Divisionsskydning vinter 3. runde - riffel (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
101826 Michael Petersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 167.0 167.0 Hovedskydning
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 196.0 196.0 Mesterskab
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 199.0 199.0 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 200.0 200.0 Mesterskab
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 199.0 199.0 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 199.0 199.0 Mesterskab
140598 Anja Kristensen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. FRI 198.0 198.0 Hovedskydning
94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
140041 Martin Larsen Reerslev Skytteforening Å2 188.0 188.0 Hovedskydning
140042 Lizette Horsdal Reerslev Skytteforening Å2 165.0 165.0 Hovedskydning
116461 Mikael Dahl Reerslev Skytteforening Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening Å2 191.0 191.0 Hovedskydning
60795 Knud Thylkær Reerslev Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening SE2 179.0 179.0 Hovedskydning
88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening SE2 182.0 182.0 Hovedskydning
102499 Lasse Andersen Reerslev Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
108761 Steen Mejnert Olsen Tuse Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Tuse Skytteforening Å2 199.0 199.0 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening ST2 194.0 194.0 Hovedskydning
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening ST3 187.0 187.0 Hovedskydning
105094 Katrine Christensen Tuse Skytteforening ST3 196.0 196.0 Hovedskydning
57543 Leif Nielsen Tuse Skytteforening ST3 188.0 188.0 Hovedskydning
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Tuse Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
135319 Mads Viggo Hansen Tuse Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 197.0 197.0 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 183.0 183.0 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 181.0 181.0 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
69408 LEIF Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 197.0 197.0 Hovedskydning
126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 196.0 196.0 Hovedskydning
139110 Augusta Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 190.0 190.0 Hovedskydning
139110 Augusta Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 182.0 182.0 Mesterskab
134480 William Fritz Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 195.0 195.0 Hovedskydning
140658 Magne Ingeman Nielsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 186.0 186.0 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
130774 Asger Larsen Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 187.0 187.0 Hovedskydning
127852 Maria Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
139640 Emil Mortensen Tuse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
138976 Julie Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
139579 Mie Skjønnemann Raben Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
130077 Victor Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
35970 Diana Henriksen Ballerup Skytteforening ST1 196.0 196.0 Hovedskydning
26495 Steffen Halfdan Olsen Ballerup Skytteforening ST1 199.0 199.0 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening ST1 196.0 196.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening Å2 200.0 200.0 Hovedskydning
109643 Christine Jacobi Ballerup Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
135176 Mikkel Eldrup Ballerup Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
110995 Jakob Sonnenberg Jarner Ballerup Skytteforening Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
135958 Simon Vinther Højby Skytteforening, Sjælland BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
137109 Gustav Blumensaat Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
137109 Gustav Blumensaat Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland BK2 190.0 190.0 Mesterskab
57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
57565 Jane Wester Højby Skytteforening, Sjælland SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
57583 Finn Jensen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 198.0 198.0 Hovedskydning
57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 195.0 195.0 Mesterskab
57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 196.0 196.0 Mesterskab
57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
136075 Natasha Anna Grace Kato Højby Skytteforening, Sjælland Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 189.0 189.0 Hovedskydning
106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 191.0 191.0 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 171.0 171.0 Hovedskydning
134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 165.0 165.0 Hovedskydning
108318 Helena Bagge Veirum Greve Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
126956 Oliver Budtz Greve Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
128921 Maria Lesholt Greve Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
138054 Sylvester Svendsen Greve Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 194.0 194.0 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 185.0 185.0 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 190.0 190.0 Hovedskydning
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 198.0 198.0 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 187.0 187.0 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 179.0 179.0 Hovedskydning
70084 Henrik D. S. Holme Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 181.0 181.0 Hovedskydning
69333 Susanne Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 174.0 174.0 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 179.0 179.0 Hovedskydning
136042 Mille Jacobsen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
133531 Malou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
131952 Anton Alexander Laursen Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
131953 Wilmer Holmgaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
134289 Michael Rømer Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening Å2 189.0 189.0 Hovedskydning
135202 Natasha Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
103737 Kristina Svenstrup Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
141162 Freja Moa Højby Skytteforening, Sjælland BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
141161 Maja Andersen Højby Skytteforening, Sjælland BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
59037 Pelle R. Pedersen Korsør Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
136708 Amanda Kristensen Korsør Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
127693 Magnus Houkjær Korsør Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
123336 Jeppe Neergaard Korsør Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
131819 Asger Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 172.0 172.0 Hovedskydning

Til toppen