Aalborg Skyttekreds, 15 meter riffelstævne (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds ST3 163.0 163.0 Hovedskydning
106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds ST3 169.0 169.0 Mesterskab
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
134889 Jens Peter Larsen Hjallerup Skytteforening FRI 198.0 198.0 Hovedskydning
134889 Jens Peter Larsen Hjallerup Skytteforening FRI 198.0 198.0 Mesterskab
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub J2 186.0 186.0 Hovedskydning
132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub J2 183.0 183.0 Mesterskab
136595 Kirils Kalmanis Løgstør Sportsskytteklub BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 193.0 193.0 Mesterskab
136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK1 192.0 192.0 Hovedskydning
136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK1 199.0 199.0 Mesterskab
136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub BK2 188.0 188.0 Hovedskydning
136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub BK2 186.0 186.0 Mesterskab
128581 Patrick Bratholt Petersen Løgstør Sportsskytteklub BK3 174.0 174.0 Hovedskydning
128581 Patrick Bratholt Petersen Løgstør Sportsskytteklub BK3 185.0 185.0 Mesterskab
113118 Anders Hansen Aalborg Skyttekreds ST2 193.0 193.0 Hovedskydning
113118 Anders Hansen Aalborg Skyttekreds ST2 195.0 195.0 Mesterskab
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds ST2 192.0 192.0 Hovedskydning
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds ST2 195.0 195.0 Mesterskab
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening ST1 196.0 196.0 Hovedskydning
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening ST1 197.0 197.0 Mesterskab
124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds SE1 195.0 195.0 Mesterskab
134890 Theeranan Nakkaew Frederikshavn Skyttekreds BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
134890 Theeranan Nakkaew Frederikshavn Skyttekreds BK3 195.0 195.0 Mesterskab
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 199.0 199.0 Mesterskab
120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub SE2 194.0 194.0 Mesterskab
134865 Ole Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
134865 Ole Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening Å2 195.0 195.0 Mesterskab
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 198.0 198.0 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 196.0 196.0 Mesterskab
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
137211 Lai Andersen Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
137211 Lai Andersen Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
104375 Freja Pedersen Aalborg Skyttekreds ST2 192.0 192.0 Hovedskydning
104375 Freja Pedersen Aalborg Skyttekreds ST2 194.0 194.0 Mesterskab
114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening Å1 196.0 196.0 Mesterskab
136123 William Jørgensen Vilsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
136123 William Jørgensen Vilsted Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
139195 Smilla Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
139195 Smilla Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening BK3 198.0 198.0 Mesterskab
117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds ST3 181.0 181.0 Hovedskydning
117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds ST3 167.0 167.0 Mesterskab
126117 Linda Madsen Aalborg Skyttekreds Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
126117 Linda Madsen Aalborg Skyttekreds Å1 198.0 198.0 Mesterskab
125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
91277 Simone Berg Aalborg Skyttekreds ST1 195.0 195.0 Hovedskydning
91277 Simone Berg Aalborg Skyttekreds ST1 192.0 192.0 Mesterskab
117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds ST3 193.0 193.0 Hovedskydning
117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds ST3 198.0 198.0 Mesterskab
105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 195.0 195.0 Hovedskydning
105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 186.0 186.0 Mesterskab
125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
102934 Kristian Møller Kristensen Aalborg Skyttekreds ST2 187.0 187.0 Hovedskydning
102934 Kristian Møller Kristensen Aalborg Skyttekreds ST2 195.0 195.0 Mesterskab
112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds ST1 200.0 200.0 Hovedskydning
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds ST1 200.0 200.0 Mesterskab
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds SE1 198.0 198.0 Mesterskab
16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds ST2 198.0 198.0 Hovedskydning
16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds ST2 191.0 191.0 Mesterskab
104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds ST1 196.0 196.0 Hovedskydning
104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds ST1 198.0 198.0 Mesterskab

Til toppen