Vodskov Skytteforening 15m riffelstævne 2019 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
134865 Ole Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening Å3 193.0 193.0 Hovedskydning
134865 Ole Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening Å3 195.0 195.0 Mesterskab
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds ST1 193.0 193.0 Hovedskydning
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds ST1 198.0 198.0 Mesterskab
106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds ST3 173.0 173.0 Hovedskydning
106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds ST3 180.0 180.0 Mesterskab
133516 Lisbeth Helstrup Tuse Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
133516 Lisbeth Helstrup Tuse Skytteforening Å2 198.0 198.0 Mesterskab
95724 John Helstrup Tuse Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
95724 John Helstrup Tuse Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
134889 Jens Peter Larsen Hjallerup Skytteforening FRI 196.0 196.0 Hovedskydning
134889 Jens Peter Larsen Hjallerup Skytteforening FRI 192.0 192.0 Mesterskab
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub BK2 197.0 197.0 Mesterskab
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 192.0 192.0 Mesterskab
136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK1 197.0 197.0 Mesterskab
135692 Jacob Odgaard Løgstør Sportsskytteklub BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
135692 Jacob Odgaard Løgstør Sportsskytteklub BK2 195.0 195.0 Mesterskab
128581 Patrick Bratholt Petersen Løgstør Sportsskytteklub BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
128581 Patrick Bratholt Petersen Løgstør Sportsskytteklub BK3 194.0 194.0 Mesterskab
136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub BK2 188.0 188.0 Hovedskydning
136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub BK2 186.0 186.0 Mesterskab
124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds SE1 197.0 197.0 Mesterskab
136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds J2 195.0 195.0 Hovedskydning
136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds J2 190.0 190.0 Mesterskab
131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds J2 189.0 189.0 Hovedskydning
131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds J2 194.0 194.0 Mesterskab
134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds BK2 198.0 198.0 Mesterskab
139838 Anton Johan Nielsen Frederikshavn Skyttekreds BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
139838 Anton Johan Nielsen Frederikshavn Skyttekreds BK4 186.0 186.0 Mesterskab
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening Å1 196.0 196.0 Mesterskab
139932 Mikkel Nymark Kristensen Frederikshavn Skyttekreds BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
139932 Mikkel Nymark Kristensen Frederikshavn Skyttekreds BK4 192.0 192.0 Mesterskab
134890 Theeranan Nakkaew Hjallerup Skytteforening BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
134890 Theeranan Nakkaew Hjallerup Skytteforening BK4 191.0 191.0 Mesterskab
101930 Jessie Meulengracht Mou og Omegns Skytteforening Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
101930 Jessie Meulengracht Mou og Omegns Skytteforening Å2 193.0 193.0 Mesterskab
99344 Klaus Meulengracht Mou og Omegns Skytteforening Å3 177.0 177.0 Hovedskydning
99344 Klaus Meulengracht Mou og Omegns Skytteforening Å3 172.0 172.0 Mesterskab
102085 Sune Harbo Andersen Mou og Omegns Skytteforening FRI 198.0 198.0 Hovedskydning
102085 Sune Harbo Andersen Mou og Omegns Skytteforening FRI 196.0 196.0 Mesterskab
138485 Patrick Kjøgx Frederikshavn Skyttekreds J2 189.0 189.0 Hovedskydning
138485 Patrick Kjøgx Frederikshavn Skyttekreds J2 190.0 190.0 Mesterskab
122267 Magnus Neist Frederikshavn Skyttekreds J1 197.0 197.0 Hovedskydning
122267 Magnus Neist Frederikshavn Skyttekreds J1 194.0 194.0 Mesterskab
85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening ST2 187.0 187.0 Hovedskydning
85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening ST2 189.0 189.0 Mesterskab
135038 Jimmy Sørensen Frederikshavn Skyttekreds Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
135038 Jimmy Sørensen Frederikshavn Skyttekreds Å2 195.0 195.0 Mesterskab
15206 Maria Nørregaard Ulsted Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
15206 Maria Nørregaard Ulsted Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
135912 Alexander Høgsted Sæby og omegns skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
135912 Alexander Høgsted Sæby og omegns skytteforening BK4 183.0 183.0 Mesterskab
139441 Danny Bermann Sæby og omegns skytteforening BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
139441 Danny Bermann Sæby og omegns skytteforening BK4 186.0 186.0 Mesterskab
138921 Else Haagen Randers Skyttekreds SE3 194.0 194.0 Hovedskydning
138921 Else Haagen Randers Skyttekreds SE3 192.0 192.0 Mesterskab
14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening SE1 193.0 193.0 Mesterskab
120446 Simon Simonsen Vodskov Skytteforening FRI 197.0 197.0 Hovedskydning
120446 Simon Simonsen Vodskov Skytteforening FRI 193.0 193.0 Mesterskab
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
120491 Julie Simonsen Vodskov Skytteforening FRI 193.0 193.0 Hovedskydning
120491 Julie Simonsen Vodskov Skytteforening FRI 189.0 189.0 Mesterskab
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
139875 Laura Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
139875 Laura Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK4 193.0 193.0 Mesterskab
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening ST3 182.0 182.0 Hovedskydning
127324 Kasper Frølund Vestergaard Vester Hassing Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
127324 Kasper Frølund Vestergaard Vester Hassing Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF Å2 195.0 195.0 Mesterskab
114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds J2 192.0 192.0 Hovedskydning
114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds J2 192.0 192.0 Mesterskab
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 192.0 192.0 Mesterskab
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J1 195.0 195.0 Mesterskab
139731 Benjamin Mark Bugge-Sørensen Vodskov Skytteforening BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
139731 Benjamin Mark Bugge-Sørensen Vodskov Skytteforening BK4 188.0 188.0 Mesterskab
139732 Karl Søbygge Vodskov Skytteforening FRI 191.0 191.0 Hovedskydning
139732 Karl Søbygge Vodskov Skytteforening FRI 192.0 192.0 Mesterskab
139195 Smilla Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening BK4 195.0 195.0 Hovedskydning
139195 Smilla Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening BK4 193.0 193.0 Mesterskab
134532 John Pedersen Hjallerup Skytteforening Å3 188.0 188.0 Hovedskydning
134532 John Pedersen Hjallerup Skytteforening Å3 193.0 193.0 Mesterskab
134805 Christian L. Pedersen Hjallerup Skytteforening J2 176.0 176.0 Hovedskydning
134805 Christian L. Pedersen Hjallerup Skytteforening J2 186.0 186.0 Mesterskab
126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening Å2 190.0 190.0 Mesterskab
121507 Benjamin Brandi Enager Hjallerup Skytteforening Å2 190.0 190.0 Hovedskydning
121507 Benjamin Brandi Enager Hjallerup Skytteforening Å2 194.0 194.0 Mesterskab
15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening Å2 198.0 198.0 Mesterskab
102087 Jens Peter Niss Vodskov Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
102087 Jens Peter Niss Vodskov Skytteforening Å2 192.0 192.0 Mesterskab
129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening ST3 176.0 176.0 Hovedskydning
15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening ST3 170.0 170.0 Mesterskab
130142 Asger Milborg Vodskov Skytteforening Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
130142 Asger Milborg Vodskov Skytteforening Å2 195.0 195.0 Mesterskab
139498 Jan Skov Andersen Vodskov Skytteforening Å3 192.0 192.0 Hovedskydning
139498 Jan Skov Andersen Vodskov Skytteforening Å3 195.0 195.0 Mesterskab
139496 Kasper Friis Skov Andersen Vodskov Skytteforening Å3 190.0 190.0 Hovedskydning
139496 Kasper Friis Skov Andersen Vodskov Skytteforening Å3 189.0 189.0 Mesterskab
121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
133771 Victor Fiedler Larsen Ulsted Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
133771 Victor Fiedler Larsen Ulsted Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening BK4 191.0 191.0 Mesterskab
130669 Kasper Ankjær Jørgensen Ulsted Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
130669 Kasper Ankjær Jørgensen Ulsted Skytteforening BK3 187.0 187.0 Mesterskab
107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening J1 194.0 194.0 Mesterskab
127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 195.0 195.0 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 197.0 197.0 Mesterskab
103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
139757 Oliver Trolle Kirchert Vodskov Skytteforening Å3 200.0 200.0 Hovedskydning
139757 Oliver Trolle Kirchert Vodskov Skytteforening Å3 198.0 198.0 Mesterskab
139686 Ida Aaen Vester Hassing Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
139686 Ida Aaen Vester Hassing Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
139684 Espen Aaen Larsen Vester Hassing Skytteforening BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
139684 Espen Aaen Larsen Vester Hassing Skytteforening BK4 188.0 188.0 Mesterskab
135225 Mads Richardt Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
135225 Mads Richardt Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
140208 Lauge Myrup Vilsted Skytteforening BK4 194.0 194.0 Hovedskydning
140208 Lauge Myrup Vilsted Skytteforening BK4 194.0 194.0 Mesterskab
140965 Pelle Holm Vilsted Skytteforening BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
140965 Pelle Holm Vilsted Skytteforening BK4 190.0 190.0 Mesterskab
128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
137211 Lai Andersen Vilsted Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
137211 Lai Andersen Vilsted Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
139433 Rasmus Purup Kristensen Hjallerup Skytteforening Å3 192.0 192.0 Hovedskydning
139433 Rasmus Purup Kristensen Hjallerup Skytteforening Å3 190.0 190.0 Mesterskab
139422 Thøger Steen Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
139422 Thøger Steen Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK4 185.0 185.0 Mesterskab
140170 Max Steen Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK4 187.0 187.0 Hovedskydning
140170 Max Steen Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK4 196.0 196.0 Mesterskab
136123 William Jørgensen Vilsted Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
136123 William Jørgensen Vilsted Skytteforening BK1 193.0 193.0 Mesterskab
130671 Silas Karbing Aalborg Skyttekreds J2 188.0 188.0 Hovedskydning
15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening ST2 188.0 188.0 Hovedskydning
137686 Hjalte Møller Vester Hassing Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
137686 Hjalte Møller Vester Hassing Skytteforening BK3 185.0 185.0 Mesterskab
140543 Mark Kirk Jensen Vester Hassing Skytteforening BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
140543 Mark Kirk Jensen Vester Hassing Skytteforening BK4 180.0 180.0 Mesterskab
112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
140884 Sofie Fabricius Søndermand Vester Hassing Skytteforening BK4 192.0 192.0 Hovedskydning
140884 Sofie Fabricius Søndermand Vester Hassing Skytteforening BK4 190.0 190.0 Mesterskab
127634 Tilde Højgaard Vilsted Skytteforening BK4 195.0 195.0 Hovedskydning
127634 Tilde Højgaard Vilsted Skytteforening BK4 194.0 194.0 Mesterskab
123669 Maja Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
123669 Maja Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 200.0 200.0 Mesterskab
140218 Victor E. M. Espersen Sæby og omegns skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
140218 Victor E. M. Espersen Sæby og omegns skytteforening BK4 180.0 180.0 Mesterskab
120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub SE1 195.0 195.0 Mesterskab
29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning

Til toppen