| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 126301 Jonas Kristrup Ballerup Skytteforening 194/04 179/02 373/06
2 135176 Mikkel Eldrup Ballerup Skytteforening 192/06 177/05 369/11

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 139585 Oliver Brandt Nilsson Ballerup Skytteforening 185/01 168/02 353/03

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 110995 Jakob Sonnenberg Jarner Ballerup Skytteforening 198/06 189/03 387/09

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening 197/05

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 135244 Viktor Bomberg Ballerup Skytteforening 198/11
2 126301 Jonas Kristrup Ballerup Skytteforening 194/04
3 135176 Mikkel Eldrup Ballerup Skytteforening 192/06

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 139585 Oliver Brandt Nilsson Ballerup Skytteforening 185/01
2 134172 Frederik Buur Kaae Hansen Ballerup Skytteforening 171/01
2 139575 Rehan Farooq Ballerup Skytteforening 171/01
4 139588 Lukas Olesen Mohr Ballerup Skytteforening 165/01
5 139583 Mathias Kudsk Cetti Ballerup Skytteforening 147/01
6 139581 Mikkel Damgaard Ballerup Skytteforening 138/00
7 139584 Theo Larsen Ballerup Skytteforening 62/00

Riffel, 50m - Klasse J2

1 110995 Jakob Sonnenberg Jarner Ballerup Skytteforening 198/06
2 119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening 194/02

Riffel, 50m - Klasse VS1

1 26495 Steffen Halfdan Olsen Ballerup Skytteforening 198/11

Riffel, 50m - Klasse VS3

1 105689 Niclas Jensen Tryg og Nordea Liv & Pension Idrætsklub 200/13

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening 198/13

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 200/15
2 84289 Nicolaj Andersen Ballerup Skytteforening 200/14
2 69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening 200/14
4 105689 Niclas Jensen Tryg og Nordea Liv & Pension Idrætsklub 200/13
4 37275 Tobias Volck Hybholt Ballerup Skytteforening 200/13
6 76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening 199/11
7 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening 197/12
8 68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening 197/09
9 111517 André Fisker Ballerup Skytteforening 196/08

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 111518 Janek Fisker Ballerup Skytteforening 192/05
2 139618 Denis Omeragic Ballerup Skytteforening 172/00

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 61764 Alon Hansen Ballerup Skytteforening 194/07
2 134171 Preben Buur Lund Ballerup Skytteforening 191/03
3 139587 Jakob Wounlund Langer Ballerup Skytteforening 189/04
4 139582 Jakob Damgaard Ballerup Skytteforening 181/03
5 138442 Manoj Kumar Soni Ballerup Skytteforening 179/01
6 139586 Brian Nilsson Ballerup Skytteforening 167/00

Til toppen