BM 50 M 2019 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
122617 Bente Ørum Aakirkeby Skytteforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
122617 Bente Ørum Aakirkeby Skytteforening SE1 191.000 191.000 Mesterskab
115728 Theis Kofod Hounsgaard Nyvest Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
111025 Elmer Rasmussen Aakirkeby Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
61544 Helge Dahl Østerlars Skytteforening SE2 164.000 164.000 Hovedskydning
61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
137433 Amalie Beyer Jørgensen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
137433 Amalie Beyer Jørgensen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK2 197.000 197.000 Mesterskab
120802 Freya Kofoed Svaneke Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
120802 Freya Kofoed Svaneke Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening BK2 186.000 186.000 Mesterskab
108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen VÅ1 196.000 196.000 Mesterskab
135618 Mathias Skov Østerlars Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
135618 Mathias Skov Østerlars Skytteforening BK3 181.000 181.000 Mesterskab
61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening SE1 193.000 193.000 Mesterskab
61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening VS2 188.000 188.000 Hovedskydning
61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening VS2 191.000 191.000 Mesterskab
61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Mesterskab
61483 Lene Pihl Nyvest Skytteforening FRI 198.000 198.000 Hovedskydning
61483 Lene Pihl Nyvest Skytteforening FRI 196.000 196.000 Mesterskab
61035 Rene T. Nielsen Østerlars Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
61035 Rene T. Nielsen Østerlars Skytteforening SE2 191.000 191.000 Mesterskab
61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening SE2 192.000 192.000 Mesterskab
126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening SE2 192.000 192.000 Mesterskab
61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening SE2 187.000 187.000 Hovedskydning
135963 Gustav Aakjær Aakirkeby Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening SE2 179.000 179.000 Hovedskydning
131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
138952 Kevin Regnersen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen BK2 199.000 199.000 Mesterskab
131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
134895 Anne Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening VÅ2 187.000 187.000 Hovedskydning
134896 Jens-Ole Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK2 192.000 192.000 Mesterskab
125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 193.000 193.000 Mesterskab
124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 196.000 196.000 Hovedskydning
131940 Maja Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
115728 Theis Kofod Hounsgaard Nyvest Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Mesterskab
111025 Elmer Rasmussen Aakirkeby Skytteforening SE2 188.000 188.000 Mesterskab
135963 Gustav Aakjær Aakirkeby Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening SE2 179.000 179.000 Mesterskab
131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen BK1 197.000 197.000 Mesterskab
138952 Kevin Regnersen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK2 193.000 193.000 Mesterskab
134895 Anne Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Mesterskab
134896 Jens-Ole Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening VÅ2 199.000 199.000 Mesterskab
131940 Maja Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
125469 Birthe Kristoffersen Nyvest Skytteforening VÅ2 191.000 191.000 Hovedskydning
125469 Birthe Kristoffersen Nyvest Skytteforening VÅ2 191.000 191.000 Mesterskab
121834 Poul Erik Kristoffersen Nyvest Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
121834 Poul Erik Kristoffersen Nyvest Skytteforening VÅ1 194.000 194.000 Mesterskab
89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening VÅ2 198.000 198.000 Hovedskydning
89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening VÅ2 194.000 194.000 Mesterskab
61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening VS3 166.000 166.000 Hovedskydning
61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening VS3 170.000 170.000 Mesterskab
124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening VÅ1 194.000 194.000 Mesterskab
61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Mesterskab
129913 Alfred Kristoffersen Nyvest Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
129913 Alfred Kristoffersen Nyvest Skytteforening BK3 182.000 182.000 Mesterskab
92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening VS3 191.000 191.000 Hovedskydning
92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening VS3 191.000 191.000 Mesterskab
110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening VS3 185.000 185.000 Hovedskydning
110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening VS3 183.000 183.000 Mesterskab
92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening VS2 190.000 190.000 Hovedskydning
92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening VS2 190.000 190.000 Mesterskab

Til toppen