| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 135225 Mads Richardt Kristensen Vester Hassing Skytteforening 200/13
2 136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds 200/10
3 128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening 200/09
4 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds 200/08
4 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening 200/08
6 137211 Lai Andersen Vilsted Skytteforening 200/06
7 125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening 199/05
7 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 199/05
9 136123 William Jørgensen Vilsted Skytteforening 199/04
9 127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening 199/04
11 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening 198/09
12 134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne 198/07
13 136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub 198/05
14 125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 198/04
15 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 197/07
16 131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening 196/06

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 135692 Jacob Odgaard Løgstør Sportsskytteklub 198/06
2 132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub 197/02
3 131623 Samm Borsiczky Thisted Skyttekreds 196/01
4 136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub 193/03

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 136689 Alberte M. Larsen Skytteforening Kimbrerne 198/06
2 133926 Soma Borhi Thisted Skyttekreds 198/03
3 136331 Mikkel Peters Frederikshavn Skyttekreds 197/06
4 139195 Smilla Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening 196/04
5 140097 Natasha Poulsen Skytteforening Kimbrerne 196/02
6 140095 Elin Lynge Skytteforening Kimbrerne 194/03
7 139770 Karoline Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 178/02
8 139932 Mikkel Nymark Kristensen Frederikshavn Skyttekreds 170/00
9 140458 Emil Nedergaard Frederikshavn Skyttekreds 163/01
10 140457 Bertil Tornby Frederikshavn Skyttekreds 160/00
11 140455 Mathilde Kristensen Frederikshavn Skyttekreds 113/00

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 200/08
2 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 200/02
3 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 199/07
4 118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 198/02
5 122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening 197/05

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 199/06
2 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 199/03
2 139686 Ida Aaen Vester Hassing Skytteforening 199/03
4 123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 198/09
5 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds 197/06
6 109499 Marie Alstrup Karby Skyttekreds 197/03
7 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds 195/05
8 107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening 194/01
9 122267 Magnus Neist Frederikshavn Skyttekreds 193/03
10 136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 193/01
11 114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds 192/04
12 138485 Patrick Kjøgx Frederikshavn Skyttekreds 189/02

Luftriffel, 15m - Klasse ST1

1 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 197/08
2 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds 195/06
3 91277 Simone Berg Aalborg Skyttekreds 194/02
4 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 193/01
5 105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds 188/03

Luftriffel, 15m - Klasse ST2

1 98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne 195/00
2 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds 194/05
3 113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 193/04
4 16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening 192/04
5 113118 Anders Hansen Aalborg Skyttekreds 192/03
5 102934 Kristian Møller Kristensen Aalborg Skyttekreds 192/03
7 16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds 192/02
8 43033 Christian Jakobsen Aalborg Skyttekreds 191/02
9 14785 Henrik Frankfurth Aalborg Skyttekreds 189/03

Luftriffel, 15m - Klasse ST3

1 108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 193/01
2 117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds 192/02
2 113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 192/02
4 118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 192/00
5 85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening 191/04
6 117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds 191/02
7 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 190/04
8 92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 190/01
9 109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening 186/00
10 15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening 184/02
11 15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening 181/01
12 106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds 181/00
13 15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening 175/00
14 15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening 174/01
15 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 173/00
16 15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening 171/01
17 127908 Kim Holmgaard Pedersen Ulsted Skytteforening 158/01
18 86970 Christian Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening 150/00

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 200/11
2 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/10
3 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening 200/09
4 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 200/07
5 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/05
6 15501 Birgith Bendtsen Ulsted Skytteforening 200/02
7 88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening 199/07
8 11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening 199/06
8 116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds 199/06
10 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening 199/03
11 11744 Søren Højgaard Andersen Vilsted Skytteforening 198/03
12 108503 Evan Petersen Vilsted Skytteforening 196/04

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 28179 Tommy Hasager Boddum-Ydby Skytteforening 199/06
2 15206 Maria Nørregaard Ulsted Skytteforening 199/04
3 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds 198/08
4 106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening 198/07
4 122125 Claus Nielsen Vodskov Skytteforening 198/07
6 134865 Ole Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening 198/05
7 99989 Jørgen Sloth Borregaard Vodskov Skytteforening 196/03
8 116491 Lisa Andersen Frederikshavn Skyttekreds 195/02
9 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening 194/04
10 127639 Carsten Vestby Jensen Vilsted Skytteforening 194/03
11 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening 192/04
12 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening 192/02
13 130102 Anni Lund Ravnsbæk Ulsted Skytteforening 192/00
14 106956 Michael Erbs Frederikshavn Skyttekreds 190/01
15 131171 Bogdan Przybycien Frederikshavn Skyttekreds 177/01

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 200/07
2 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds 200/06
2 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds 200/06
4 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 200/05
5 124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds 199/04
6 10462 Peter Møller Frederikshavn Skyttekreds 198/04
7 17287 Allan Prior Aalborg Skyttekreds 197/03
7 17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds 197/03
9 17244 Birgit Prior Aalborg Skyttekreds 195/02

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 134429 Ole Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening 197/04
2 16498 Frede Kristensen Aalborg Skyttekreds 196/05
3 106063 Poul Erik Christensen Frederikshavn Skyttekreds 196/03
4 10439 Søren Kogsbøll Frederikshavn Skyttekreds 195/04
4 101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 195/04
6 130824 Ove Ravndahl Frederikshavn Skyttekreds 194/06
7 93954 Erling Munkholm Boddum-Ydby Skytteforening 193/04
8 10623 Anders L. Rasmussen Frederikshavn Skyttekreds 189/02

Til toppen