S-cup 2020 Ringsted - riffel og pistol (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening Å2 189.0 189.0 Hovedskydning
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening Å2 191.0 191.0 Mesterskab
106621 Trine Marie Hansen Hvidovre Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Mesterskab
68807 Michael Hansen Hvidovre Skyttekreds ST3 183.0 183.0 Hovedskydning
68807 Michael Hansen Hvidovre Skyttekreds ST3 184.0 184.0 Mesterskab
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening Å1 197.0 197.0 Mesterskab
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening SE2 193.0 193.0 Mesterskab
127693 Magnus Houkjær Korsør Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
127693 Magnus Houkjær Korsør Skytteforening BK1 188.0 188.0 Mesterskab
130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening Å1 197.0 197.0 Mesterskab
130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening Å2 194.0 194.0 Mesterskab
130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening Å2 191.0 191.0 Mesterskab
56834 Lone Kristiansen Ringsted Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
56834 Lone Kristiansen Ringsted Skytteforening Å1 196.0 196.0 Mesterskab
140012 Nikolai Bork Korsør Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
140012 Nikolai Bork Korsør Skytteforening BK3 198.0 198.0 Mesterskab
134753 Sebastian Skovby Faxe Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
134753 Sebastian Skovby Faxe Skytteforening BK3 198.0 198.0 Mesterskab
139762 Jais Hjortholm Korsør Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
139762 Jais Hjortholm Korsør Skytteforening BK3 197.0 197.0 Mesterskab
136708 Amanda Kristensen Korsør Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
136708 Amanda Kristensen Korsør Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
106621 Trine Marie Hansen Hvidovre Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 197.0 197.0 Mesterskab
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 197.0 197.0 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Tuse Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
139640 Emil Mortensen Tuse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
128064 Ida Andersen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 199.0 199.0 Mesterskab
68878 Elan Hansen Greve Skytteforening ST2 188.0 188.0 Hovedskydning
68878 Elan Hansen Greve Skytteforening ST2 189.0 189.0 Mesterskab
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening ST3 175.0 175.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening ST3 179.0 179.0 Mesterskab
139640 Emil Mortensen Tuse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Tuse Skytteforening Å2 197.0 197.0 Mesterskab
127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 193.0 193.0 Mesterskab
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening Å2 183.0 183.0 Hovedskydning
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening Å2 196.0 196.0 Mesterskab
135319 Mads Viggo Hansen Tuse Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
135319 Mads Viggo Hansen Tuse Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
114274 Peter Andersen Tuse Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 197.0 197.0 Mesterskab
132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening Å2 197.0 197.0 Mesterskab
123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening SE2 186.0 186.0 Hovedskydning
123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening SE2 186.0 186.0 Mesterskab
76186 Ken Poulsen Tuse Skytteforening Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening J1 196.0 196.0 Mesterskab
133881 Lucas Thuesen Ringsted Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
133881 Lucas Thuesen Ringsted Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab

Til toppen