Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Klasser
Klasser
| Min Idræt
Stævneresultater - Klasser
Riffel, 15m - Mesterskab BK3
1
117273
Helle Meldgaard Madsen
Helle Skytteforening
193/03
188/02
381/05
Riffel, 15m - Mesterskab BK4
1
139898
Malthe Simonsen
Sdr. Omme Skytteforening
171/01
171/01
342/02
Riffel, 15m - Mesterskab J2
1
127433
Heidi Van Vliet
Outrup Skytteforening
188/00
0/00
188/00
Riffel, 15m - Mesterskab ST2
1
126413
Jonas Vestermark
Esbjerg Skyttekreds
193/01
188/02
381/03
Riffel, 15m - Klasse BK1
1
119545
Rasmus Tøtrup Pedersen
Helle Skytteforening
200/15
1
132396
Mikkeline Vibe Christensen
Helle Skytteforening
200/15
3
125142
Mads Knudsen Friis
Helle Skytteforening
200/14
4
130801
Heidi Madsen
Ribe Skyttekreds
200/11
5
126538
Viktor Sørensen
Helle Skytteforening
198/10
6
136834
Lærke Bitsch
Ribe Skyttekreds
197/05
7
124810
Emilie Slothuus- Eriksen
Rødding Skytteforening
195/07
Riffel, 15m - Klasse BK2
1
135920
Freya Poulsen
Helle Skytteforening
200/10
2
130716
Merle Markussen
Rødding Skytteforening
199/11
3
122217
Christian Ringgaard Jensen
Helle Skytteforening
197/04
4
128645
Benjamin Toft Nielsen
Helle Skytteforening
195/07
4
127818
Kasper Skjøt Larsen
Ribe Skyttekreds
195/07
6
130615
Rasmus R. Jørgensen
Sdr. Omme Skytteforening
195/06
7
128401
Alberth Bertelsen
Sdr. Omme Skytteforening
195/05
7
127425
Daniel Nielsen
Holsted Skyttekreds
195/05
9
130618
Magnus Mattrup
Sdr. Omme Skytteforening
194/04
10
135533
Mike Hoffmann Christensen
Bramming Skytteforening
194/03
11
137331
Marius Vinding
Sdr. Omme Skytteforening
194/02
12
130990
Mikkel Jørgensen
Sdr. Omme Skytteforening
193/07
13
127829
Villads Kottal Andersen
Ribe Skyttekreds
193/05
13
127432
Tina Van Vliet
Outrup Skytteforening
193/05
13
123470
Alexander Agerbæk
Alslev Skytteforening
193/05
16
123507
Katrine Lund Pedersen
Alslev Skytteforening
191/03
17
125035
Selina B. Jensen
Outrup Skytteforening
190/04
18
135675
Mathias Clemmensen Johnsen
Rødding Skytteforening
188/03
19
120860
Signe Vestergaard Aagaard Jacobsen
Alslev Skytteforening
187/03
Riffel, 15m - Klasse BK3
1
126717
Frederik Hjorth
Brørup Skyttekreds
199/06
2
119462
Mathilde Nørby Jensen
Alslev Skytteforening
197/05
3
130617
Johan Mattrup
Sdr. Omme Skytteforening
196/05
3
119463
Sander Elbæk Lund Nielsen
Alslev Skytteforening
196/05
5
138419
Emmelie Møller
Ribe Skyttekreds
195/10
6
130988
Søren Mattrup
Sdr. Omme Skytteforening
195/07
7
127803
Julie Møbjerg
Sdr. Omme Skytteforening
195/04
8
125993
Daniel Winkel
Bramming Skytteforening
194/05
9
117273
Helle Meldgaard Madsen
Helle Skytteforening
193/03
10
135532
Carla Skovmand Buchan
Bramming Skytteforening
192/04
11
132479
Elias Lykke Christensen
Gesten Skytteforening
192/00
12
135925
Noah Mortensen
Rødding Skytteforening
190/01
13
119466
Line Feldt Wolf
Alslev Skytteforening
189/03
13
117331
Anton Møller Hansen
Alslev Skytteforening
189/03
15
131072
Jeppe Ersgaard Jellinge
Varde Skytteforening
187/03
15
134053
Mathias Due Bang
Tistrup Skytteforening
187/03
17
122650
Annika Dall Hansen
Rødding Skytteforening
187/02
17
130717
Emilia Roos Christensen
Rødding Skytteforening
187/02
19
137297
Kalle L. Dall
Rødding Skytteforening
185/02
20
119467
Rasmus Møller Lodborg
Alslev Skytteforening
185/00
21
119465
Christian Offersgaard Hansen
Alslev Skytteforening
184/03
22
136804
Rasmus Bitsch
Ribe Skyttekreds
184/01
23
135267
Morten Winther
Ribe Skyttekreds
183/01
23
122474
Emil Holm
Gørding-Vejrup Skyttekreds
183/01
25
131558
Jeppe Mathias Kofoed Pedersen
Helle Skytteforening
182/01
25
134350
Mathias Nielsen
Ølgod Skytteforening
182/01
27
136848
Laura Roos Christensen
Rødding Skytteforening
181/01
28
137369
Holger Erichsen
Holsted Skyttekreds
180/00
29
136640
Valdemar Boesen Nielsen
Bramming Skytteforening
179/03
30
132482
Oliver Derkacz Flodgaard
Gesten Skytteforening
179/00
31
135923
Nathaniel Nordmann Cortsen
Rødding Skytteforening
173/01
Riffel, 15m - Klasse BK4
1
127793
Christoffer Christensen
Esbjerg Skyttekreds
198/11
2
139542
Signe Jacobsen
Skads Skytteforening
196/05
3
140256
Emmali Kampmann
Ølgod Skytteforening
195/06
4
139801
Signe Holm Pedersen
Outrup Skytteforening
193/02
5
136399
Christian Emil Tornøe Bøje
Skytteklubben DSB/ASF
192/06
6
140798
Mathias Dahl Damgaard
Bramming Skytteforening
192/03
7
140600
Andrea Birkebæk Nielsen
Ølgod Skytteforening
191/06
8
135993
Jonas Estrup
Gørding-Vejrup Skyttekreds
191/04
9
137347
Mille Tangaa
Skads Skytteforening
189/06
10
140383
Benjamin Skriver
Sdr. Omme Skytteforening
189/04
10
139191
Kristian Sørensen
Helle Skytteforening
189/04
12
136066
Felix Schwarz
Ribe Skyttekreds
189/03
13
139565
Mai Tranholm Jakobsen
Ølgod Skytteforening
189/02
14
138698
Rune Kjær Vesterager
Ribe Skyttekreds
189/01
15
137696
Mikkel Østervig
Sdr. Omme Skytteforening
188/04
16
120239
Emil Haaijer
Alslev Skytteforening
188/02
17
140380
William Folsach
Sdr. Omme Skytteforening
188/01
18
137697
Anders Brydsø
Outrup Skytteforening
187/03
19
139809
Malthe H. Lauridsen
Outrup Skytteforening
187/02
19
140795
Jannick Drachmann
Ølgod Skytteforening
187/02
21
139107
Jonathan Lauridsen
Brørup Skyttekreds
186/03
22
140231
Nicolaj Jensen
Bramming Skytteforening
186/01
23
139535
Jacob Gedde Andresen
Alslev Skytteforening
185/06
24
140599
Emil Kruse Møbjerg
Ølgod Skytteforening
185/03
25
139321
William Kongsted Werenberg
Brørup Skyttekreds
185/01
26
119461
Marie Lybecker Madsen
Alslev Skytteforening
184/02
27
140534
Shanya Andersen
Helle Skytteforening
184/01
27
140230
Nicklas Burkal
Bramming Skytteforening
184/01
29
139518
Casian Popa
Sdr. Omme Skytteforening
183/04
30
139426
Malou Kjeldsen
Sdr. Omme Skytteforening
183/02
30
139534
Isabella Maj Merbt Lynggaard
Alslev Skytteforening
183/02
32
139424
Jonas Gammelgaard
Sdr. Omme Skytteforening
183/01
32
139357
Ruben Jensen
Helle Skytteforening
183/01
32
140794
Frederik Sander
Ølgod Skytteforening
183/01
35
131475
Valdemar Brønd
Gesten Skytteforening
183/00
36
137296
Sofus L. Dall
Rødding Skytteforening
182/03
36
120859
Mikkel Brun Henningsen
Alslev Skytteforening
182/03
38
139520
Anders Jøker Eg
Alslev Skytteforening
182/02
39
139536
Mia Quistgaard Pedersen
Alslev Skytteforening
182/01
39
140793
Elias Kaash Bennani
Holsted Skyttekreds
182/01
41
137668
Jonas Nielsen
Ølgod Skytteforening
182/00
42
128567
Emil Nielsen
Ribe Skyttekreds
181/02
43
139524
Isabella Ley Damgaard Hansen
Alslev Skytteforening
181/01
43
140125
Alfred Bom
Ølgod Skytteforening
181/01
45
139544
Karla Jacobsen
Skads Skytteforening
180/02
46
121433
Theis Kragh Arildsen
Alslev Skytteforening
180/01
47
140675
Toke Lassen
Rødding Skytteforening
180/00
48
139567
Thais Rønning Grejsen
Ølgod Skytteforening
179/01
49
139537
Tristan Fogtmann Sørensen
Alslev Skytteforening
179/00
50
138416
Jason Uydtewillingen
Ribe Skyttekreds
178/01
51
122158
Lærke Hansen
Alslev Skytteforening
178/00
52
139527
Olivia Ravn Andersen
Alslev Skytteforening
177/01
53
127430
Oskar B. Madsen
Outrup Skytteforening
177/00
53
121180
Marthilde Vinter Nikolau
Alslev Skytteforening
177/00
53
119464
Victor Salgado Andersen
Alslev Skytteforening
177/00
53
130930
Anders Bjerre Ehmsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
177/00
57
121179
Sofie Vibe Sørensen
Alslev Skytteforening
176/06
58
139708
Jacob Kofoed Pedersen
Helle Skytteforening
176/01
58
140126
Thomas Juhl Hansen
Ølgod Skytteforening
176/01
60
135824
Walid Rashid
Outrup Skytteforening
175/01
60
139802
Casper K. Pedersen
Outrup Skytteforening
175/01
60
137294
Caspar Petersen
Rødding Skytteforening
175/01
60
139533
Celina Schjødt Jespersen
Alslev Skytteforening
175/01
60
120857
Benjamin Falck Smedegaard
Alslev Skytteforening
175/01
65
120238
Asger Lauridsen
Alslev Skytteforening
175/00
65
139525
Jonas Lyhne Holmgaard
Alslev Skytteforening
175/00
67
139522
Emilia Sofie Thorenfeldt Tosti
Alslev Skytteforening
174/02
68
139541
Uffe Brander
Skads Skytteforening
174/00
68
139808
Magnus Nissum
Rødding Skytteforening
174/00
70
140381
Mads Vesterby
Sdr. Omme Skytteforening
173/03
71
139367
Clara Christiane Bøjler Damgaard
Bramming Skytteforening
173/00
72
139807
Wigge Rosenkilde Mølgaard
Rødding Skytteforening
171/02
73
139898
Malthe Simonsen
Sdr. Omme Skytteforening
171/01
74
139593
Elias Træholt
Helle Skytteforening
170/01
75
140752
Anton B. Madsen
Outrup Skytteforening
170/00
75
140667
Laurids Nielsen
Rødding Skytteforening
170/00
75
139523
Emilie Løgstrup Degn-Pedersen
Alslev Skytteforening
170/00
78
140802
Frederik Hahen Falther
Bramming Skytteforening
168/02
79
139359
Jonas Pedersen
Skads Skytteforening
167/01
80
139398
Mads Fridel Jensen
Bramming Skytteforening
166/00
81
138317
Kasper Andersen
Varde Skytteforening
164/01
82
136639
Victor Boesen Nielsen
Bramming Skytteforening
160/01
83
140751
Benjamin Møller Sørensen
Outrup Skytteforening
153/00
84
140666
Mads Brammer
Rødding Skytteforening
151/00
85
140229
William Hemme
Bramming Skytteforening
143/00
86
140668
Marius Stenger Sidelmann
Rødding Skytteforening
141/01
87
139516
Silas Stoustrup
Sdr. Omme Skytteforening
135/00
Riffel, 15m - Klasse J1
1
122556
Freja Frederikke Poulsen
Holsted Skyttekreds
200/13
Riffel, 15m - Klasse J2
1
127460
Emma Falck Lauridsen
Bramming Skytteforening
199/08
2
124289
Simone Svendsen
Outrup Skytteforening
198/09
3
122531
Tanja Clemmensen Johnsen
Rødding Skytteforening
196/08
4
125074
Philip Risbøl Osther
Holsted Skyttekreds
195/09
5
110180
Kasper Lund Pedersen
Alslev Skytteforening
195/08
6
128561
Thobias Gamborg Willert
Holsted Skyttekreds
194/06
7
129209
Andreas Gravers Christensen
Tistrup Skytteforening
192/03
8
127433
Heidi Van Vliet
Outrup Skytteforening
189/00
9
139897
Astrid Hauge Smith
Rødding Skytteforening
188/02
10
125434
Sofie Thrane Nielsen
Gesten Skytteforening
188/00
11
113417
Søren Vad Jensen
Sdr. Omme Skytteforening
185/02
12
123738
Signe Bruun
Sdr. Omme Skytteforening
184/02
13
122649
Steffen Dall Hansen
Rødding Skytteforening
184/00
14
140924
Lucas Vaaben
Gesten Skytteforening
182/00
15
113418
Kristian Vad Jensen
Sdr. Omme Skytteforening
181/02
16
108637
Oliver Kjeldsen
Sdr. Omme Skytteforening
179/01
Riffel, 15m - Klasse ST1
1
39794
Line Petermann Fabricius
Ribe Skyttekreds
199/08
2
39346
Jeppe Brydsø Dammark
Helle Skytteforening
197/08
3
69466
Helle Kirstine Larsen
Ribe Skyttekreds
197/05
4
34084
Mette Nielsen
Helle Skytteforening
196/07
5
34051
Sofie Kuhrt Lauridsen
Helle Skytteforening
195/02
6
12022
Henrik Noppenau Lytzen
Ribe Skyttekreds
194/07
7
39087
Thomas Søndergaard
Helle Skytteforening
191/04
8
40827
Nicolai Christensen
Ribe Skyttekreds
187/02
Riffel, 15m - Klasse ST2
1
126413
Jonas Vestermark
Esbjerg Skyttekreds
193/01
2
41489
Christian Falkner Sørensen
Ribe Skyttekreds
190/00
3
85295
Chris Debel
Ribe Skyttekreds
188/02
4
40015
Steve Lindhardt
Bramming Skytteforening
185/01
Riffel, 15m - Klasse ST3
1
118278
Jens Peter Jensen
Varde Skytteforening
190/03
2
103514
Lasse Elkjær Nielsen
Ribe Skyttekreds
187/02
3
127795
Oliver Hansen Brix
Esbjerg Skyttekreds
186/01
4
39476
Bent Christensen
Varde Skytteforening
181/01
5
122585
Ole Brix
Esbjerg Skyttekreds
181/00
6
122536
Morten Clemmensen Johnsen
Rødding Skytteforening
178/00
7
34028
Egon Knudsen
Holsted Skyttekreds
172/01
8
39971
Jesper Bramming
Holsted Skyttekreds
172/00
9
140305
Morten Bøge Thorstensen
Gårde Idræts- og Skytteforening
170/01
10
122713
Jesper Møbjerg
Sdr. Omme Skytteforening
164/00
11
39146
Preben Nielsen
Varde Skytteforening
159/00
12
122627
Kim Egelund
Brørup Skyttekreds
153/00
Riffel, 15m - Klasse Å1
1
40207
Ida Søby Fogh
Gørding-Vejrup Skyttekreds
200/15
2
40125
Lone B. Lund
Bramming Skytteforening
200/14
3
113675
Lisbeth Meldgaard
Helle Skytteforening
200/13
4
121953
Jens Peter Fischer
Ribe Skyttekreds
200/12
5
127255
Elise Saxild Kristensen
Helle Skytteforening
200/10
6
39871
Bente Petermann
Ribe Skyttekreds
200/07
7
126607
Chris Brinch Østergaard
Esbjerg Skyttekreds
200/06
8
97267
Torben Jensen
Holsted Skyttekreds
200/04
9
39064
Ulla Bagger Mortensen
Gørding-Vejrup Skyttekreds
199/13
10
126135
Martin Osther
Holsted Skyttekreds
199/09
10
97256
Kasper Stensgård Jensen
Holsted Skyttekreds
199/09
12
99520
Stine Jacobsen
Helle Skytteforening
199/08
12
93056
Jytte Sørensen
Alslev Skytteforening
199/08
14
134341
Jonas Aagaard
Gørding-Vejrup Skyttekreds
199/04
15
39291
Kim Dammark
Helle Skytteforening
198/12
16
39737
Svend Petermann
Ribe Skyttekreds
198/09
16
41611
Bent P. Nielsen
Gørding-Vejrup Skyttekreds
198/09
18
39769
Morten Petermann
Ribe Skyttekreds
198/08
18
39981
Villy Fogh
Gørding-Vejrup Skyttekreds
198/08
20
110320
Heidi Henningsen
Helle Skytteforening
197/10
21
41477
Alice Frandsen
Ribe Skyttekreds
197/08
21
39706
Lars Nielsen
Ribe Skyttekreds
197/08
21
41547
Kristian B. Mikkelsen
Brørup Skyttekreds
197/08
24
38336
Hans Johnsen
Ølgod Skytteforening
196/03
25
96337
Christian Jensen
Ribe Skyttekreds
194/06
26
38352
Doris Johnsen
Ølgod Skytteforening
194/02
27
109156
Nadia Rønning Kristensen
Ølgod Skytteforening
193/03
Riffel, 15m - Klasse Å2
1
91409
Kristine Rosenlund
Bramming Skytteforening
199/10
2
122022
Frederik Larsen
Brørup Skyttekreds
198/08
3
108800
Marianne Sørensen Krog
Bramming Skytteforening
198/06
4
98621
Jørgen Baltzer
Gørding-Vejrup Skyttekreds
197/05
5
40139
Kristian Lund
Bramming Skytteforening
196/08
5
120504
Ulla Baun
Bramming Skytteforening
196/08
7
127989
Heidi Nielsen
Gørding-Vejrup Skyttekreds
196/05
8
85067
Karin Christensen
Sdr. Omme Skytteforening
194/07
9
36616
Henry Kirkeby
Tistrup Skytteforening
194/06
10
40014
Steven Jørgensen
Gørding-Vejrup Skyttekreds
194/05
10
39980
Yvonne Rosenlund
Bramming Skytteforening
194/05
12
131635
Mark Stig Ebbesen
Bramming Skytteforening
193/05
12
36689
Bianca Helene Nielsen Kirkeby
Tistrup Skytteforening
193/05
14
41663
Lars Jepsen
Rødding Skytteforening
193/03
14
112269
Jesper Nielsen
Tistrup Skytteforening
193/03
16
39864
Brian Mikkelsen
Ribe Skyttekreds
192/07
17
139319
Mette Aas Jacobsen
Helle Skytteforening
192/02
18
134266
Jesper Henriksen
Ølgod Skytteforening
191/04
19
83047
Pernille Buch Larsen
Gesten Skytteforening
191/00
20
113410
Kaja Pedersen
Sdr. Omme Skytteforening
189/03
20
127458
Camilla Lauridsen
Bramming Skytteforening
189/03
22
131064
Jakob Laulund
Outrup Skytteforening
188/02
Riffel, 15m - Klasse Å3
1
128911
Michael Nielsen
Holsted Skyttekreds
200/06
2
139186
Marc Andre Rawe
Esbjerg Skyttekreds
197/07
3
41038
Allan Therkildsen
Skads Skytteforening
197/05
4
112919
Kasper Boel Lauridsen
Skads Skytteforening
196/08
5
112917
Bo Rahbek Poulsen
Skads Skytteforening
195/06
6
113421
Claus Jensen
Sdr. Omme Skytteforening
195/04
7
127434
Martin B. Jensen
Outrup Skytteforening
194/03
8
139804
Julia Nederend
Outrup Skytteforening
193/07
9
83400
Charlotte Kristine Vismar Damkjær
Gesten Skytteforening
193/00
10
139237
Mia Skjøth
Brørup Skyttekreds
192/03
11
131474
Michael Henriksen
Gesten Skytteforening
191/00
12
126411
Tobias Einar Svop Ahlquist
Ribe Skyttekreds
190/04
13
139713
Louise Pedersen
Helle Skytteforening
190/02
14
140628
Jeppe Rehder
Gesten Skytteforening
190/00
15
41561
Jesper K. Pedersen
Brørup Skyttekreds
189/03
16
139236
Karsten Lauridsen
Brørup Skyttekreds
189/02
17
137701
Tonje Liv Viking
Gesten Skytteforening
189/00
18
101996
Endre Høiland
Alslev Skytteforening
188/08
19
140570
Tina Clemmensen Johnsen
Rødding Skytteforening
188/06
20
122466
Mette Clausen
Gørding-Vejrup Skyttekreds
188/04
21
140674
Iben Sabine Normand Pedersen
Rødding Skytteforening
188/03
22
136690
Finn Iversen
Alslev Skytteforening
188/02
23
135852
Jesper Stausholm
Sdr. Omme Skytteforening
188/01
23
124288
Karsten Svendsen
Outrup Skytteforening
188/01
25
140595
Carsten Holm
Holsted Skyttekreds
187/02
25
97250
Hanni Skjøth
Holsted Skyttekreds
187/02
27
137299
Ole L. Dall
Rødding Skytteforening
187/01
27
107465
Kjeld Andersen
Alslev Skytteforening
187/01
29
139238
Søren Skjøth
Brørup Skyttekreds
186/05
30
138014
Lars Estrup
Gørding-Vejrup Skyttekreds
186/04
31
39393
Gitte Gade
Outrup Skytteforening
186/03
31
134145
Hardy Skov
Alslev Skytteforening
186/03
33
39152
Peter Gade
Outrup Skytteforening
186/02
33
112268
Svend Erik Nielsen
Tistrup Skytteforening
186/02
35
138947
Elisabeth Vasvari
Helle Skytteforening
186/00
35
131473
Peter Tjørnhøj
Gesten Skytteforening
186/00
37
94491
Frank Leed
Alslev Skytteforening
185/04
38
139425
Jesper Gammelgaard
Sdr. Omme Skytteforening
185/03
39
139486
Heinrich Werge
Gørding-Vejrup Skyttekreds
185/02
39
127429
Allan Madsen
Outrup Skytteforening
185/02
39
140743
Melanie Laugesen Trøjborg
Brørup Skyttekreds
185/02
42
139803
Bente Hvelplund Jaedeke
Outrup Skytteforening
185/01
43
137298
Jette L. Dall
Rødding Skytteforening
185/00
44
140596
Nina Bettine Jørgensen
Holsted Skyttekreds
184/01
45
131031
Birgitte Gravers Christensen
Tistrup Skytteforening
183/03
46
131066
Sjouke Segers
Outrup Skytteforening
183/02
47
92541
Tommi Trøjborg
Brørup Skyttekreds
183/00
48
139539
Finn Storm Olsen
Skads Skytteforening
182/03
49
135924
Niels Erik Pedersen
Rødding Skytteforening
182/01
49
140233
Brian Burkal
Bramming Skytteforening
182/01
49
140597
Rita Ernst
Holsted Skyttekreds
182/01
52
139800
Katrine Holm
Outrup Skytteforening
180/02
52
138554
Brian Christensen
Tistrup Skytteforening
180/02
54
130676
Ulla Bramming
Holsted Skyttekreds
180/01
55
140124
Jens Løvstrup Hvelplund Jaedeke
Outrup Skytteforening
179/01
55
135057
Alice Rabæk Doornbos
Gårde Idræts- og Skytteforening
179/01
57
138948
Finn Jensen
Helle Skytteforening
179/00
58
138949
Andy Pedersen
Helle Skytteforening
178/01
58
139620
Mads Krogh Arildsen
Alslev Skytteforening
178/01
58
92540
Mike Trøjborg
Brørup Skyttekreds
178/01
61
127431
Lennard Van Vliet
Outrup Skytteforening
178/00
62
135112
Lars Bitsch
Holsted Skyttekreds
177/01
63
122319
John Daugaard
Holsted Skyttekreds
170/01
64
131667
Esben Jelling
Varde Skytteforening
163/00
65
140382
Thomas Vesterby
Sdr. Omme Skytteforening
161/00
66
139540
Rudi Nielsen
Skads Skytteforening
159/00
Riffel, 15m - Klasse SE1
1
39827
Jens Nygaard
Ribe Skyttekreds
200/08
2
41064
Steen Lindhardt
Esbjerg Skyttekreds
199/08
3
40983
Else Jensen
Ribe Skyttekreds
198/08
4
40622
Knud Erik Høgh
Esbjerg Skyttekreds
198/05
5
40220
Hans Clausen Fogh
Gørding-Vejrup Skyttekreds
193/03
6
39057
Werner Kjeldsen
Varde Skytteforening
193/02
Riffel, 15m - Klasse SE2
1
40522
Poul Jørgensen
Esbjerg Skyttekreds
197/08
2
41354
Kirsten Ravn
Rødding Skytteforening
196/05
3
41660
Liselotte Petersen
Rødding Skytteforening
196/03
4
130463
Hans Winther
Brørup Skyttekreds
193/06
5
39271
Lars Søndergård
Helle Skytteforening
193/04
5
41575
Holger Jensen
Brørup Skyttekreds
193/04
7
105152
Hans Chr. Schmidt
Alslev Skytteforening
193/03
8
38320
Inger Marie Madsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
193/02
9
88831
Erik Olesen
Helle Skytteforening
192/07
10
39410
Erik Hungeberg
Helle Skytteforening
192/04
11
123471
Niels Hansen
Rødding Skytteforening
191/02
12
107761
Poul Erik Mortensen
Esbjerg Skyttekreds
191/00
13
41685
Jan Slothuus
Rødding Skytteforening
190/05
14
39276
Laila Højgaard
Tistrup Skytteforening
190/02
15
39754
Peter Christensen
Ribe Skyttekreds
189/03
16
41526
Mogens Hansen
Brørup Skyttekreds
189/01
Riffel, 15m - Klasse SE3
1
140927
Holger Svendsen
Gesten Skytteforening
195/00
2
39934
Ingrid Hauge
Helle Skytteforening
193/05
2
38561
Ole Jensen
Outrup Skytteforening
193/05
4
38618
Holger Østergaard
Outrup Skytteforening
192/01
5
40776
Erik Clemmensen
Skads Skytteforening
191/05
6
101689
Hans Jensen
Ribe Skyttekreds
191/04
6
39278
Kurt Olsen
Tistrup Skytteforening
191/04
8
136072
Hans Ole Lauesen
Holsted Skyttekreds
191/03
8
39477
Bent Lauridsen
Tistrup Skytteforening
191/03
10
38244
Leo Bergholt Madsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
191/02
11
125397
Herluf Holm Jensen
Ribe Skyttekreds
190/04
12
40224
Frode Hansen
Gørding-Vejrup Skyttekreds
190/03
12
125080
Henning Graversen
Holsted Skyttekreds
190/03
14
39413
Ejlif Christensen
Alslev Skytteforening
190/02
15
41701
Eigild Bangert
Rødding Skytteforening
190/01
16
125077
Iver H. Iversen
Holsted Skyttekreds
189/06
17
39200
Mogens Callesen
Varde Skytteforening
189/04
18
97147
Jørgen Kjems
Alslev Skytteforening
189/02
18
115860
Oda Jensen
Alslev Skytteforening
189/02
20
41593
Ejgil Thuesen
Brørup Skyttekreds
188/03
21
122218
Flemming S. Burkarl
Alslev Skytteforening
188/02
21
127798
Hartly Knudsen
Holsted Skyttekreds
188/02
23
127185
Ivan Helth Hansen
Alslev Skytteforening
187/02
24
40228
Erna Hansen
Gørding-Vejrup Skyttekreds
186/01
25
130620
Poul Erik Andersen
Alslev Skytteforening
185/02
26
113411
Bent Pedersen
Sdr. Omme Skytteforening
185/01
26
59402
Torben Kaalund-Ramm
Ribe Skyttekreds
185/01
28
136529
Jens Tangaa
Skads Skytteforening
184/02
29
39485
Annelise Lauridsen
Tistrup Skytteforening
184/01
30
127416
Svend Bloch Nielsen
Holsted Skyttekreds
183/00
31
111545
Grethe Aakerhjelm Hansen
Alslev Skytteforening
182/01
31
38403
Tove Sørensen
Tistrup Skytteforening
182/01
33
137707
Ove Nielsen
Gesten Skytteforening
182/00
34
104815
Niels Peder Bech Jensen
Alslev Skytteforening
181/01
35
39059
Villy Andersen
Varde Skytteforening
181/00
36
139688
Bent Worm Arildsen
Alslev Skytteforening
180/02
36
139411
Ib Petersen
Gårde Idræts- og Skytteforening
180/02
38
97437
Jes Lauridsen
Tistrup Skytteforening
180/01
39
122460
Leo Sørensen
Gørding-Vejrup Skyttekreds
180/00
39
40976
Erik Therkildsen
Skads Skytteforening
180/00
41
39313
Jørn Lund
Varde Skytteforening
179/01
42
40232
Erik Hundebøl
Bramming Skytteforening
179/00
43
135966
Poul Frost
Sdr. Omme Skytteforening
178/02
44
98240
Jens Peter Andersen
Alslev Skytteforening
178/00
45
118180
Niels Jørgen Pedersen
Outrup Skytteforening
175/01
46
97912
Poul K. Poulsen
Gørding-Vejrup Skyttekreds
174/01
46
121542
Ivar Viftrup Højgaard
Tistrup Skytteforening
174/01
48
111546
Per Aakerhjelm Hansen
Alslev Skytteforening
174/00
49
127799
Erik Hansen
Sdr. Omme Skytteforening
173/01
50
140583
Jørgen Hemmer-Larsen
Alslev Skytteforening
166/00
Riffel, 15m - Klasse FRI
1
127413
Jørgen Træholdt
Brørup Skyttekreds
199/07
2
40725
Carl Graff
Alslev Skytteforening
197/06
3
137949
Hans Jensen
Helle Skytteforening
196/03
4
135721
Karl Friis
Gesten Skytteforening
195/00
5
135689
Benjamin Grünzig
Gesten Skytteforening
193/00
6
135720
Jørn Ladegaard
Gesten Skytteforening
192/00
6
135722
Knud Vejen Jensen
Gesten Skytteforening
192/00
8
92650
Henning Robert Hansen
Gesten Skytteforening
191/00
9
132253
Åge Petersen
Rødding Skytteforening
190/03
10
135709
Erik Jensen Elbæk
Gesten Skytteforening
190/00
10
135717
Ib Sandfeld
Gesten Skytteforening
190/00
12
39439
Claus Rasmussen
Alslev Skytteforening
189/04
13
137606
Ingrid Bangert
Rødding Skytteforening
189/02
14
133788
Niklas Lund
Ølgod Skytteforening
189/01
15
135711
Hans Sterup
Gesten Skytteforening
189/00
15
135713
Harald Hansen
Gesten Skytteforening
189/00
15
135726
Poul-Erik Jepsen
Gesten Skytteforening
189/00
18
133407
Louise H. Sørensen
Ølgod Skytteforening
188/02
19
135691
Bjarne Paarup
Gesten Skytteforening
188/00
20
122707
Flemming Vagtborg
Alslev Skytteforening
185/04
21
39385
Henning Bangert
Rødding Skytteforening
185/01
21
39432
Dan Nielsen
Alslev Skytteforening
185/01
21
40670
Jan Søbygård
Varde Skytteforening
185/01
24
135725
Ole Teilmann
Gesten Skytteforening
185/00
25
140812
Poul Jensen
Varde Skytteforening
182/03
26
81605
H.C. Boysen
Alslev Skytteforening
182/00
27
140587
Janus Gravengaard
Holsted Skyttekreds
181/00
27
135729
Ole Jensen
Gesten Skytteforening
181/00
29
135688
Arne Sørensen
Gesten Skytteforening
180/00
30
135690
Bent Kristensen
Gesten Skytteforening
178/00
31
139514
Anette Kirkegaard Sparre
Sdr. Omme Skytteforening
177/01
32
140810
Jørgen Nielsen
Varde Skytteforening
176/00
33
133039
Jytte Lauridsen
Ølgod Skytteforening
170/01
34
133041
Anita Jessen
Ølgod Skytteforening
170/00
34
140811
Jens V. Nielsen
Varde Skytteforening
170/00
36
134351
Lasse Hedeager
Ølgod Skytteforening
169/00
37
Tistrup Skytteforening
164/00
Til toppen