Landsdels turnering 3.omg 2019/20 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
108537 Sabrina Bæk Nielsen Hvidovre Skyttekreds J2 190.0 190.0 Hovedskydning
130660 Lars Jensen Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 198.0 198.0 Hovedskydning
67060 Dan Rebild Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 199.0 199.0 Hovedskydning
66799 Erik Bahn Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 191.0 191.0 Hovedskydning
136150 Erik Johansen Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 195.0 195.0 Hovedskydning
98824 Ulrik Holm Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 194.0 194.0 Hovedskydning
85508 Stig Brock Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 193.0 193.0 Hovedskydning
139326 Torben Paving Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 195.0 195.0 Hovedskydning
132326 Katja Trangbæk Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 192.0 192.0 Hovedskydning
67092 Astrid Jørgensen Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 192.0 192.0 Hovedskydning
106959 Jørgen Schmidt Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 185.0 185.0 Hovedskydning
104253 Jørgen Laursen Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 186.0 186.0 Hovedskydning
106960 Jørn Finn Nielsen Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 195.0 195.0 Hovedskydning
121286 Birgitte Jarner Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 186.0 186.0 Hovedskydning
121287 Søren Jarner Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 189.0 189.0 Hovedskydning
129572 Steen Mikkelsen Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 193.0 193.0 Hovedskydning
90584 Torsten Olsen Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 182.0 182.0 Hovedskydning
140777 Øjvind Wendel Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 179.0 179.0 Hovedskydning
110999 Birger Ladefoged Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 185.0 185.0 Hovedskydning
85507 Erling Jakobsen Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 183.0 183.0 Hovedskydning
97843 Inga Jakobsen Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 178.0 178.0 Hovedskydning
132327 Leif Trangbæk Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 189.0 189.0 Hovedskydning
92597 Lis Klitgaard Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 182.0 182.0 Hovedskydning
140776 Peter Brandt Schmidt Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 177.0 177.0 Hovedskydning
66946 Peter Jensen Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 182.0 182.0 Hovedskydning
95353 Tove Balslev Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 192.0 192.0 Hovedskydning
95354 Ole Eriksen Lyngby-Taarbæk Skytterne FRI 193.0 193.0 Hovedskydning
70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds ST2 190.0 190.0 Mesterskab
137899 Oskar Hovmand Petersson Hvidovre Skyttekreds BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
135501 Line Bech Jensen Hvidovre Skyttekreds Å3 187.0 187.0 Hovedskydning
70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 200.0 200.0 Mesterskab
70247 Sys Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
70247 Sys Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 200.0 200.0 Mesterskab
57295 Poul Kristensen Hvidovre Skyttekreds ST1 192.0 192.0 Hovedskydning
57295 Poul Kristensen Hvidovre Skyttekreds ST1 193.0 193.0 Mesterskab
106621 Trine Marie Hansen Hvidovre Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
106621 Trine Marie Hansen Hvidovre Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Mesterskab
67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds SE2 190.0 190.0 Mesterskab
70823 Carsten Staalhagen Jappe Hvidovre Skyttekreds Å3 196.0 196.0 Hovedskydning
70823 Carsten Staalhagen Jappe Hvidovre Skyttekreds Å3 195.0 195.0 Mesterskab
70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab ST2 187.0 187.0 Hovedskydning
130088 Michael Bjerre Hellerup Skyde Selskab ST2 189.0 189.0 Hovedskydning
71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab ST1 193.0 193.0 Hovedskydning
134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab ST3 177.0 177.0 Hovedskydning
105228 Mia Boetius Hellerup Skyde Selskab Å3 191.0 191.0 Hovedskydning
70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab Å3 196.0 196.0 Hovedskydning
141014 Casper Holberck Hellerup Skyde Selskab Å3 173.0 173.0 Hovedskydning
70364 Jesper Holde Hellerup Skyde Selskab SE3 182.0 182.0 Hovedskydning
140655 Arved Hartvig Hellerup Skyde Selskab J2 180.0 180.0 Hovedskydning
140657 Viktor Matthensen Hellerup Skyde Selskab J2 190.0 190.0 Hovedskydning
63237 Ejgil Reimers Hellerup Skyde Selskab ST3 173.0 173.0 Hovedskydning
70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab ST3 171.0 171.0 Hovedskydning
130082 Alexander Krabbenhøft Wagner Jakobsson Københavns Amts Skyttelaug BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
138415 Mads Tommy Andersen Skytteforeningen Krudttønden BK2 193.0 193.0 Mesterskab
138042 Sofie Juliane Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
138042 Sofie Juliane Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden BK3 192.0 192.0 Mesterskab
69378 Mogens Pedersen Hellerup Skyde Selskab Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
67617 John Nielsen Garderforeningens Skyttelaug Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
67617 John Nielsen Garderforeningens Skyttelaug Å1 196.0 196.0 Mesterskab
66469 Jan Stoltenborg Garderforeningens Skyttelaug Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
66469 Jan Stoltenborg Garderforeningens Skyttelaug Å2 196.0 196.0 Mesterskab
71547 Henrik Nielsen Garderforeningens Skyttelaug Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
71547 Henrik Nielsen Garderforeningens Skyttelaug Å2 195.0 195.0 Mesterskab
123895 Andrew Starling Garderforeningens Skyttelaug Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
123895 Andrew Starling Garderforeningens Skyttelaug Å2 191.0 191.0 Mesterskab
107731 Michael Clementsen Garderforeningens Skyttelaug Å3 184.0 184.0 Hovedskydning
107731 Michael Clementsen Garderforeningens Skyttelaug Å3 182.0 182.0 Mesterskab
121329 Lars Stjernstrøm Garderforeningens Skyttelaug Å3 182.0 182.0 Hovedskydning
121329 Lars Stjernstrøm Garderforeningens Skyttelaug Å3 178.0 178.0 Mesterskab
44977 Mogens Grønning Garderforeningens Skyttelaug Å3 180.0 180.0 Hovedskydning
67201 Kurt Nielsen Garderforeningens Skyttelaug SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
67201 Kurt Nielsen Garderforeningens Skyttelaug SE2 191.0 191.0 Mesterskab
69016 Torben Sonne Garderforeningens Skyttelaug SE3 192.0 192.0 Hovedskydning
69016 Torben Sonne Garderforeningens Skyttelaug SE3 185.0 185.0 Mesterskab
111975 Ole Christoffersen Garderforeningens Skyttelaug SE3 191.0 191.0 Hovedskydning
111975 Ole Christoffersen Garderforeningens Skyttelaug SE3 186.0 186.0 Mesterskab
87368 Susanne Hansen Garderforeningens Skyttelaug SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
87368 Susanne Hansen Garderforeningens Skyttelaug SE2 188.0 188.0 Mesterskab
69777 Ole Abildgaard Garderforeningens Skyttelaug SE3 184.0 184.0 Hovedskydning
69777 Ole Abildgaard Garderforeningens Skyttelaug SE3 181.0 181.0 Mesterskab
134227 Søren Sonberg Garderforeningens Skyttelaug SE3 184.0 184.0 Hovedskydning
70322 Ole C. Rasmussen Garderforeningens Skyttelaug SE3 183.0 183.0 Hovedskydning
78876 Carsten Zachariassen Garderforeningens Skyttelaug SE3 181.0 181.0 Hovedskydning
78876 Carsten Zachariassen Garderforeningens Skyttelaug SE3 179.0 179.0 Mesterskab
62428 Bjørn Hansen Garderforeningens Skyttelaug SE3 181.0 181.0 Hovedskydning
138415 Mads Tommy Andersen Skytteforeningen Krudttønden BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
126122 Emilia V. Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden BK2 195.0 195.0 Mesterskab
126122 Emilia V. Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
140066 Carl Wilfred Herskind Winther Skytteforeningen Krudttønden BK3 191.0 191.0 Mesterskab
140066 Carl Wilfred Herskind Winther Skytteforeningen Krudttønden BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
131512 Benjamin Ellekvist Skytteforeningen Krudttønden J1 186.0 186.0 Hovedskydning
140289 Jura Finke Skytteforeningen Krudttønden BK3 192.0 192.0 Mesterskab
140289 Jura Finke Skytteforeningen Krudttønden BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds ST2 181.0 181.0 Mesterskab
69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds ST2 186.0 186.0 Hovedskydning
130231 Anant Choubey Hvidovre Skyttekreds ST1 198.0 198.0 Mesterskab
130231 Anant Choubey Hvidovre Skyttekreds ST1 194.0 194.0 Hovedskydning
68807 Michael Hansen Hvidovre Skyttekreds ST2 189.0 189.0 Mesterskab
68807 Michael Hansen Hvidovre Skyttekreds ST2 189.0 189.0 Hovedskydning
70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds ST2 190.0 190.0 Hovedskydning
139625 Tobias Lauritsen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) J2 181.0 181.0 Hovedskydning
60626 Helen Grønbech Hass KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) SE3 183.0 183.0 Mesterskab
60626 Helen Grønbech Hass KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) SE3 185.0 185.0 Hovedskydning
138500 Nis Weihrauch KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) SE3 177.0 177.0 Mesterskab
138500 Nis Weihrauch KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) SE3 184.0 184.0 Hovedskydning
118146 Axel Olsen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) J2 194.0 194.0 Hovedskydning
70909 Poul W. Christensen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) SE3 161.0 161.0 Mesterskab
70909 Poul W. Christensen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab) SE3 164.0 164.0 Hovedskydning
62428 Bjørn Hansen Garderforeningens Skyttelaug SE3 176.0 176.0 Mesterskab
86442 Anders Mogensen Garderforeningens Skyttelaug Å3 179.0 179.0 Hovedskydning
68607 Henning Fuchs Garderforeningens Skyttelaug SE3 173.0 173.0 Hovedskydning
85563 John Lind Jans Garderforeningens Skyttelaug SE3 171.0 171.0 Hovedskydning
20894 Søren Tærsbøl Akademisk Skytteforening ST3 173.0 173.0 Hovedskydning
140676 Runa Hartmann Akademisk Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
140676 Runa Hartmann Akademisk Skytteforening BK3 179.0 179.0 Mesterskab
62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening ST3 174.0 174.0 Hovedskydning
62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening ST3 167.0 167.0 Mesterskab
66854 Lars Worsaae Akademisk Skytteforening ST2 184.0 184.0 Hovedskydning
66854 Lars Worsaae Akademisk Skytteforening ST2 184.0 184.0 Mesterskab
137772 Poul Cappelørn Akademisk Skytteforening FRI 190.0 190.0 Hovedskydning
137772 Poul Cappelørn Akademisk Skytteforening FRI 191.0 191.0 Mesterskab
124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening ST3 180.0 180.0 Hovedskydning
124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening ST3 178.0 178.0 Mesterskab
99620 Bent Andersen Rådhusets Idrætsforening FRI 184.0 184.0 Hovedskydning
99620 Bent Andersen Rådhusets Idrætsforening FRI 182.0 182.0 Mesterskab
68970 Per Due Vengfelt Rådhusets Idrætsforening FRI 184.0 184.0 Hovedskydning
68970 Per Due Vengfelt Rådhusets Idrætsforening FRI 185.0 185.0 Mesterskab
119014 Jorge Abos Rådhusets Idrætsforening FRI 188.0 188.0 Hovedskydning
119014 Jorge Abos Rådhusets Idrætsforening FRI 186.0 186.0 Mesterskab
70232 Bent Hansen Rådhusets Idrætsforening FRI 193.0 193.0 Hovedskydning
70232 Bent Hansen Rådhusets Idrætsforening FRI 186.0 186.0 Mesterskab
139246 Pia Horn Nielsen Rådhusets Idrætsforening FRI 173.0 173.0 Hovedskydning
139246 Pia Horn Nielsen Rådhusets Idrætsforening FRI 171.0 171.0 Mesterskab
140633 Anne Poudre Rådhusets Idrætsforening FRI 195.0 195.0 Hovedskydning
140633 Anne Poudre Rådhusets Idrætsforening FRI 189.0 189.0 Mesterskab
140856 Sylwia Cirillo Rådhusets Idrætsforening FRI 187.0 187.0 Hovedskydning
140856 Sylwia Cirillo Rådhusets Idrætsforening FRI 183.0 183.0 Mesterskab
139243 Kenneth Sørensen Rådhusets Idrætsforening FRI 189.0 189.0 Hovedskydning
139243 Kenneth Sørensen Rådhusets Idrætsforening FRI 185.0 185.0 Mesterskab
104919 Jørgen Erik Hasselmann Kjøbenhavns Skytteforening FRI 197.0 197.0 Hovedskydning

Til toppen