Divisionsskydning vinter 2. runde - pistol (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening 2H 2 261.0 261.0 Hovedskydning
81407 Christa Rassow Ballerup Skytteforening 2H 2 246.0 246.0 Hovedskydning
118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening 2H 2 243.0 243.0 Hovedskydning
118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening 2H 2 266.0 266.0 Mesterskab
114625 Niels Sædder Eriksen Ballerup Skytteforening 2H 1 271.0 271.0 Hovedskydning
60744 Morten K. Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1H 2 254.0 254.0 Hovedskydning
60703 Rasmus Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1H 2 272.0 272.0 Hovedskydning
60615 Johnny Hvidtfeldt Fløng-Hedehusene Skytteforening 1H 1 286.0 286.0 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1H 1 279.0 279.0 Hovedskydning
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1H 2 270.0 270.0 Hovedskydning
69349 Robert Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1H 2 263.0 263.0 Hovedskydning
56907 Lars Jeppesen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1H 2 271.0 271.0 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1H 2 258.0 258.0 Hovedskydning
105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 1H 2 263.0 263.0 Hovedskydning
138371 Emil Mariegaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2H 3 267.0 267.0 Hovedskydning
60370 Michael Å. Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2H 3 284.0 284.0 Hovedskydning
97776 Gert Hansen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 2H 3 242.0 242.0 Hovedskydning
97775 Rasmus Olsen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 2H 2 244.0 244.0 Hovedskydning
135759 Asger Steffensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 2H 2 273.0 273.0 Hovedskydning
140115 Henning Elkjær Nielsen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 2H 3 265.0 265.0 Hovedskydning
60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening 2H 2 245.0 245.0 Hovedskydning
68692 Tage Ebbensgaard Roskilde Skytteforening 2H 3 259.0 259.0 Hovedskydning
60050 Mogens Hemann Roskilde Skytteforening 2H 3 246.0 246.0 Hovedskydning
60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening 2H 1 277.0 277.0 Hovedskydning
58397 Erik Jensen Orø Skytteforening 2H 3 211.0 211.0 Hovedskydning
136739 Ole Tange Orø Skytteforening 2H 3 236.0 236.0 Hovedskydning
128684 Jan Kauffmann Orø Skytteforening 2H 3 200.0 200.0 Hovedskydning
137561 Knud Ahm Orø Skytteforening 2H 3 251.0 251.0 Hovedskydning
59095 Allan Olsen Vemmelev Sg&i 2H 3 215.0 215.0 Hovedskydning
133340 John E Larsen Vemmelev Sg&i 2H 3 199.0 199.0 Hovedskydning
59023 Stig Oldenborg Vemmelev Sg&i 2H 3 231.0 231.0 Hovedskydning
89113 Aksel Hansen Vemmelev Sg&i 2H 3 246.0 246.0 Hovedskydning
92122 Karina Hvid Lund Ringsted Skytteforening 2H 2 269.0 269.0 Hovedskydning
90778 Simon Jørgensen Ringsted Skytteforening 2H 1 280.0 280.0 Hovedskydning
126131 Brian Andersen Ringsted Skytteforening 2H 2 249.0 249.0 Hovedskydning
125569 Lis Culmbach Jespersen Ringsted Skytteforening 2H 2 259.0 259.0 Hovedskydning
131197 Nicki Skifte Hørve Skytteforening JUN 254.0 254.0 Hovedskydning
57396 Flemming Andersen Hørve Skytteforening 1H 3 241.0 241.0 Hovedskydning
85608 Henrik Raaskov Madsen Hørve Skytteforening 1H 3 211.0 211.0 Hovedskydning
131196 Flemming Skifte Hørve Skytteforening 1H 3 250.0 250.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening 1H 3 244.0 244.0 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening 1H 1 274.0 274.0 Hovedskydning
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening 1H 3 248.0 248.0 Hovedskydning
120373 Carsten Sølvberg Greve Skytteforening 1H 3 236.0 236.0 Hovedskydning
134989 Kim Thorenfeldt Nielsen Brøndby Skytte Forening 2H 3 223.0 223.0 Hovedskydning
106773 Paw Lorentz Kunz Brøndby Skytte Forening 1H 3 257.0 257.0 Hovedskydning
116963 Jan Van de Louw Brøndby Skytte Forening 2H 3 222.0 222.0 Hovedskydning
90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening FRI 261.0 261.0 Hovedskydning
92183 Blagoja Ivkovik Ballerup Skytteforening 2H 1 268.0 268.0 Hovedskydning
101166 Helge Kelkeland Ballerup Skytteforening 2H 1 279.0 279.0 Hovedskydning
101166 Helge Kelkeland Ballerup Skytteforening 2H 1 266.0 266.0 Mesterskab
134284 David Pommer Ballerup Skytteforening 2H 2 259.0 259.0 Hovedskydning
70300 Tom Andersson Ballerup Skytteforening 2H 1 275.0 275.0 Hovedskydning
122285 Izabela Duracova Ballerup Skytteforening JUN 247.0 247.0 Hovedskydning
101167 Gustav H. Kelkeland Ballerup Skytteforening 2H 2 245.0 245.0 Hovedskydning
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening 2H 2 243.0 243.0 Hovedskydning
134475 Louise Kjærulff Mullerup Skytteforening 2H 3 256.0 256.0 Hovedskydning
134474 Torben Kjærulff Mullerup Skytteforening 2H 3 235.0 235.0 Hovedskydning
127226 Steen Engberg Reerslev Skytteforening 1H 3 242.0 242.0 Hovedskydning
60663 Tim Hansen Reerslev Skytteforening 1H 2 254.0 254.0 Hovedskydning
69802 Jens Johannesen Reerslev Skytteforening 1H 2 260.0 260.0 Hovedskydning
96397 Jesper Lund Knabstrup Skytteforening 2H 1 274.0 274.0 Hovedskydning
126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening 2H 1 249.0 249.0 Hovedskydning
57723 Nerik Frandsen Knabstrup Skytteforening 2H 1 279.0 279.0 Hovedskydning
118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening 2H 3 262.0 262.0 Hovedskydning
136309 Louise Renee Mosholt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 2H 3 260.0 260.0 Hovedskydning
135954 Ludvig Diesbjerg Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK 199.0 199.0 Hovedskydning
131971 Sune Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 2H 2 259.0 259.0 Hovedskydning
138122 Daniel Karlsson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 1H 3 210.0 210.0 Hovedskydning
115896 Emil Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 1H 3 260.0 260.0 Hovedskydning
58173 Peter Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 1H 2 275.0 275.0 Hovedskydning
82967 Frederik Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 1H 2 267.0 267.0 Hovedskydning
58177 Ole Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 1H 2 265.0 265.0 Hovedskydning
113298 Kim Hansen Kalundborg Skytteforening 1H 3 189.0 189.0 Hovedskydning
58214 Alex Petersen Kalundborg Skytteforening 1H 2 255.0 255.0 Hovedskydning
113296 Hans Jørgen Ankergren Kalundborg Skytteforening 1H 3 206.0 206.0 Hovedskydning
113733 Klaus Jakobsen Kalundborg Skytteforening 1H 3 255.0 255.0 Hovedskydning
129903 Allan Sørensen Mullerup Skytteforening 1H 2 248.0 248.0 Hovedskydning
134253 Charli Petersen Køge Skytteforening FRI 260.0 260.0 Hovedskydning
134252 Michael Kurstein Køge Skytteforening 1H 3 243.0 243.0 Hovedskydning
111994 Tommy Borring-Møller Køge Skytteforening 1H 3 263.0 263.0 Hovedskydning
56921 Tom Pedersen Køge Skytteforening 1H 2 259.0 259.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening 2H 1 274.0 274.0 Hovedskydning
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening 2H 1 277.0 277.0 Hovedskydning
90737 Johnny Hartmann Korsør Skytteforening 2H 1 268.0 268.0 Hovedskydning
59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening 2H 1 272.0 272.0 Hovedskydning
129191 Jørgen Sørbye Friis Korsør Skytteforening 2H 2 262.0 262.0 Hovedskydning
114399 Poul Pedersen Korsør Skytteforening 2H 1 264.0 264.0 Hovedskydning
117647 Ole Breiner Korsør Skytteforening 2H 2 247.0 247.0 Hovedskydning
116307 Bjarne Nielsen Knabstrup Skytteforening 2H 3 217.0 217.0 Hovedskydning
127653 John Lau Knabstrup Skytteforening 2H 2 265.0 265.0 Hovedskydning

Til toppen