Aalborg Skyttekreds, 15 meter riffelstævne (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds ST3 176.0 176.0 Hovedskydning
106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds ST3 178.0 178.0 Mesterskab
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
134889 Jens Peter Larsen Hjallerup Skytteforening FRI 187.0 187.0 Hovedskydning
134889 Jens Peter Larsen Hjallerup Skytteforening FRI 192.0 192.0 Mesterskab
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 183.0 183.0 Hovedskydning
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 195.0 195.0 Mesterskab
136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK1 199.0 199.0 Mesterskab
136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub BK2 189.0 189.0 Mesterskab
128581 Patrick Bratholt Petersen Løgstør Sportsskytteklub BK3 177.0 177.0 Hovedskydning
132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub BK2 197.0 197.0 Mesterskab
136595 Kirils Kalmanis Løgstør Sportsskytteklub BK4 197.0 197.0 Hovedskydning
136595 Kirils Kalmanis Løgstør Sportsskytteklub BK4 190.0 190.0 Mesterskab
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds ST1 192.0 192.0 Hovedskydning
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds ST1 192.0 192.0 Mesterskab
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening ST1 198.0 198.0 Hovedskydning
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening ST1 198.0 198.0 Mesterskab
124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds SE1 197.0 197.0 Mesterskab
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 197.0 197.0 Mesterskab
120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub SE1 196.0 196.0 Mesterskab
87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 196.0 196.0 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 197.0 197.0 Mesterskab
134890 Theeranan Nakkaew Hjallerup Skytteforening BK4 192.0 192.0 Hovedskydning
134890 Theeranan Nakkaew Hjallerup Skytteforening BK4 196.0 196.0 Mesterskab
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening J2 190.0 190.0 Mesterskab
118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 193.0 193.0 Mesterskab
122796 Emma Mortensen Vilsted Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
122796 Emma Mortensen Vilsted Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
139439 Gustav Stær Nørgaard Sæby og omegns skytteforening BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
139439 Gustav Stær Nørgaard Sæby og omegns skytteforening BK4 191.0 191.0 Mesterskab
136123 William Jørgensen Vilsted Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
136123 William Jørgensen Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
126117 Linda Madsen Aalborg Skyttekreds Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
126117 Linda Madsen Aalborg Skyttekreds Å1 199.0 199.0 Mesterskab
125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
91277 Simone Berg Aalborg Skyttekreds ST1 192.0 192.0 Hovedskydning
91277 Simone Berg Aalborg Skyttekreds ST1 195.0 195.0 Mesterskab
117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds ST2 196.0 196.0 Hovedskydning
117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds ST2 191.0 191.0 Mesterskab
107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
129157 Frederik Carlsen Sæby og omegns skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
129157 Frederik Carlsen Sæby og omegns skytteforening BK3 191.0 191.0 Mesterskab
139440 Mathias G Madsen Sæby og omegns skytteforening BK4 170.0 170.0 Hovedskydning
139440 Mathias G Madsen Sæby og omegns skytteforening BK4 175.0 175.0 Mesterskab
139441 Danny Bermann Sæby og omegns skytteforening BK4 177.0 177.0 Hovedskydning
139441 Danny Bermann Sæby og omegns skytteforening BK4 179.0 179.0 Mesterskab
28830 Mette Christensen Aalborg Skyttekreds Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
28830 Mette Christensen Aalborg Skyttekreds Å1 199.0 199.0 Mesterskab
91687 Per poulsen Tougaard Aalborg Skyttekreds ST2 187.0 187.0 Hovedskydning
91687 Per poulsen Tougaard Aalborg Skyttekreds ST2 186.0 186.0 Mesterskab
136241 Viktoria Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
136241 Viktoria Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
135224 Magnus Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
135224 Magnus Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK2 187.0 187.0 Mesterskab
92377 Pernille Noppenau Aalborg Skyttekreds ST2 181.0 181.0 Hovedskydning
92377 Pernille Noppenau Aalborg Skyttekreds ST2 187.0 187.0 Mesterskab
127132 Malthe Andersen Aalborg Skyttekreds J2 196.0 196.0 Hovedskydning
88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 200.0 200.0 Mesterskab
16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening ST1 185.0 185.0 Hovedskydning
120067 Nikolaj Mortensen Vilsted Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
120067 Nikolaj Mortensen Vilsted Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
137211 Lai Andersen Vilsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
137211 Lai Andersen Vilsted Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 192.0 192.0 Mesterskab
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 199.0 199.0 Hovedskydning
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 197.0 197.0 Mesterskab
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds SE1 197.0 197.0 Mesterskab
16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds ST1 193.0 193.0 Hovedskydning
16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds ST1 192.0 192.0 Mesterskab
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds ST1 199.0 199.0 Hovedskydning
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds ST1 198.0 198.0 Mesterskab
104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds ST1 196.0 196.0 Hovedskydning
104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds ST1 196.0 196.0 Mesterskab

Til toppen