriksen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
53053 Per Henriksen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE2 195.0 195.0 Mesterskab
134565 Sander Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
134565 Sander Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening ST2 187.0 187.0 Hovedskydning
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening ST2 186.0 186.0 Mesterskab
52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening Å1 195.0 195.0 Hovedskydning
52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
130877 Alexander Goldbeck Tingsted Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
130877 Alexander Goldbeck Tingsted Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
139882 Jeppe Kok Tingsted Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
139882 Jeppe Kok Tingsted Skytteforening BK4 180.0 180.0 Mesterskab
54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening ST2 188.0 188.0 Hovedskydning
54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening ST2 183.0 183.0 Mesterskab
141356 Oskar Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
141356 Oskar Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening BK4 186.0 186.0 Mesterskab
141354 Kari Lasko Sakskøbing Og Omegns Skytteforening BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
141354 Kari Lasko Sakskøbing Og Omegns Skytteforening BK4 191.0 191.0 Mesterskab
141355 Lukas Lasko Sakskøbing Og Omegns Skytteforening BK4 195.0 195.0 Hovedskydning
141355 Lukas Lasko Sakskøbing Og Omegns Skytteforening BK4 196.0 196.0 Mesterskab
140028 Mikkel Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening Å3 192.0 192.0 Hovedskydning
140028 Mikkel Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening Å3 189.0 189.0 Mesterskab
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening ST3 178.0 178.0 Hovedskydning
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening ST3 172.0 172.0 Mesterskab
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening Å3 185.0 185.0 Hovedskydning
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening Å3 187.0 187.0 Mesterskab
114274 Peter Andersen Tuse Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Tuse Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
128064 Ida Andersen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 200.0 200.0 Mesterskab
126417 Jens Christoffersen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening FRI 196.0 196.0 Hovedskydning
126417 Jens Christoffersen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening FRI 193.0 193.0 Mesterskab
119615 Maria Kamnerd Khonkaen Wismann Sakskøbing Og Omegns Skytteforening Å3 197.0 197.0 Hovedskydning
119615 Maria Kamnerd Khonkaen Wismann Sakskøbing Og Omegns Skytteforening Å3 198.0 198.0 Mesterskab
137492 Zia Christiansen Ravnsborg Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
137492 Zia Christiansen Ravnsborg Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening Å1 197.0 197.0 Mesterskab
124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening J1 195.0 195.0 Hovedskydning
124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
134450 Anton Vang-Olsen Ravnsborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
134450 Anton Vang-Olsen Ravnsborg Skytteforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
140581 Lærke Henriksen Damsholte Skytteforening BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
140581 Lærke Henriksen Damsholte Skytteforening BK4 194.0 194.0 Mesterskab
53860 Birgitte Nielsen Ravnsborg Skytteforening ST2 183.0 183.0 Hovedskydning
53860 Birgitte Nielsen Ravnsborg Skytteforening ST2 185.0 185.0 Mesterskab
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening ST3 178.0 178.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening ST3 178.0 178.0 Mesterskab
68878 Elan Hansen Greve Skytteforening ST2 184.0 184.0 Hovedskydning
68878 Elan Hansen Greve Skytteforening ST2 185.0 185.0 Mesterskab
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 191.0 191.0 Hovedskydning
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 187.0 187.0 Mesterskab
140577 Iben R. Kleist Damsholte Skytteforening BK4 200.0 200.0 Hovedskydning
140577 Iben R. Kleist Damsholte Skytteforening BK4 200.0 200.0 Mesterskab
94835 Helle Hagemann Vestfalster Skytteforening Å1 191.0 191.0 Hovedskydning
94835 Helle Hagemann Vestfalster Skytteforening Å1 194.0 194.0 Mesterskab
137547 Johannes Von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
137547 Johannes Von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
140361 Johannes Juul Rasmussen Ornebjerg Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
140361 Johannes Juul Rasmussen Ornebjerg Skytteforening BK3 189.0 189.0 Mesterskab
127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening ST2 185.0 185.0 Hovedskydning
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening ST2 184.0 184.0 Mesterskab
131148 Luka S. Larsen Næstved Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
131148 Luka S. Larsen Næstved Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
137324 Tjalfe Noah Jønsson Næstved Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
137324 Tjalfe Noah Jønsson Næstved Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
135859 Line Mandrup Næstved Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
135859 Line Mandrup Næstved Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST1 190.0 190.0 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST1 192.0 192.0 Mesterskab
54312 Bjarne Larsen Maribo Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
54312 Bjarne Larsen Maribo Skytteforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
137291 Sebastian Nielsen Vestfalster Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
137291 Sebastian Nielsen Vestfalster Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
53201 Sv. Erik Frederiksen Maribo Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
53201 Sv. Erik Frederiksen Maribo Skytteforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
123815 Kristian Klein Stege Ndr. Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
123815 Kristian Klein Stege Ndr. Skytteforening Å2 198.0 198.0 Mesterskab
140626 Gert Naver Vestfalster Skytteforening FRI 187.0 187.0 Hovedskydning
140626 Gert Naver Vestfalster Skytteforening FRI 188.0 188.0 Mesterskab
130691 Lars Kristensen Vestfalster Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
130691 Lars Kristensen Vestfalster Skytteforening SE2 190.0 190.0 Mesterskab
84054 Camilla Anna Kristiansen Næstved Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
84054 Camilla Anna Kristiansen Næstved Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
84055 Torben Kristiansen Næstved Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
84055 Torben Kristiansen Næstved Skytteforening Å1 196.0 196.0 Mesterskab
111560 Anders Røge Næstved Skytteforening Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
111560 Anders Røge Næstved Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening Å1 198.0 198.0 Mesterskab
131615 Alexandra Boisen Damsholte Skytteforening BK1 193.0 193.0 Hovedskydning
131615 Alexandra Boisen Damsholte Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
136244 Rebecca Nielsen Damsholte Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
136244 Rebecca Nielsen Damsholte Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening ST2 188.0 188.0 Hovedskydning
86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening ST2 186.0 186.0 Mesterskab
87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
54547 Jette Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening SE2 188.0 188.0 Mesterskab
121543 Kim Rasmussen Vestfalster Skytteforening Å3 188.0 188.0 Hovedskydning
123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening J2 185.0 185.0 Hovedskydning
54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
111482 Jakob Pryds Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
111482 Jakob Pryds Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
130959 Jakob Lose Nykøbing F. Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
130959 Jakob Lose Nykøbing F. Skytteforening BK3 195.0 195.0 Mesterskab
54829 Kirsten Jakobsen Nykøbing F. Skytteforening FRI 190.0 190.0 Hovedskydning
54829 Kirsten Jakobsen Nykøbing F. Skytteforening FRI 194.0 194.0 Mesterskab
120321 Mathias Hedengran Nykøbing F. Skytteforening J1 194.0 194.0 Hovedskydning
120321 Mathias Hedengran Nykøbing F. Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening ST3 184.0 184.0 Hovedskydning
54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening ST3 178.0 178.0 Mesterskab
122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
134744 Anton Volmer Ravnsborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
134744 Anton Volmer Ravnsborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
121072 Emilie Hansen Næstved Skytteforening J1 194.0 194.0 Hovedskydning
121072 Emilie Hansen Næstved Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening Å2 194.0 194.0 Mesterskab
140134 Magnus Tell Nykøbing F. Skytteforening BK4 197.0 197.0 Hovedskydning
140134 Magnus Tell Nykøbing F. Skytteforening BK4 194.0 194.0 Mesterskab
86870 Jesper Pedersen Tingsted Skytteforening ST1 191.0 191.0 Hovedskydning
81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening ST1 190.0 190.0 Hovedskydning
56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
139958 Peter Lyngsie Pedersen Næstved Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
139958 Peter Lyngsie Pedersen Næstved Skytteforening BK3 191.0 191.0 Mesterskab
53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening SE3 196.0 196.0 Hovedskydning
53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening SE3 192.0 192.0 Mesterskab
54298 Mogens Guldborg Jensen Vestfalster Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
54298 Mogens Guldborg Jensen Vestfalster Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
102283 Isabel Boesen Frejlev-Vantore Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
102283 Isabel Boesen Frejlev-Vantore Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
117248 Mille Boesen Frejlev-Vantore Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
117248 Mille Boesen Frejlev-Vantore Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
124725 Lukas Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
124725 Lukas Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
123654 Freya Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
123654 Freya Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
54015 Kasper Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening Å2 199.0 199.0 Hovedskydning
54015 Kasper Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening Å2 192.0 192.0 Mesterskab
115109 Søren Kastrup Vestfalster Skytteforening Å1 195.0 195.0 Hovedskydning
115109 Søren Kastrup Vestfalster Skytteforening Å1 197.0 197.0 Mesterskab
56352 Line Gerner Malmborg Næstved Skytteforening Å1 194.0 194.0 Hovedskydning
56352 Line Gerner Malmborg Næstved Skytteforening Å1 195.0 195.0 Mesterskab
136825 Allan Simonsen Nykøbing F. Skytteforening Å3 196.0 196.0 Hovedskydning
136825 Allan Simonsen Nykøbing F. Skytteforening Å3 193.0 193.0 Mesterskab
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
54186 Tønnes Koch Nykøbing F. Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
54186 Tønnes Koch Nykøbing F. Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
54556 Jens West Vestfalster Skytteforening ST2 179.0 179.0 Hovedskydning
54556 Jens West Vestfalster Skytteforening ST2 184.0 184.0 Mesterskab
133803 Annika Løje Frejlev-Vantore Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
133803 Annika Løje Frejlev-Vantore Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening SE2 197.0 197.0 Hovedskydning
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening SE2 196.0 196.0 Mesterskab
54874 Jens Møller Nørre Alslev Skytteforening SE3 183.0 183.0 Hovedskydning
56375 Jesper Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening ST2 182.0 182.0 Hovedskydning
56375 Jesper Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening ST2 185.0 185.0 Mesterskab
137381 Jean Delon Vestfalster Skytteforening FRI 199.0 199.0 Hovedskydning
137381 Jean Delon Vestfalster Skytteforening FRI 197.0 197.0 Mesterskab
138886 Ella Henriks Vestfalster Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
138886 Ella Henriks Vestfalster Skytteforening BK4 184.0 184.0 Mesterskab

Til toppen