Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Klasser
Klasser
| Min Idræt
Stævneresultater - Klasser
Riffel, 15m - Mesterskab BK1
1
122801
Ida Kronlykke Frederiksen
Brande Skytteforening
197/09
200/08
397/17
2
123553
Frederik Thomsen
Brande Skytteforening
198/03
199/08
397/11
Riffel, 15m - Mesterskab BK4
1
140403
Zascha Thykjær Skals
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
187/01
187/01
374/02
Riffel, 15m - Mesterskab ST3
1
138567
Lars Frandsen
Honum & Omegns Skytteforening
178/00
175/00
353/00
Riffel, 15m - Mesterskab Å1
1
123925
Christina Lybker
Brande Skytteforening
198/07
198/05
396/12
Riffel, 15m - Mesterskab Å3
1
123926
Jens V. Madsen
Brande Skytteforening
189/04
188/01
377/05
Riffel, 15m - Mesterskab SE1
1
33292
Jens Ove Skjøth
Brande Skytteforening
197/04
197/00
394/04
Riffel, 15m - Mesterskab SE3
1
33295
Jens Nygård
Brande Skytteforening
188/01
188/02
376/03
Riffel, 15m - Klasse BK1
1
137465
Anna Victoria Dohn Rix
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/15
2
127551
Frederikke Nielsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/13
2
132423
Nicolaj Rønhof Brink
Blåhøj Skytteforening
200/13
4
116783
Mads Egeberg-Gjelstrup
Vejle Skytteforening
200/10
4
127675
Mark Munk Lindahl Christensen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
200/10
6
134728
Holger K. Jørgensen
Jelling fS
199/12
7
123848
Matthias Kaas Damgaard
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
199/10
8
128742
Hannibal Kramer Thomsen
Ullerup Skytteforening, Give
199/09
9
135768
Magnus Christiansen
Vejle Skytteforening
199/08
9
125878
Mads Petersen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
199/08
11
135552
Mia Munk Lindahl Christensen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
199/06
12
123553
Frederik Thomsen
Brande Skytteforening
198/03
13
122801
Ida Kronlykke Frederiksen
Brande Skytteforening
197/09
14
131129
Marcus Nickelmann
Jelling fS
197/04
15
129057
Mathias Hårvig
Ousted Tåning Skytteforening
196/07
16
134415
Jeppe Dalegaard
Jelling fS
196/04
Riffel, 15m - Klasse BK2
1
136183
Asger Halfdan Buur Maier
Jelling fS
199/14
2
136184
Mads Kreutzer Rosager
Jelling fS
197/07
3
137578
Ophelia Hertz
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
196/10
4
126149
Mads Friedrichsen
Vejle Skytteforening
195/06
5
136602
Anne Bøje
Løsning-Hedensted Skytteforening
194/10
6
136126
Jack Bak
Løsning-Hedensted Skytteforening
194/06
7
138774
Anton Bo Kjeldbjerg
Billund Skytteforening
194/01
8
140027
Dina Kaae
Billund Skytteforening
193/05
8
137097
Lucas Hansen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
193/05
10
131130
Sissel Due Clemmensen
Jelling fS
192/05
11
138773
William Sørensen
Billund Skytteforening
189/01
Riffel, 15m - Klasse BK3
1
137494
Magnus Junge
Blåhøj Skytteforening
195/08
2
127847
Gustav Bjerre Vind
Horsens Skyttekreds
194/06
3
136624
Kasper Rasmussen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
193/06
4
121811
Jonas Wittendorff
Brande Skytteforening
193/03
5
127160
Andreas Clausen
Blåhøj Skytteforening
193/01
6
129861
Luciana Marie Lysdahl
Tørring Idrætsforening
192/07
7
120780
Victor Skovbjerg
Ullerup Skytteforening, Give
192/06
8
136313
Magnus Holmgaard Thuesen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
192/03
9
134234
Lærke Dam Jelling
Gadbjerg Skytteforening
191/04
10
127673
Johan Møberg
Glud Skytteforening
191/03
11
136372
Kristian Aagaard Markussen
Tørring Idrætsforening
190/03
12
136578
Mathilde Røndbjerg
Blåhøj Skytteforening
188/01
13
130699
Bertram Merrald
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
186/05
14
136357
Tobias Vejlgaard Kobberholm
Horsens Skyttekreds
186/03
15
140069
Malthe Steenhoff
Billund Skytteforening
186/01
16
131146
Christian Toftegaard Matthiesen
Ousted Tåning Skytteforening
186/00
17
121550
Viktor Lysdahl
Tørring Idrætsforening
181/03
Riffel, 15m - Klasse BK4
1
140263
Frederik Norlyk Larsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
199/08
2
138749
Mathias Guldberg Bang
Vejle Skytteforening
197/05
3
140436
Lærke Olivia Dohn Rix
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
196/07
4
140551
Tobias Berggreen
Horsens Skyttekreds
195/06
5
141187
Lauritz Lauridsen Bank
Klejs-Juelsminde Skytteforening
194/04
6
139123
Dennis Borisov
Ousted Tåning Skytteforening
193/06
7
139887
Lea Rasmussen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
193/05
8
Klejs-Juelsminde Skytteforening
192/05
9
138939
Daria Avræm
Brande Skytteforening
192/04
10
140402
Alberte Larsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
190/03
11
141050
Oliver Bangsgaard Ulriksen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
189/03
11
141051
Sigurd Lykke Reby
Klejs-Juelsminde Skytteforening
189/03
13
140553
Johan Bie Mogensen
Horsens Skyttekreds
188/01
13
137629
Ingrid Toftegaard Matthiesen
Ousted Tåning Skytteforening
188/01
15
140329
Martin Brønnum
Horsens Skyttekreds
187/04
16
140403
Zascha Thykjær Skals
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
187/01
17
136127
Nicolaj Andersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
186/02
17
141198
Lucas Gaston B Nielsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
186/02
19
140445
William Pollmann
Horsens Skyttekreds
186/01
20
140950
Emil Buhl
Jelling fS
185/04
21
140807
Lucas B. H. Thomsen
Horsens Skyttekreds
183/03
22
137098
Tristan Hansen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
183/02
23
140404
August Lykke Nielsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
182/02
24
140326
Oli Lønvig de Place
Horsens Skyttekreds
182/01
25
140167
Johannes Emil Bundgård
Vejle Skytteforening
181/02
25
141137
Julie Sander Pedersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
181/02
27
139080
Nicolai Østergaard Vingborg
Ullerup Skytteforening, Give
181/01
28
140092
Jeppe Dalgas Jensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
178/02
29
140879
Casper Veise
Horsens Skyttekreds
173/01
29
140730
Casper Alexander Møller Veise
Horsens Skyttekreds
173/01
31
140328
Matti Lønvig de Place
Horsens Skyttekreds
171/00
31
140393
Malde Larsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
171/00
33
140165
August Monk Holm
Vejle Skytteforening
170/00
34
140166
Ludvig Monk Holm
Vejle Skytteforening
163/00
35
140068
Christian Lykke Koldborg
Ullerup Skytteforening, Give
154/00
Riffel, 15m - Klasse J1
1
104499
Emil Kjærsgaard Jørgensen
Jelling fS
200/12
2
125877
Frederik Petersen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
199/11
3
98238
Kasper Egeberg-Gjelstrup
Vejle Skytteforening
198/08
4
109303
Albert Eppler
Kolding-Bramdrup Skytteforening
198/07
Riffel, 15m - Klasse J2
1
101491
Gustav Røjkjær
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/13
2
123669
Maja Pedersen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
200/11
3
111249
Hans Akselsen Kirkholt
Ousted Tåning Skytteforening
199/10
4
138235
Dines Dahlin Kroman
Vejle Skytteforening
199/09
5
129785
Valther Larsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
198/08
6
135972
Frederik Raaberg
Vejle Skytteforening
198/05
7
136175
Scott Vargas
Billund Skytteforening
197/08
8
112089
Kamilla Keinicke
Jelling fS
197/07
9
125274
Cecilie Højlund Nilsson
Klejs-Juelsminde Skytteforening
197/05
10
130690
Jonas Schockert
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
196/08
11
108118
Elisabeth Jørgensen
Jelling fS
196/05
12
114637
Jens Lund Nielsen
Ullerup Skytteforening, Give
195/03
13
129690
Sally Grotkjær Grunnet Sørensen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
194/05
14
129839
Nicolai H. Christensen
Vejle Skytteforening
194/04
14
126150
Magnus Holm Rodding
Vejle Skytteforening
194/04
14
120581
Nicklas Klein Follmann
Jelling fS
194/04
17
110494
Lucas Haugstrup
Billund Skytteforening
193/08
18
140141
Kaya Funk Eppler
Kolding-Bramdrup Skytteforening
193/06
19
130869
Sarah Jensen
Jelling fS
193/05
20
130697
Julie Brunbjerg Østergaard
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
192/05
21
121887
Malene Nørgaard
Brande Skytteforening
192/03
22
114815
Gustav Landbo
Billund Skytteforening
192/00
23
129892
Jonas Bøgelund Mortensen
Vejle Skytteforening
191/02
24
121622
Emma Thomsen
Brande Skytteforening
190/02
25
124235
Patrick Lauritsen
Brande Skytteforening
188/04
26
127856
Benjamin Bangsggaard
Vejle Skytteforening
188/01
27
123924
Lærke de Boer Lybker
Brande Skytteforening
187/00
28
131212
Patrick La Cour Petersen
Horsens Skyttekreds
186/01
29
114806
Alma Hindborg Madsen
Gadbjerg Skytteforening
184/03
30
127953
Mads L. Holst
Løsning-Hedensted Skytteforening
183/04
31
140444
Jonas Poulsen
Horsens Skyttekreds
179/01
32
140731
Magnus Lassen
Horsens Skyttekreds
176/00
32
138772
Rikke Jensen
Billund Skytteforening
176/00
34
140330
Anders Brønnum
Horsens Skyttekreds
174/01
Riffel, 15m - Klasse ST1
1
102896
Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
199/11
2
35590
Jesper K. Mortensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
198/08
3
44596
Kim Jensen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
197/06
4
87872
Martin Knudsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
196/05
5
34254
Mie Karstensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
195/04
6
112421
Niclas Hejslet
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
194/06
7
83963
Peter Skov
Kolding-Bramdrup Skytteforening
186/04
Riffel, 15m - Klasse ST2
1
34301
Karsten Karstensen
Billund Skytteforening
191/02
2
33284
Jesper Madsen
Blåhøj Skytteforening
190/06
3
96841
Tim Mikkelsen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
189/10
4
21272
Daniel Vase
Honum & Omegns Skytteforening
188/03
5
85786
Sara Knudsen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
186/04
6
20009
Jens Bo Laursen
Honum & Omegns Skytteforening
185/01
7
17311
Anders Secher
Ullerup Skytteforening, Give
184/00
8
34585
Vagn Koch
Tørring Idrætsforening
179/00
Riffel, 15m - Klasse ST3
1
19919
Dagmar Bjerre
Honum & Omegns Skytteforening
187/03
2
44597
Kenneth S. Wadt
Kolding-Bramdrup Skytteforening
183/01
2
34575
Nicolai Beier
Honum & Omegns Skytteforening
183/01
4
138567
Lars Frandsen
Honum & Omegns Skytteforening
178/00
5
34644
John Jensen
Tørring Idrætsforening
176/02
6
33572
Kjeld Madsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
166/01
Riffel, 15m - Klasse Å1
1
98282
Kristine Rødsgaard Christensen
Jelling fS
200/18
2
127552
Kalle Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/17
3
20905
Steen Skallebæk
Horsens Skyttekreds
200/15
3
120368
Claus Kristoffersen
Jelling fS
200/15
3
126980
Anni Damgaard Larsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/15
3
91753
Peter Foght Christiansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/15
7
35001
Jan Ryholl
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/14
8
49637
Henriette Hylsebeck Nielsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/13
9
88618
Anders Kurt Rødsgaard Christensen
Jelling fS
200/12
9
107347
Peter Kurth Jensen
Ullerup Skytteforening, Give
200/12
9
106905
Martin Larsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/12
12
34696
Hans Jørgen Nielsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
200/10
13
111577
Niels Ladegaard
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/08
14
33621
Henrik Lund
Jelling fS
199/13
15
34354
Betinna Flyvholm Thygesen
Ullerup Skytteforening, Give
199/11
16
128434
Kirsten Hårvig
Ousted Tåning Skytteforening
199/09
17
131209
Joan Bau Sjørslev
Horsens Skyttekreds
199/08
18
91840
Jimmi Pedersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
199/07
18
120580
Martin Klein Follmann
Jelling fS
199/07
20
75687
Lars S. Pedersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
198/09
20
107832
Jacob Bendixen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
198/09
22
32994
Marc Pedersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
198/07
22
123925
Christina Lybker
Brande Skytteforening
198/07
22
33605
Jens Erik P. Krudt
Ullerup Skytteforening, Give
198/07
22
93584
Anders Jensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
198/07
22
111599
Jesper Dam Nielsen
Gadbjerg Skytteforening
198/07
27
95711
Tommy Søby Jensen
Brande Skytteforening
198/06
28
107950
Martin Nissen
Billund Skytteforening
198/05
29
83824
Tone V. S. Larsen
Jelling fS
194/05
Riffel, 15m - Klasse Å2
1
130686
Flemming H. Wagner
Honum & Omegns Skytteforening
199/12
2
19905
Jens Sandfeld Søndergaard
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
199/07
3
134598
Kristian M. Sørensen
Horsens Skyttekreds
197/08
4
33382
Birgit Moesgaard
Brande Skytteforening
197/06
5
111862
Petri Brask-Nielsen
Ullerup Skytteforening, Give
197/05
6
105857
Magnus Præstegård
Løsning-Hedensted Skytteforening
197/04
7
130687
Rolf Martens
Ullerup Skytteforening, Give
196/10
8
123096
Martin Lysdahl
Tørring Idrætsforening
196/07
9
110497
Jesper Haugstrup
Billund Skytteforening
195/06
9
116793
Bo D. Andersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
195/06
9
34457
Lars Sørensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
195/06
12
94911
Jane Thychosen
Brande Skytteforening
195/05
13
130996
Susanne Meldgaard
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
194/11
14
136363
Henrik Steffensen
Jelling fS
194/08
15
134491
Jakob Haulrich Meinert Nielsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
194/04
16
113782
Ronny Kristensen
Billund Skytteforening
193/06
17
136285
Michael Landbo
Billund Skytteforening
193/03
18
21577
Randi Nielsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
192/03
19
121770
Louise Dalager
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
191/04
20
120958
Philip Nordahl Grand
Horsens Skyttekreds
190/03
21
33091
Søren Moesgård
Brande Skytteforening
190/02
22
127672
Jacob Walsøe
Klejs-Juelsminde Skytteforening
190/00
23
136255
Bianca Commerou
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
182/00
Riffel, 15m - Klasse Å3
1
139890
Philip August Bro
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
194/06
2
139889
Nicolai Clausen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
193/05
3
123707
Peter Mulvad Jørgensen
Horsens Skyttekreds
192/03
4
133657
Bo Haulrich Jørgensen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
192/02
5
140185
Christoffer Thygesens
Horsens Skyttekreds
191/05
6
140262
Phapada Pedersen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
191/03
7
140261
Anne Marie Sandalgaard
Klejs-Juelsminde Skytteforening
191/02
8
133721
Henrik Dalager
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
190/03
9
140916
Jarle Berggreen
Horsens Skyttekreds
190/02
10
123926
Jens V. Madsen
Brande Skytteforening
189/04
11
116747
Sabrina Andersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
187/03
12
138775
Jan Sørensen
Billund Skytteforening
187/01
13
140327
Jesper De Place
Horsens Skyttekreds
185/01
14
141142
Nicolaj Clausen Hansen
Ousted Tåning Skytteforening
185/00
15
19899
John Madsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
183/02
16
136601
Jesper Bøje
Løsning-Hedensted Skytteforening
182/02
17
137579
Monjia Hertz
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
182/01
18
131332
Tina Blaabjerg
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
175/00
19
139399
Mikkel Eilenberg
Horsens Skyttekreds
173/00
20
126342
Jeremias Zeithaml
Brande Skytteforening
165/00
Riffel, 15m - Klasse SE1
1
20954
Per Foght Christiansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/12
1
35506
Lars Kring Mortensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/12
3
33812
Lis Andersen
Jelling fS
200/11
3
33139
Peter Frandsen
Blåhøj Skytteforening
200/11
5
44463
Kristian R. Petersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
199/12
6
88633
Svend Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
199/08
7
20964
Ole Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
199/06
8
35378
Preben C. Sørensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
198/08
9
33414
Tove Secher
Ullerup Skytteforening, Give
198/07
10
33816
Knud Andersen
Jelling fS
198/06
11
20861
Vagn Åge Jørgensen
Honum & Omegns Skytteforening
198/05
12
90904
Kurt Christiansen
Horsens Skyttekreds
197/05
12
33790
Ove Laursen
Jelling fS
197/05
14
33292
Jens Ove Skjøth
Brande Skytteforening
197/04
15
80547
Jens Peter Ladegaard
Jelling fS
196/08
16
35072
Bodil Hansen
Jelling fS
196/07
16
34740
Hardy Larsen
Honum & Omegns Skytteforening
196/07
18
108681
Niels Christian Svendsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
196/04
19
34395
Boje Skovbjerg
Løsning-Hedensted Skytteforening
196/03
20
129095
Jørgen Holm
Jelling fS
195/05
21
82533
Jørgen Ulrik
Horsens Skyttekreds
192/03
22
21680
Jens Kr. Madsen
Ousted Tåning Skytteforening
190/05
Riffel, 15m - Klasse SE2
1
129783
Erik Dalgas Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
198/12
2
96415
Karl K. Rasmussen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
198/06
3
20326
Flemming Mikkelsen
Ousted Tåning Skytteforening
197/05
4
20331
Dan Lauersen
Ousted Tåning Skytteforening
196/03
4
107015
Jens Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
196/03
6
96287
Karsten Knudsen
Løsning-Hedensted Skytteforening
195/08
7
33486
Niels Kr. Møberg
Ullerup Skytteforening, Give
195/06
8
20643
Lars-Åge Pedersen
Honum & Omegns Skytteforening
195/05
9
21256
Einar Højsgård
Honum & Omegns Skytteforening
195/04
10
34728
Kim Watz
Klejs-Juelsminde Skytteforening
194/09
11
20603
Mona Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
194/08
12
39755
Peter Thygesen
Ullerup Skytteforening, Give
194/05
13
93289
Jens Hyldborg
Ullerup Skytteforening, Give
194/03
14
33314
Hilda Skjøth
Brande Skytteforening
193/03
15
21030
Martin Madsen
Ousted Tåning Skytteforening
193/02
16
34393
Børge Gjødsbøl
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
192/05
17
33743
knud bonde
Jelling fS
192/04
18
34969
Karl Erik Hansen
Jelling fS
191/07
19
112025
Svend Børge Jørgensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
191/01
Riffel, 15m - Klasse SE3
1
136082
Finn Jensen
Jelling fS
192/05
2
131206
Steen Vindbjerg
Løsning-Hedensted Skytteforening
192/03
2
33339
Erling Hansen
Blåhøj Skytteforening
192/03
4
33266
Jørgen Jensen
Blåhøj Skytteforening
191/05
5
110498
Ingolf Haugstrup
Billund Skytteforening
191/04
6
33147
Peder Johansen
Brande Skytteforening
190/04
6
97198
Knud Erichsen
Ullerup Skytteforening, Give
190/04
8
34634
Lasse Olsen
Tørring Idrætsforening
188/04
9
20806
Jens Ole Sørensen
Løsning-Hedensted Skytteforening
188/02
10
135727
Jørgen Skott Jensen
Billund Skytteforening
188/01
10
33295
Jens Nygård
Brande Skytteforening
188/01
12
101337
Arne Olsen
Ullerup Skytteforening, Give
185/00
13
131922
Gert Eriksen
Brande Skytteforening
183/03
14
120745
Henning Larsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
182/03
15
33487
Niels Utoft
Ullerup Skytteforening, Give
182/02
16
140392
Benny Sikora Degn
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
178/00
Riffel, 15m - Klasse FRI
1
117550
Julie Vesterholm
Ullerup Skytteforening, Give
195/08
2
114638
Lars Lund Nielsen
Ullerup Skytteforening, Give
193/05
3
129399
Heine Vind
Horsens Skyttekreds
191/05
4
132788
Jørgen Jensen
Billund Skytteforening
181/01
5
140552
Mogens Kristensen
Horsens Skyttekreds
169/00
Til toppen