| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 196/00 199/00 395/00
2 128064 Ida Andersen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 195/00 199/00 394/00

Luftriffel, 15m - Mesterskab J1

1 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 199/00 200/00 399/00
2 107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 196/00 200/00 396/00

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 139110 Augusta Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 189/00 188/00 377/00

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE2

1 57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland 194/00 194/00 388/00
2 57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland 189/00 195/00 384/00
3 57222 Inge Larsen Højby Skytteforening, Sjælland 187/00 190/00 377/00

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening 200/00
1 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 200/00
1 136708 Amanda Kristensen Korsør Skytteforening 200/00
1 127693 Magnus Houkjær Korsør Skytteforening 200/00
1 130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening 200/00
6 129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/00
7 127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening 197/00
8 134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 196/00
9 128064 Ida Andersen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 195/00
9 139640 Emil Mortensen Tuse Skytteforening 195/00

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 123336 Jeppe Neergaard Korsør Skytteforening 197/00
1 134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 197/00
1 134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 197/00
4 138976 Julie Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 196/00
5 122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 194/00
6 139579 Mie Skjønnemann Raben Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 193/00
6 135176 Mikkel Eldrup Ballerup Skytteforening 193/00
6 137109 Gustav Blumensaat Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland 193/00
9 135958 Simon Vinther Højby Skytteforening, Sjælland 190/00
10 131952 Anton Alexander Laursen Nykøbing Sj. Skytteforening 188/00

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 139762 Jais Hjortholm Korsør Skytteforening 200/00
2 136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening 199/00
3 140012 Nikolai Bork Korsør Skytteforening 198/00
4 131819 Asger Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 190/00
5 133531 Malou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening 187/00
6 131953 Wilmer Holmgaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening 186/00
7 141539 Gabriella Kristiansen Fløng-Hedehusene Skytteforening 185/00
8 136042 Mille Jacobsen Nykøbing Sj. Skytteforening 184/00
8 130080 Nickoline Jedig Højby Skytteforening, Sjælland 184/00
10 135957 Julia Forman Højby Skytteforening, Sjælland 181/00

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening 200/00
2 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 199/00
2 114274 Peter Andersen Tuse Skytteforening 199/00
4 107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 196/00

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 127852 Maria Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening 200/00
1 108318 Helena Bagge Veirum Greve Skytteforening 200/00
1 138054 Sylvester Svendsen Greve Skytteforening 200/00
4 126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 198/00
5 124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening 197/00
6 123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening 196/00
6 128551 Jasmin Kofoed Sloth Greve Skytteforening 196/00
8 119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening 194/00
9 126956 Oliver Budtz Greve Skytteforening 193/00
9 117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening 193/00
11 130774 Asger Larsen Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening 192/00
11 127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 192/00
13 135319 Mads Viggo Hansen Tuse Skytteforening 191/00
14 139110 Augusta Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 189/00
15 134480 William Fritz Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 188/00
16 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 186/00
17 140658 Magne Ingeman Nielsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 167/00

Luftriffel, 15m - Klasse ST1

1 26495 Steffen Halfdan Olsen Ballerup Skytteforening 198/00
2 35970 Diana Henriksen Ballerup Skytteforening 197/00
3 96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/00
4 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 193/00
5 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 190/00
6 69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 184/00

Luftriffel, 15m - Klasse ST2

1 84289 Nicolaj Andersen Ballerup Skytteforening 192/00
2 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 191/00
3 57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 190/00

Luftriffel, 15m - Klasse ST3

1 90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening 196/00
2 60330 Henning Sørensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 189/00
3 69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 183/00
4 69333 Susanne Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 182/00
5 57543 Leif Nielsen Tuse Skytteforening 179/00
6 69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 172/00
6 69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 172/00
8 134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 170/00
9 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 168/00
10 108564 Gustav Andersen Tuse Skytteforening 164/00
11 94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 160/00

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening 200/00
1 37275 Tobias Volck Hybholt Ballerup Skytteforening 200/00
1 57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland 200/00
1 130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening 200/00
5 94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening 199/00
5 100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening 199/00
5 79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland 199/00
5 57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland 199/00
5 108761 Steen Mejnert Olsen Tuse Skytteforening 199/00
5 69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 199/00
11 60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/00
11 69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/00
11 57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening 198/00
11 109643 Christine Jacobi Ballerup Skytteforening 198/00
15 103614 Benjamin Svenstrup Graves Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening 197/00
15 69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/00

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening 200/00
1 68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening 200/00
3 76186 Ken Poulsen Tuse Skytteforening 199/00
4 116461 Mikael Dahl Reerslev Skytteforening 198/00
4 57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland 198/00
6 106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 197/00
6 127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening 197/00
8 95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 196/00
8 140042 Lizette Horsdal Reerslev Skytteforening 196/00
8 110369 Bente Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening 196/00
8 103737 Kristina Svenstrup Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening 196/00
12 134289 Michael Rømer Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening 188/00
13 58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 187/00
14 56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening 186/00
15 58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 185/00
16 140041 Martin Larsen Reerslev Skytteforening 182/00
16 136075 Natasha Anna Grace Kato Højby Skytteforening, Sjælland 182/00

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening 200/00
1 68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 200/00
1 57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening 200/00
4 57419 Lars Lund Tuse Skytteforening 199/00
4 68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening 199/00
6 60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/00
6 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening 198/00
6 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening 198/00
6 58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening 198/00
6 59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening 198/00
6 59037 Pelle R. Pedersen Korsør Skytteforening 198/00
12 58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening 197/00
13 69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/00
13 69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/00
13 57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening 196/00
16 68823 Lis Jensen Greve Skytteforening 195/00
16 69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening 195/00
16 69408 LEIF Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 195/00
19 60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening 191/00

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland 194/00
2 87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 193/00
3 60617 Jens Kristian Andreasen Fløng-Hedehusene Skytteforening 192/00
4 68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening 190/00
5 57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland 189/00
6 58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 188/00
6 88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening 188/00
8 57222 Inge Larsen Højby Skytteforening, Sjælland 187/00
9 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 186/00
9 95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening 186/00
9 57565 Jane Wester Højby Skytteforening, Sjælland 186/00
12 137997 Rud Teglers Højby Skytteforening, Sjælland 183/00
13 102499 Lasse Andersen Reerslev Skytteforening 181/00
13 60811 Karl Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 181/00
15 60795 Knud Thylkær Reerslev Skytteforening 179/00

Til toppen