Vinterturnering 1 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
139736 Bjørn Væggemose Lauritzen Videbæk Skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
123834 Nanna Baden Lindell Stadil-Vedersø Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 196.0 196.0 Mesterskab
131385 Peder Skytte Stougaard Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 188.0 188.0 Hovedskydning
131385 Peder Skytte Stougaard Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
136005 Steen Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
136005 Steen Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening SE2 186.0 186.0 Mesterskab
136004 Lilli Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening SE3 190.0 190.0 Hovedskydning
136004 Lilli Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening SE3 185.0 185.0 Mesterskab
123288 Jakob Steiner Simonsen Skjern Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
122070 Magnus Sundberg Lauridsen Skjern Skytteforening J2 186.0 186.0 Hovedskydning
105673 Ann-Cathrine J.M Kristensen Skjern Skytteforening J2 186.0 186.0 Hovedskydning
132155 Nicole Michuok Andersen Skjern Skytteforening J2 184.0 184.0 Hovedskydning
132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
137675 Rasmus Nielsen Skjern Skytteforening BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
133319 Casper Gregersen Skjern Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
137314 Mille Midtgaard Skjern Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
139171 Dragos George Feraru Skjern Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
135053 Valdemar Ingemann Skjern Skytteforening BK4 162.0 162.0 Hovedskydning
138067 Rosa Mai Krohn Smidemann Skjern Skytteforening BK3 177.0 177.0 Hovedskydning
138352 Ida Østergård Skjern Skytteforening BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
138351 Asta Østergård Skjern Skytteforening BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
137440 Emma Rasmussen Skjern Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
133848 Jonas Smidemann Skjern Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
135373 Frida Bloch Heyns Skjern Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
137680 Levi Søgaard Skjern Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening ST3 182.0 182.0 Hovedskydning
53119 Jens Peter Hansen Skjern Skytteforening ST3 179.0 179.0 Hovedskydning
107780 Mads Olesen Skjern Skytteforening ST3 195.0 195.0 Hovedskydning
107135 Per Møller Kristensen Skjern Skytteforening ST3 178.0 178.0 Hovedskydning
129138 Magnus Lejgaard Jensen Skjern Skytteforening BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening J1 196.0 196.0 Mesterskab
102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
97393 Janni Hald Nielsen Stadil-Vedersø Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
112486 Klaus Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 189.0 189.0 Hovedskydning
130888 Julius Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
130888 Julius Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 189.0 189.0 Mesterskab
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
82791 Henriette Mortensgaard Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
88487 Rune Christensen Højmark Skytteforening Å3 196.0 196.0 Hovedskydning
128244 Valdemar Gåsdal Trabjerg Højmark Skytteforening BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
127435 Ole M Dransfeldt Højmark Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
127436 Asger M Dransfeldt Højmark Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
135611 Astrid Foldsted Staal Højmark Skytteforening J2 183.0 183.0 Hovedskydning
135612 Freja Lindquist Højmark Skytteforening J2 176.0 176.0 Hovedskydning
135734 Christian Graakjær Højmark Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
123464 Jannik Nielsen Højmark Skytteforening BK3 177.0 177.0 Hovedskydning
136569 Louis Ringkøbing Højmark Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
139721 Mathias H. Hansen Højmark Skytteforening BK4 189.0 189.0 Hovedskydning
123385 Lukas Schmidt Højmark Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
139346 Kalle Ertbølle Thesbjerg Videbæk Skytteforening BK4 132.0 132.0 Hovedskydning
139346 Kalle Ertbølle Thesbjerg Videbæk Skytteforening BK4 117.0 117.0 Mesterskab
131236 Niklas Schmidt Højmark Skytteforening BK4 177.0 177.0 Hovedskydning
139654 Noah Thomsen Videbæk Skytteforening BK4 170.0 170.0 Hovedskydning
139696 Mathias Kjærside Skærlund Videbæk Skytteforening BK4 172.0 172.0 Hovedskydning
139696 Mathias Kjærside Skærlund Videbæk Skytteforening BK4 167.0 167.0 Mesterskab
135731 Jakob Puggaard Videbæk Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
94240 Knud Nohns Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds ST2 182.0 182.0 Hovedskydning
29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds ST2 183.0 183.0 Mesterskab
29483 Poul Gaardsted Struer Skyttekreds SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
29483 Poul Gaardsted Struer Skyttekreds SE2 188.0 188.0 Mesterskab
110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds ST3 178.0 178.0 Hovedskydning
110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds ST3 178.0 178.0 Mesterskab
134571 Kim Kristensen Struer Skyttekreds ST2 187.0 187.0 Hovedskydning
134571 Kim Kristensen Struer Skyttekreds ST2 190.0 190.0 Mesterskab
29622 Finn Just Weiling Struer Skyttekreds ST3 173.0 173.0 Hovedskydning
29622 Finn Just Weiling Struer Skyttekreds ST3 172.0 172.0 Mesterskab
29644 Clemmen Sørensen Struer Skyttekreds SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
29644 Clemmen Sørensen Struer Skyttekreds SE1 191.0 191.0 Mesterskab
115256 Jens Kristensen Struer Skyttekreds ST3 173.0 173.0 Hovedskydning
115256 Jens Kristensen Struer Skyttekreds ST3 168.0 168.0 Mesterskab
123506 Leif Nielsen Struer Skyttekreds ST3 172.0 172.0 Hovedskydning
123506 Leif Nielsen Struer Skyttekreds ST3 170.0 170.0 Mesterskab
121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds Å2 191.0 191.0 Hovedskydning
121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds Å2 194.0 194.0 Mesterskab
131656 Mette Brandt Nielsen Struer Skyttekreds Å2 188.0 188.0 Hovedskydning
131656 Mette Brandt Nielsen Struer Skyttekreds Å2 188.0 188.0 Mesterskab
122118 Morten Nielsen Struer Skyttekreds J2 190.0 190.0 Hovedskydning
122118 Morten Nielsen Struer Skyttekreds J2 193.0 193.0 Mesterskab
131664 Valdemar Skydsgaard Struer Skyttekreds BK3 175.0 175.0 Hovedskydning
131664 Valdemar Skydsgaard Struer Skyttekreds BK3 175.0 175.0 Mesterskab
127754 Clara Brandt Madsen Struer Skyttekreds BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
127754 Clara Brandt Madsen Struer Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Mesterskab
139781 Peter Boisen Struer Skyttekreds Å3 170.0 170.0 Hovedskydning
139781 Peter Boisen Struer Skyttekreds Å3 182.0 182.0 Mesterskab
139784 Kasper Boisen Struer Skyttekreds J2 172.0 172.0 Hovedskydning
139784 Kasper Boisen Struer Skyttekreds J2 177.0 177.0 Mesterskab
139783 Isabella Boisen Struer Skyttekreds J2 175.0 175.0 Hovedskydning
139783 Isabella Boisen Struer Skyttekreds J2 175.0 175.0 Mesterskab
106579 Bent Kiilerich Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
106579 Bent Kiilerich Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. Å2 193.0 193.0 Mesterskab
90106 Svend Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. Å3 185.0 185.0 Hovedskydning
90106 Svend Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. Å3 185.0 185.0 Mesterskab
90091 Svend Bang Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. Å3 189.0 189.0 Hovedskydning
136632 Magnus S. Kristensen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
136632 Magnus S. Kristensen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK2 189.0 189.0 Mesterskab
136627 Emil Buhl Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
136627 Emil Buhl Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK2 193.0 193.0 Mesterskab
136630 Aksel Højhus Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK4 174.0 174.0 Hovedskydning
135335 Mathias Viese Jensen Videbæk Skytteforening BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
135335 Mathias Viese Jensen Videbæk Skytteforening BK3 175.0 175.0 Mesterskab
112507 Alex Christian Lund Videbæk Skytteforening BK3 176.0 176.0 Hovedskydning
112507 Alex Christian Lund Videbæk Skytteforening BK3 183.0 183.0 Mesterskab
134030 Mikkel Grønlund Videbæk Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
134030 Mikkel Grønlund Videbæk Skytteforening BK3 187.0 187.0 Mesterskab
139655 Nicolas Oldbjerg Korsholm Videbæk Skytteforening BK4 171.0 171.0 Hovedskydning
139655 Nicolas Oldbjerg Korsholm Videbæk Skytteforening BK4 172.0 172.0 Mesterskab
94182 Svend Åge Lauridsen Lemvig Skytteforening SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
94182 Svend Åge Lauridsen Lemvig Skytteforening SE2 193.0 193.0 Mesterskab
128120 Kurt Abildtrup Lemvig Skytteforening SE3 187.0 187.0 Hovedskydning
29323 Kurt Kristensen Lemvig Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
29285 Niels Morten Gregersen Lemvig Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
29285 Niels Morten Gregersen Lemvig Skytteforening SE2 195.0 195.0 Mesterskab
138672 John Seitzinger Struer Skyttekreds Å3 183.0 183.0 Hovedskydning
138672 John Seitzinger Struer Skyttekreds Å3 185.0 185.0 Mesterskab
138673 Lucas Seitzinger Struer Skyttekreds BK3 168.0 168.0 Hovedskydning
138673 Lucas Seitzinger Struer Skyttekreds BK3 169.0 169.0 Mesterskab
139003 Christian Dahl Jepsen Struer Skyttekreds BK4 174.0 174.0 Hovedskydning
139003 Christian Dahl Jepsen Struer Skyttekreds BK4 174.0 174.0 Mesterskab
135730 Janik Puggaard Videbæk Skytteforening J2 175.0 175.0 Hovedskydning
135730 Janik Puggaard Videbæk Skytteforening J2 186.0 186.0 Mesterskab
139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK4 179.0 179.0 Mesterskab
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening J2 187.0 187.0 Mesterskab
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening Å2 192.0 192.0 Mesterskab
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening ST3 177.0 177.0 Hovedskydning
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening ST3 172.0 172.0 Mesterskab
37907 Ingolf Vinther Skjern Skytteforening SE3 192.0 192.0 Hovedskydning
38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening SE3 185.0 185.0 Hovedskydning
37620 Søren Madsen Skjern Skytteforening SE3 187.0 187.0 Hovedskydning
37846 Jørgen Lauritsen Skjern Skytteforening SE3 192.0 192.0 Hovedskydning
16942 Peter Anthonisen Skjern Skytteforening Å3 194.0 194.0 Hovedskydning
37843 Jørn Jørgensen Skjern Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
36319 Helge Møller Skjern Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening BK1 191.0 191.0 Hovedskydning
131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening BK1 194.0 194.0 Mesterskab
116855 Thor van den Berge Lemvig Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
29365 Ib Mathiasen Lemvig Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
29365 Ib Mathiasen Lemvig Skytteforening SE2 193.0 193.0 Mesterskab
135487 Jakob Bak Lemvig Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
135487 Jakob Bak Lemvig Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
119921 I C Abildtrup Lemvig Skytteforening SE3 187.0 187.0 Hovedskydning
119921 I C Abildtrup Lemvig Skytteforening SE3 185.0 185.0 Mesterskab
29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening SE2 192.0 192.0 Mesterskab
137834 Benn Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening Å3 184.0 184.0 Hovedskydning
137834 Benn Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening Å3 185.0 185.0 Mesterskab
29416 Arne Jørgensen Lemvig Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
29416 Arne Jørgensen Lemvig Skytteforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
135341 Frank Jensen Videbæk Skytteforening Å3 178.0 178.0 Hovedskydning
135341 Frank Jensen Videbæk Skytteforening Å3 171.0 171.0 Mesterskab
135087 Lennart D. Jensen Videbæk Skytteforening BK4 168.0 168.0 Hovedskydning
135087 Lennart D. Jensen Videbæk Skytteforening BK4 176.0 176.0 Mesterskab
139347 Stefan Tronhjem Videbæk Skytteforening Å3 181.0 181.0 Hovedskydning
139347 Stefan Tronhjem Videbæk Skytteforening Å3 173.0 173.0 Mesterskab
139379 Simon Fløe Mogensen Videbæk Skytteforening J2 179.0 179.0 Hovedskydning

Til toppen