| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

TerrænGevær - Klasse JUN

1 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening 23/12

TerrænGevær - Klasse VS1

1 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 29/12
2 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 29/12
3 59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 28/12
4 62329 Jan O. Larsen Ramløse I.f. 28/11
5 68949 Claus Bruun Tingsted Skytteforening 27/12
6 55133 Peter Hansen Tingsted Skytteforening 26/12
7 57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 25/11
8 57551 Kim Jensen Tuse Skytteforening 25/11
9 63215 Hans Jørgen Vaaben Akademisk Skytteforening 22/11
10 59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 19/11

TerrænGevær - Klasse VS2

1 56691 kenneth hansen Ornebjerg Skytteforening 27/12
2 95000 Jon Luckmann Hansen Herfølge Skytteforening 26/12
3 58091 Allan West Kjøbenhavns Skytteforening 24/11
4 55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening 23/12
5 66854 Lars Worsaae Akademisk Skytteforening 23/12
6 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 21/11
7 86870 Jesper Pedersen Ornebjerg Skytteforening 21/09
8 62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening 19/10
9 54249 Lis Nielsen Herfølge Skytteforening 16/10
10 138195 Rune Grønborg Junker Akademisk Skytteforening 16/10
11 100365 Natashia Mwanje Hansen Ornebjerg Skytteforening 13/09

TerrænGevær - Klasse SE

1 68845 Kaj Hansen Herfølge Skytteforening 29/12
2 63346 Finn Scheibye Akademisk Skytteforening 28/12
3 70481 Stig A. Munkholm Ramløse I.f. 28/12
4 66581 John Aarø Mortensen Skyttelauget Kgs. Lyngby 28/12
5 55505 Jens Andersen Ornebjerg Skytteforening 27/12
6 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 24/11
7 49092 Jens E. Christensen Middelfart Skytteforening 24/10
8 70045 Morten Hammer Akademisk Skytteforening 23/12
9 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 20/11
10 66721 Svend Mørup Akademisk Skytteforening 19/10
11 130182 Ole Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 16/10
12 70446 Tommi Gjermandsen Kastrup-Tårnby Skytteforening 16/08
13 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 16/08
14 100882 Arne Hjersing Hansen Akademisk Skytteforening 9/07

TerrænGevær - Klasse VÅ

1 65165 Claus Soares Petersen Ramløse I.f. 29/12
2 124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening 24/11
3 116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 23/10
4 103972 Mikael Henrik Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 21/12
5 123276 Victor Suhak Kjøbenhavns Skytteforening 20/10
6 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 17/09
7 65014 Torben Henriksen Helsinge S&i - Skytteafd. 15/08
8 140290 Peter Arnvind Akademisk Skytteforening 14/09
9 70130 Peter Antonius Akademisk Skytteforening 11/05

Til toppen