Præmieskydning Karby Skyttekreds (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 198.0 198.0 Mesterskab
93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE1 192.0 192.0 Mesterskab
101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE3 187.0 187.0 Hovedskydning
101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE3 185.0 185.0 Mesterskab
113903 Tom Jensen Boddum-Ydby Skytteforening Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
113903 Tom Jensen Boddum-Ydby Skytteforening Å1 193.0 193.0 Mesterskab
136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds BK2 200.0 200.0 Mesterskab
124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds J2 199.0 199.0 Hovedskydning
124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds J2 194.0 194.0 Mesterskab
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Mesterskab
115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds J1 194.0 194.0 Hovedskydning
115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds J1 198.0 198.0 Mesterskab
115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds J2 192.0 192.0 Hovedskydning
115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds J2 190.0 190.0 Mesterskab
137633 Hjalte Balling Malmberg Thisted Skyttekreds BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
137633 Hjalte Balling Malmberg Thisted Skyttekreds BK4 193.0 193.0 Mesterskab
95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds J1 200.0 200.0 Hovedskydning
95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds J1 199.0 199.0 Mesterskab
101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds J2 197.0 197.0 Hovedskydning
101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds J2 195.0 195.0 Mesterskab
135291 Klara Ager Karby Skyttekreds J2 194.0 194.0 Hovedskydning
135291 Klara Ager Karby Skyttekreds J2 196.0 196.0 Mesterskab
102711 Sofie Frantsen Bjergby SGI&U ST1 190.0 190.0 Hovedskydning
102711 Sofie Frantsen Bjergby SGI&U ST1 191.0 191.0 Mesterskab
135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
88272 Melissa Andreasen Østerild Skytteforening ST3 182.0 182.0 Hovedskydning
88272 Melissa Andreasen Østerild Skytteforening ST3 181.0 181.0 Mesterskab
138911 Lars Klemmesen Østerild Skytteforening BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
138911 Lars Klemmesen Østerild Skytteforening BK4 191.0 191.0 Mesterskab
114760 Chris Øgaard Gøttrup Thisted Skyttekreds J2 195.0 195.0 Hovedskydning
114760 Chris Øgaard Gøttrup Thisted Skyttekreds J2 192.0 192.0 Mesterskab
137086 Patrick Gert Nielsen Østerild Skytteforening BK4 195.0 195.0 Hovedskydning
137086 Patrick Gert Nielsen Østerild Skytteforening BK4 197.0 197.0 Mesterskab
110150 Birk Mortensen Østerild Skytteforening J2 185.0 185.0 Hovedskydning
110150 Birk Mortensen Østerild Skytteforening J2 186.0 186.0 Mesterskab
133602 Andreas Dahm Skadhauge Østerild Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
133602 Andreas Dahm Skadhauge Østerild Skytteforening BK3 191.0 191.0 Mesterskab
133603 Holger Smed Østerild Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
133603 Holger Smed Østerild Skytteforening BK3 187.0 187.0 Mesterskab
135300 Mads Kjærgård Karby Skyttekreds BK4 174.0 174.0 Hovedskydning
135300 Mads Kjærgård Karby Skyttekreds BK4 166.0 166.0 Mesterskab
135301 Marco Kjærgård Karby Skyttekreds J2 162.0 162.0 Hovedskydning
135301 Marco Kjærgård Karby Skyttekreds J2 154.0 154.0 Mesterskab
115656 Magnus Mikkelsen Karby Skyttekreds BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
115656 Magnus Mikkelsen Karby Skyttekreds BK3 195.0 195.0 Mesterskab
112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds ST3 165.0 165.0 Hovedskydning
112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds ST3 153.0 153.0 Mesterskab
118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds J2 191.0 191.0 Hovedskydning
118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds J2 194.0 194.0 Mesterskab
120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds BK1 195.0 195.0 Mesterskab
139650 Frederik Poulsen Karby Skyttekreds BK4 165.0 165.0 Hovedskydning
139650 Frederik Poulsen Karby Skyttekreds BK4 179.0 179.0 Mesterskab
93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening Å1 194.0 194.0 Hovedskydning
93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
118919 Ebbe S. Rosenkilde Karby Skyttekreds Å3 181.0 181.0 Hovedskydning
118919 Ebbe S. Rosenkilde Karby Skyttekreds Å3 184.0 184.0 Mesterskab
139909 Sebastian Dissing Karby Skyttekreds Å3 183.0 183.0 Hovedskydning
139909 Sebastian Dissing Karby Skyttekreds Å3 184.0 184.0 Mesterskab
122389 Klaus Andersen Bjergby SGI&U Å1 194.0 194.0 Hovedskydning
122389 Klaus Andersen Bjergby SGI&U Å1 198.0 198.0 Mesterskab
27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds ST3 182.0 182.0 Hovedskydning
27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds ST3 185.0 185.0 Mesterskab
92382 Nana Bloch Christensen Sjørring Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
92382 Nana Bloch Christensen Sjørring Skytteforening Å1 198.0 198.0 Mesterskab
27041 Maria Birk Sørensen Karby Skyttekreds Å1 192.0 192.0 Hovedskydning
27041 Maria Birk Sørensen Karby Skyttekreds Å1 194.0 194.0 Mesterskab
85989 Mathias Engelst Karby Skyttekreds ST2 184.0 184.0 Hovedskydning
85989 Mathias Engelst Karby Skyttekreds ST2 185.0 185.0 Mesterskab

Til toppen