Nyk. F. Skytteforening riffel- & luftstæven (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening J2 172.0 172.0 Hovedskydning
117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening J2 178.0 178.0 Mesterskab
96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening Å1 196.0 196.0 Mesterskab
111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening J1 195.0 195.0 Mesterskab
86870 Jesper Pedersen Tingsted Skytteforening ST2 193.0 193.0 Hovedskydning
86870 Jesper Pedersen Tingsted Skytteforening ST2 191.0 191.0 Mesterskab
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
109972 Kjeld Jensen Vestfalster Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
109972 Kjeld Jensen Vestfalster Skytteforening SE2 200.0 200.0 Mesterskab
54509 Knud Holse Vestfalster Skytteforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
54509 Knud Holse Vestfalster Skytteforening SE2 192.0 192.0 Mesterskab
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening Å1 198.0 198.0 Mesterskab
118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening J2 200.0 200.0 Mesterskab
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening ST2 179.0 179.0 Hovedskydning
53054 Per Andersen Maribo Skytteforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
53054 Per Andersen Maribo Skytteforening SE1 194.0 194.0 Mesterskab
132173 Lau Schmidt Petersen Maribo Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
132173 Lau Schmidt Petersen Maribo Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
138069 Anders Mouszynski Maribo Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
138069 Anders Mouszynski Maribo Skytteforening BK3 189.0 189.0 Mesterskab
99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening SE2 197.0 197.0 Mesterskab
134325 Brian Keis Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
134325 Brian Keis Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening Å2 197.0 197.0 Mesterskab
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening Å2 196.0 196.0 Mesterskab
137107 Sune Simonsen Nykøbing F. Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
137107 Sune Simonsen Nykøbing F. Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
136824 Toke Simonsen Nykøbing F. Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
136824 Toke Simonsen Nykøbing F. Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
136825 Allan Simonsen Nykøbing F. Skytteforening Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
136825 Allan Simonsen Nykøbing F. Skytteforening Å2 196.0 196.0 Mesterskab
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening Å1 198.0 198.0 Mesterskab
124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
107315 Denni Duranovic Nykøbing F. Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
107315 Denni Duranovic Nykøbing F. Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
55531 Gitte Larsen Damsholte Skytteforening Å1 191.0 191.0 Hovedskydning
55531 Gitte Larsen Damsholte Skytteforening Å1 196.0 196.0 Mesterskab
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening SE2 193.0 193.0 Mesterskab
108974 Kamilla Schlippe Jakobsen Kongsted Skytteforening ST3 186.0 186.0 Hovedskydning
108974 Kamilla Schlippe Jakobsen Kongsted Skytteforening ST3 188.0 188.0 Mesterskab
127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
137547 Johannes Von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
137547 Johannes Von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening Å2 194.0 194.0 Mesterskab
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
54977 Benny S Hansen Nykøbing F. Skytteforening FRI 194.0 194.0 Hovedskydning
54977 Benny S Hansen Nykøbing F. Skytteforening FRI 187.0 187.0 Mesterskab
56448 Knud Nielsen Kongsted Skytteforening SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
56448 Knud Nielsen Kongsted Skytteforening SE2 192.0 192.0 Mesterskab
54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
56375 Jesper Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening ST3 166.0 166.0 Hovedskydning
56375 Jesper Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening ST3 166.0 166.0 Mesterskab
53053 Per Henriksen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
53053 Per Henriksen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE2 193.0 193.0 Mesterskab
56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening SE2 195.0 195.0 Mesterskab
119509 Mads Holten Mossin Tingsted Skytteforening ST3 190.0 190.0 Hovedskydning
119509 Mads Holten Mossin Tingsted Skytteforening ST3 194.0 194.0 Mesterskab
139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening BK3 192.0 192.0 Mesterskab
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
54186 Tønnes Koch Nykøbing F. Skytteforening SE2 197.0 197.0 Hovedskydning
54186 Tønnes Koch Nykøbing F. Skytteforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
139722 Magnus Pil Nykøbing F. Skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
139722 Magnus Pil Nykøbing F. Skytteforening BK3 197.0 197.0 Mesterskab
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening ST3 167.0 167.0 Mesterskab
54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening ST3 167.0 167.0 Hovedskydning
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening SE1 191.0 191.0 Mesterskab
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening SE1 190.0 190.0 Hovedskydning
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening SE2 196.0 196.0 Mesterskab
81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening ST1 198.0 198.0 Mesterskab
81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening ST1 197.0 197.0 Hovedskydning
53166 Berrit Carlsen Maribo Skytteforening SE1 194.0 194.0 Mesterskab
53166 Berrit Carlsen Maribo Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
133516 Lisbeth Helstrup Tuse Skytteforening Å2 190.0 190.0 Hovedskydning
111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening J1 195.0 195.0 Hovedskydning
96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening J1 196.0 196.0 Mesterskab
133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
133058 Erica Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
133058 Erica Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
133057 Amalie Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
133057 Amalie Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
133055 Valdemar Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening BK2 186.0 186.0 Hovedskydning
133055 Valdemar Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab

Til toppen