| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 134865 Ole Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening 197/08 197/08 197/08

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening 200/12
1 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening 200/12
3 136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub 200/10
3 128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening 200/10
5 137211 Lai Andersen Vilsted Skytteforening 200/06
6 125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening 199/13
7 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 199/10
8 135225 Mads Richardt Kristensen Vester Hassing Skytteforening 199/09
9 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 199/07
10 114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening 198/08
11 136123 William Jørgensen Vilsted Skytteforening 198/07
12 125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 197/08
13 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 196/07

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening 200/08
1 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds 200/08
3 132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub 200/07
3 130941 Jonas Møller Kristensen Sjørring Skytteforening 200/07
5 137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening 199/12
6 137207 Nelly Mygind Lund Skytteforening Kimbrerne 199/10
7 122796 Emma Mortensen Vilsted Skytteforening 198/11
8 136689 Alberte M. Larsen Skytteforening Kimbrerne 198/09
9 135692 Jacob Odgaard Løgstør Sportsskytteklub 198/07
9 134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne 198/07
11 127973 Mikkel G. Christensen Skytteforening Kimbrerne 197/10
12 112662 Maiken Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening 197/08
13 135904 Sofus Graversen Skytteforening Kimbrerne 196/08
14 136241 Viktoria Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening 196/07
15 132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub 196/06
16 131623 Samm Borsiczky Thisted Skyttekreds 195/04
16 120067 Nikolaj Mortensen Vilsted Skytteforening 195/04
18 135224 Magnus Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening 194/07
19 136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub 194/06
19 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening 194/06
21 136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds 194/05
22 124317 Jonas Jepsen Sjørring Skytteforening 194/02
23 118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 193/07
24 133596 Johan Ørum Schultz Vester Hassing Skytteforening 192/02
25 131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening 191/05
26 112663 Thea Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening 190/04
27 130892 Emilie Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 190/02
28 136688 Marcus Lindgaard Knudsen St. Restrup Idrætsforening 188/04

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 115656 Magnus Mikkelsen Karby Skyttekreds 199/08
2 126017 Nicklas W. Pedersen Hjørring Skytteforening 198/09
3 133926 Soma Borhi Thisted Skyttekreds 198/02
4 121720 Jens Guldhammer Mikkelsen Sjørring Skytteforening 197/07
5 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening 196/06
6 135375 Marius Lund Skytteforening Kimbrerne 195/05
7 129157 Frederik Carlsen Sæby og omegns skytteforening 194/05
8 135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening 193/05
8 135494 Andreas Søndergaard Uldal Hjørring Skytteforening 193/05
10 136842 Anthon Deigaard Pedersen St. Restrup Idrætsforening 188/02
11 128581 Patrick Bratholt Petersen Løgstør Sportsskytteklub 183/02
12 123025 Camilla Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds 170/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 140208 Lauge Myrup Vilsted Skytteforening 199/02
2 127634 Tilde Højgaard Vilsted Skytteforening 198/06
2 139195 Smilla Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening 198/06
4 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds 197/10
5 140097 Natasha Poulsen Skytteforening Kimbrerne 196/07
6 140095 Elin Lynge Skytteforening Kimbrerne 196/04
7 140096 Anton Lynge Skytteforening Kimbrerne 195/06
7 140171 Rebekka Ørum Boddum-Ydby Skytteforening 195/06
9 139910 Daniel Krogh Vilsted Skytteforening 195/04
10 136595 Kirils Kalmanis Løgstør Sportsskytteklub 194/08
11 139991 Tobias Jakobsen Løgstør Sportsskytteklub 193/03
12 139194 Malte Haubro Carstensen Skytteforening Kimbrerne 192/05
13 135912 Alexander Høgsted Sæby og omegns skytteforening 191/03
14 140099 Isabella Aabo Skytteforening Kimbrerne 190/05
15 140219 Adam Højgaard Larsen Frederikshavn Skyttekreds 190/03
16 137633 Hjalte Balling Malmberg Thisted Skyttekreds 190/01
17 140193 Mathias K. M. Sørensen Hjørring Skytteforening 186/02
18 140172 Simon Korsgaard Jepsen Boddum-Ydby Skytteforening 186/01
19 139838 Anton Johan Nielsen Frederikshavn Skyttekreds 185/03
20 139439 Gustav Stær Nørgaard Sæby og omegns skytteforening 185/02
21 138310 Daniell Langaard Molnit Thisted Skyttekreds 185/00
22 139440 Mathias G Madsen Sæby og omegns skytteforening 184/02
23 140142 Lasse Emil Fynshave Hjørring Skytteforening 182/02
24 134483 Lucas Høgsted Sæby og omegns skytteforening 182/01
25 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds 181/01
26 139650 Frederik Poulsen Karby Skyttekreds 178/02
27 139932 Mikkel Nymark Kristensen Frederikshavn Skyttekreds 178/01
28 135300 Mads Kjærgård Karby Skyttekreds 177/01
29 139441 Danny Bermann Sæby og omegns skytteforening 175/01
30 140218 Victor E. M. Espersen Sæby og omegns skytteforening 171/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 122757 Johannes Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 200/13
2 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 200/06
3 122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening 199/07
4 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 198/11
5 118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 198/09
5 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 198/09
7 123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 197/10
8 122267 Magnus Neist Frederikshavn Skyttekreds 195/06
9 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds 194/05

Riffel, 15m - Klasse J2

1 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 199/06
2 136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 198/10
3 139686 Ida Aaen Vester Hassing Skytteforening 197/09
4 122758 Kristian Bloch Andersen Sjørring Skytteforening 197/08
5 114760 Chris Øgaard Gøttrup Thisted Skyttekreds 197/07
5 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds 197/07
7 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds 197/04
8 105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening 196/06
9 118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds 195/07
10 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening 195/03
11 132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening 195/02
12 138485 Patrick Kjøgx Frederikshavn Skyttekreds 194/06
13 128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 194/03
14 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 194/01
15 118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 193/07
16 127974 Lasse Vestergaard Skytteforening Kimbrerne 192/08
17 111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening 192/03
18 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 192/02
18 124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds 192/02
20 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 190/05
21 132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening 190/03
21 107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening 190/03
23 114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds 190/02
24 136115 Asmund Mogensen Hjørring Skytteforening 189/04
24 126595 Magnus Johnsen Hjørring Skytteforening 189/04
26 126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening 188/03
27 115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds 186/02
28 140140 Rasmus Bang Hjørring Skytteforening 186/00
29 126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening 184/01
30 133556 Aksel Nielsen Hjørring Skytteforening 175/00
31 135301 Marco Kjærgård Karby Skyttekreds 173/00

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds 198/07
2 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 195/07
3 16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening 195/04
4 16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds 190/06
5 102934 Kristian Møller Kristensen Aalborg Skyttekreds 188/02

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds 194/03
2 15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening 193/05
3 113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 191/04
4 85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening 190/05
5 108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 190/01
6 73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening 186/02
7 85989 Mathias Engelst Karby Skyttekreds 185/00

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening 191/05
2 28222 Michael Madsen Boddum-Ydby Skytteforening 188/03
3 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 187/01
4 109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening 185/02
5 15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening 185/01
5 27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds 185/01
7 15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening 184/01
8 15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening 181/00
9 28345 Anders Kappel Boddum-Ydby Skytteforening 178/01
9 106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds 178/01
11 86970 Christian Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening 177/00
11 15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening 177/00
13 113442 Lars Padfield Hjørring Skytteforening 175/02
14 97738 Christina Glöss Karby Skyttekreds 175/01
15 112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds 168/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 135590 Sead Smajic Skytteforening Kimbrerne 200/15
2 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 200/13
2 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 200/13
4 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening 200/09
5 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/08
6 106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening 199/11
6 116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds 199/11
8 103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening 199/08
9 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 199/06
9 28179 Tommy Hasager Boddum-Ydby Skytteforening 199/06
11 88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening 198/08
12 113903 Tom Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 198/07
13 28466 Nikolaj Madsen Sjørring Skytteforening 198/06
14 15206 Maria Nørregaard Ulsted Skytteforening 198/05
15 116491 Lisa Andersen Frederikshavn Skyttekreds 197/10
16 11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening 197/09
17 99365 Elly Madsen Skytteforening Kimbrerne 197/06
17 115286 Mikael Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening 197/06
19 29050 Else Jensen Sjørring Skytteforening 196/06
20 92382 Nana Bloch Christensen Sjørring Skytteforening 196/04
21 15501 Birgith Bendtsen Ulsted Skytteforening 195/03
22 27041 Maria Birk Sørensen Karby Skyttekreds 194/07

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 134531 Jimmi Jensen Hjallerup Skytteforening 199/11
2 121507 Benjamin Brandi Enager Hjallerup Skytteforening 198/07
3 106711 Daniel S. Thomsen Frederikshavn Skyttekreds 197/06
3 122125 Claus Nielsen Vodskov Skytteforening 197/06
5 15317 Gitte Rasmussen Ulsted Skytteforening 196/08
6 99989 Jørgen Sloth Borregaard Vodskov Skytteforening 196/05
7 98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne 196/04
8 83441 Michael Sørensen Skytteforening Kimbrerne 196/03
9 108503 Evan Petersen Vilsted Skytteforening 196/02
10 15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening 195/02
11 126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening 194/06
11 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds 194/06
13 15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening 194/03
14 29117 Bitten Hansen Sjørring Skytteforening 194/02
15 127639 Carsten Vestby Jensen Vilsted Skytteforening 193/04
16 121578 Marian Engelst Karby Skyttekreds 192/03
17 98454 Rasmus Greth Sørensen Skytteforening Kimbrerne 191/03
18 133557 Johan Nielsen Hjørring Skytteforening 190/08
19 137961 Svend Engelst Karby Skyttekreds 189/03

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 107514 Kristian Grøn Pedersen Hjørring Skytteforening 199/05
2 134865 Ole Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening 197/08
3 140215 Jens Jensen Vilsted Skytteforening 196/05
4 134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening 194/05
5 140177 Thomas Poulsen Boddum-Ydby Skytteforening 194/01
6 134532 John Pedersen Hjallerup Skytteforening 193/03
6 133417 Dennis Sørensen Skytteforening Kimbrerne 193/03
8 139983 Cecilie Julie Jensen Pedersen Hjallerup Skytteforening 193/01
9 139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening 192/04
9 140091 Louise Kvistgaard Christensen Frederikshavn Skyttekreds 192/04
11 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening 191/04
12 118919 Ebbe S. Rosenkilde Karby Skyttekreds 190/05
13 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening 190/04
14 139433 Rasmus Purup Kristensen Hjallerup Skytteforening 190/01
15 140182 Christian Luxhøj Boddum-Ydby Skytteforening 189/05
16 88157 Rose A. Larsen Ulsted Skytteforening 189/02
16 134141 David Ørebro Hjørring Skytteforening 189/02
18 134808 Birgit Padfield Hjørring Skytteforening 188/03
19 135497 Orla Ørebro Hjørring Skytteforening 186/01
20 139909 Sebastian Dissing Karby Skyttekreds 183/02
21 130102 Anni Lund Ravnsbæk Ulsted Skytteforening 182/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds 200/12
2 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 200/07
3 124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds 199/11
4 93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 199/10
5 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds 199/09
6 29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening 199/08
6 17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds 199/08
8 112494 Frank Skaarup Sjørring Skytteforening 199/06
9 28888 Leif Noppenau Karby Skyttekreds 198/07
10 17244 Birgit Prior Aalborg Skyttekreds 197/09
11 17287 Allan Prior Aalborg Skyttekreds 197/07
12 11161 Hanne K. Schultz Hjørring Skytteforening 197/05
13 16498 Frede Kristensen Aalborg Skyttekreds 193/03

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 10462 Peter Møller Frederikshavn Skyttekreds 198/06
2 106063 Poul Erik Christensen Frederikshavn Skyttekreds 196/09
3 134429 Ole Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening 196/04
4 11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening 195/06
5 11203 Bent S. Jensen Hjørring Skytteforening 195/05
6 29045 Erik Reinbach Hansen Sjørring Skytteforening 194/01
7 17108 John Lichon Aalborg Skyttekreds 192/08
8 10827 Ole-Vagn Larsen Hjørring Skytteforening 191/05
9 26777 Knud Søndergård Karby Skyttekreds 190/04
10 93954 Erling Munkholm Boddum-Ydby Skytteforening 190/03

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 193/03
2 11035 Per Kristensen Hjørring Skytteforening 188/02
3 28916 Knud Larsen Sjørring Skytteforening 186/00
4 10910 Henning Nielsen Hjørring Skytteforening 185/01
5 26792 Finn S. Knudsen Karby Skyttekreds 184/00
6 26791 Hans Christensen Karby Skyttekreds 180/00

Til toppen