Rangliste Storstrømmen (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
54168 Allan Bruun Væggerløse Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
54168 Allan Bruun Væggerløse Skytteforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
129908 Charlotte V. Hansen Væggerløse Skytteforening Å1 190.0 190.0 Hovedskydning
129908 Charlotte V. Hansen Væggerløse Skytteforening Å1 194.0 194.0 Mesterskab
107194 Leif Jepson Væggerløse Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
107194 Leif Jepson Væggerløse Skytteforening SE2 193.0 193.0 Mesterskab
54740 Niels Corfitsen Væggerløse Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
54740 Niels Corfitsen Væggerløse Skytteforening SE2 195.0 195.0 Mesterskab
124841 Ole Andersen Væggerløse Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
124841 Ole Andersen Væggerløse Skytteforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
54928 Erik Andrè Væggerløse Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
54928 Erik Andrè Væggerløse Skytteforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
54180 Finn Munksbo Væggerløse Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
54180 Finn Munksbo Væggerløse Skytteforening SE2 184.0 184.0 Mesterskab
133529 Henning Frantzen Væggerløse Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
133529 Henning Frantzen Væggerløse Skytteforening SE2 195.0 195.0 Mesterskab
120928 Knud Jørgensen Væggerløse Skytteforening SE2 178.0 178.0 Hovedskydning
120928 Knud Jørgensen Væggerløse Skytteforening SE2 187.0 187.0 Mesterskab
54814 Leif Hansen Væggerløse Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
54814 Leif Hansen Væggerløse Skytteforening SE2 192.0 192.0 Mesterskab
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening SE1 193.0 193.0 Mesterskab
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
116797 Finn Larsen Væggerløse Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
116797 Finn Larsen Væggerløse Skytteforening SE2 191.0 191.0 Mesterskab
55237 Frank Larsen Damsholte Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab

Til toppen