Vinterturnering 2 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
112507 Alex Christian Lund Videbæk Skytteforening BK3 173.0 173.0 Hovedskydning
135730 Janik Puggaard Videbæk Skytteforening J2 184.0 184.0 Mesterskab
135335 Mathias Viese Jensen Videbæk Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
135335 Mathias Viese Jensen Videbæk Skytteforening BK3 180.0 180.0 Mesterskab
139347 Stefan Tronhjem Videbæk Skytteforening Å3 179.0 179.0 Hovedskydning
139347 Stefan Tronhjem Videbæk Skytteforening Å3 174.0 174.0 Mesterskab
139346 Kalle Ertbølle Thesbjerg Videbæk Skytteforening BK4 135.0 135.0 Hovedskydning
139346 Kalle Ertbølle Thesbjerg Videbæk Skytteforening BK4 157.0 157.0 Mesterskab
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening J2 184.0 184.0 Hovedskydning
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening J2 190.0 190.0 Mesterskab
135087 Lennart D. Jensen Videbæk Skytteforening BK4 168.0 168.0 Hovedskydning
135341 Frank Jensen Videbæk Skytteforening Å3 172.0 172.0 Hovedskydning
139444 Anna Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
139950 Mia Møller Hillebrandt Holmsland Skytteforening BK4 175.0 175.0 Hovedskydning
139949 Emil Møller Hillebrandt Holmsland Skytteforening BK4 187.0 187.0 Hovedskydning
139942 Mikkel Jensen Holmsland Skytteforening BK4 165.0 165.0 Hovedskydning
139948 Lasse Damsgaard Holmsland Skytteforening BK4 163.0 163.0 Hovedskydning
139941 Mikkel Brask Jeppesen Holmsland Skytteforening BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
139943 Adam Jørgensen Holmsland Skytteforening J2 183.0 183.0 Hovedskydning
139944 Rosa Jørgensen Holmsland Skytteforening BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
139945 Aleksander Hansen Holmsland Skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
139946 Lukas Hansen Holmsland Skytteforening BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
139947 Mark Jensen Holmsland Skytteforening BK4 195.0 195.0 Hovedskydning
139940 Simon Brask Jeppesen Holmsland Skytteforening BK4 192.0 192.0 Hovedskydning
127436 Asger M Dransfeldt Højmark Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
135734 Christian Graakjær Højmark Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
136569 Louis Ringkøbing Højmark Skytteforening BK4 174.0 174.0 Hovedskydning
128244 Valdemar Gåsdal Trabjerg Højmark Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
139721 Mathias H. Hansen Højmark Skytteforening BK4 195.0 195.0 Hovedskydning
123385 Lukas Schmidt Højmark Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
135612 Freja Lindquist Højmark Skytteforening J2 172.0 172.0 Hovedskydning
135611 Astrid Foldsted Staal Højmark Skytteforening J2 186.0 186.0 Hovedskydning
135730 Janik Puggaard Videbæk Skytteforening J2 178.0 178.0 Hovedskydning
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening Å2 193.0 193.0 Mesterskab
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening Å2 187.0 187.0 Hovedskydning
134030 Mikkel Grønlund Videbæk Skytteforening BK3 188.0 188.0 Mesterskab
134030 Mikkel Grønlund Videbæk Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
112507 Alex Christian Lund Videbæk Skytteforening BK3 182.0 182.0 Mesterskab
88487 Rune Christensen Højmark Skytteforening Å3 190.0 190.0 Hovedskydning
127435 Ole M Dransfeldt Højmark Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
139951 Jonathan Dahl Pedersen Højmark Skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening Å3 189.0 189.0 Hovedskydning
136004 Lilli Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening SE3 182.0 182.0 Hovedskydning
136005 Steen Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 198.0 198.0 Mesterskab
130888 Julius Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
130888 Julius Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 196.0 196.0 Mesterskab
138894 Sune Kjeldgård Johansen Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
138894 Sune Kjeldgård Johansen Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
139869 Lisabeth Krog Stadil-Vedersø Skytteforening BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
139869 Lisabeth Krog Stadil-Vedersø Skytteforening BK4 181.0 181.0 Mesterskab
115990 Santa Strausa Krog Stadil-Vedersø Skytteforening Å3 186.0 186.0 Hovedskydning
115990 Santa Strausa Krog Stadil-Vedersø Skytteforening Å3 195.0 195.0 Mesterskab
131385 Peder Skytte Stougaard Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
136632 Magnus S. Kristensen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK2 187.0 187.0 Hovedskydning
136627 Emil Buhl Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
136630 Aksel Højhus Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK4 174.0 174.0 Hovedskydning
136630 Aksel Højhus Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. BK4 179.0 179.0 Mesterskab
139694 Allan Vestergaard Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. Å3 188.0 188.0 Hovedskydning
90091 Svend Bang Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. Å3 194.0 194.0 Hovedskydning
94240 Knud Nohns Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. Å2 191.0 191.0 Hovedskydning
106579 Bent Kiilerich Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
90106 Svend Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. Å3 185.0 185.0 Hovedskydning
135731 Jakob Puggaard Videbæk Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
29483 Poul Gaardsted Struer Skyttekreds SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
29483 Poul Gaardsted Struer Skyttekreds SE2 187.0 187.0 Mesterskab
29627 Erland Wøjcik Struer Skyttekreds SE2 184.0 184.0 Hovedskydning
29627 Erland Wøjcik Struer Skyttekreds SE2 190.0 190.0 Mesterskab
134571 Kim Kristensen Struer Skyttekreds ST2 191.0 191.0 Hovedskydning
134571 Kim Kristensen Struer Skyttekreds ST2 189.0 189.0 Mesterskab
29644 Clemmen Sørensen Struer Skyttekreds SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
29644 Clemmen Sørensen Struer Skyttekreds SE1 190.0 190.0 Mesterskab
123506 Leif Nielsen Struer Skyttekreds ST3 170.0 170.0 Hovedskydning
123506 Leif Nielsen Struer Skyttekreds ST3 177.0 177.0 Mesterskab
131656 Mette Brandt Nielsen Struer Skyttekreds Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
131656 Mette Brandt Nielsen Struer Skyttekreds Å2 194.0 194.0 Mesterskab
138672 John Seitzinger Struer Skyttekreds Å3 187.0 187.0 Hovedskydning
138672 John Seitzinger Struer Skyttekreds Å3 182.0 182.0 Mesterskab
122118 Morten Nielsen Struer Skyttekreds J2 191.0 191.0 Hovedskydning
122118 Morten Nielsen Struer Skyttekreds J2 188.0 188.0 Mesterskab
131664 Valdemar Skydsgaard Struer Skyttekreds BK3 165.0 165.0 Hovedskydning
131664 Valdemar Skydsgaard Struer Skyttekreds BK3 168.0 168.0 Mesterskab
138673 Lucas Seitzinger Struer Skyttekreds BK3 169.0 169.0 Hovedskydning
138673 Lucas Seitzinger Struer Skyttekreds BK3 180.0 180.0 Mesterskab
139003 Christian Dahl Jepsen Struer Skyttekreds BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
139003 Christian Dahl Jepsen Struer Skyttekreds BK4 175.0 175.0 Mesterskab
139914 Simon Hedegård Andersen Struer Skyttekreds BK4 177.0 177.0 Hovedskydning
139914 Simon Hedegård Andersen Struer Skyttekreds BK4 175.0 175.0 Mesterskab
124388 Simon O.H. Kleist Lemvig Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
124388 Simon O.H. Kleist Lemvig Skytteforening J2 190.0 190.0 Mesterskab
131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening BK1 192.0 192.0 Mesterskab
116855 Thor van den Berge Lemvig Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
116855 Thor van den Berge Lemvig Skytteforening Å2 197.0 197.0 Mesterskab
119921 I C Abildtrup Lemvig Skytteforening SE3 185.0 185.0 Hovedskydning
119921 I C Abildtrup Lemvig Skytteforening SE3 186.0 186.0 Mesterskab
128122 Thor Guldhammer Lemvig Skytteforening ST3 190.0 190.0 Hovedskydning
128122 Thor Guldhammer Lemvig Skytteforening ST3 199.0 199.0 Mesterskab
29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening SE2 192.0 192.0 Mesterskab
137834 Benn Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening Å3 190.0 190.0 Hovedskydning
137834 Benn Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening Å3 189.0 189.0 Mesterskab
29365 Ib Mathiasen Lemvig Skytteforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
29365 Ib Mathiasen Lemvig Skytteforening SE2 191.0 191.0 Mesterskab
29285 Niels Morten Gregersen Lemvig Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
29285 Niels Morten Gregersen Lemvig Skytteforening SE2 192.0 192.0 Mesterskab
29416 Arne Jørgensen Lemvig Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
29416 Arne Jørgensen Lemvig Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
29323 Kurt Kristensen Lemvig Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
29323 Kurt Kristensen Lemvig Skytteforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
135487 Jakob Bak Lemvig Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning

Til toppen