Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Klasser
Klasser
| Min Idræt
Stævneresultater - Klasser
Riffel, 15m - Mesterskab BK4
1
140402
Alberte Larsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
193/03
188/02
381/05
Riffel, 15m - Mesterskab J2
1
126150
Magnus Holm Rodding
Vejle Skytteforening
194/06
194/06
388/12
Riffel, 15m - Mesterskab Å1
1
34696
Hans Jørgen Nielsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
200/10
200/12
400/22
Riffel, 15m - Mesterskab SE1
1
34740
Hardy Larsen
Honum & Omegns Skytteforening
198/09
180/06
378/15
Riffel, 15m - Mesterskab SE2
1
107015
Jens Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
193/04
192/05
385/09
Riffel, 15m - Klasse BK1
1
127551
Frederikke Nielsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/15
2
137465
Anna Victoria Dohn Rix
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/14
3
132423
Nicolaj Rønhof Brink
Blåhøj Skytteforening
200/13
4
123848
Matthias Kaas Damgaard
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/11
5
116783
Mads Egeberg-Gjelstrup
Vejle Skytteforening
200/10
6
135552
Mia Munk Lindahl Christensen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
199/11
7
125878
Mads Petersen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
199/10
7
122801
Ida Kronlykke Frederiksen
Brande Skytteforening
199/10
9
134728
Holger K. Jørgensen
Jelling fS
199/07
10
129057
Mathias Hårvig
Ousted Tåning Skytteforening
198/10
10
128742
Hannibal Kramer Thomsen
Ullerup Skytteforening, Give
198/10
12
127675
Mark Munk Lindahl Christensen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
197/05
13
134415
Jeppe Dalegaard
Jelling fS
197/03
14
135768
Magnus Christiansen
Vejle Skytteforening
196/05
15
123553
Frederik Thomsen
Brande Skytteforening
193/05
Riffel, 15m - Klasse BK2
1
137494
Magnus Junge
Blåhøj Skytteforening
199/13
2
136183
Asger Halfdan Buur Maier
Jelling fS
198/08
3
126149
Mads Friedrichsen
Vejle Skytteforening
196/08
4
136126
Jack Bak
Løsning-Hedensted Skytteforening
196/06
5
137097
Lucas Hansen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
195/04
6
137578
Ophelia Hertz
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
195/03
7
131130
Sissel Due Clemmensen
Jelling fS
194/07
8
138773
William Sørensen
Billund Skytteforening
194/00
9
127847
Gustav Bjerre Vind
Horsens Skyttekreds
193/05
10
136184
Mads Kreutzer Rosager
Jelling fS
192/04
11
140027
Dina Kaae
Billund Skytteforening
192/03
12
138774
Anton Bo Kjeldbjerg
Billund Skytteforening
192/02
13
136602
Anne Bøje
Løsning-Hedensted Skytteforening
191/04
Riffel, 15m - Klasse BK3
1
136624
Kasper Rasmussen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
199/08
2
136578
Mathilde Røndbjerg
Blåhøj Skytteforening
196/05
3
136372
Kristian Aagaard Markussen
Tørring Idrætsforening
195/06
3
131897
Markus G. Jensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
195/06
5
127673
Johan Møberg
Klejs-Juelsminde Skytteforening
195/03
6
140551
Tobias Berggreen
Horsens Skyttekreds
193/05
7
120780
Victor Skovbjerg
Ullerup Skytteforening, Give
193/04
8
127160
Andreas Clausen
Blåhøj Skytteforening
192/05
9
121811
Jonas Wittendorff
Brande Skytteforening
191/06
10
129861
Luciana Marie Lysdahl
Tørring Idrætsforening
190/03
11
130699
Bertram Merrald
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
188/03
12
140950
Emil Buhl
Jelling fS
187/03
13
136313
Magnus Holmgaard Thuesen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
187/02
14
140167
Johannes Emil Bundgård
Vejle Skytteforening
187/01
15
138926
Rasmus Dalegaard
Jelling fS
186/02
15
136357
Tobias Vejlgaard Kobberholm
Horsens Skyttekreds
186/02
17
131146
Christian Toftegaard Matthiesen
Ousted Tåning Skytteforening
180/04
18
121550
Viktor Lysdahl
Tørring Idrætsforening
179/02
Riffel, 15m - Klasse BK4
1
140436
Lærke Olivia Dohn Rix
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
199/08
2
138749
Mathias Guldberg Bang
Vejle Skytteforening
197/05
3
140263
Frederik Norlyk Larsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
196/07
4
141047
Victoria Falkowska
Klejs-Juelsminde Skytteforening
195/09
5
141044
Ajshat Lechieva
Klejs-Juelsminde Skytteforening
195/05
6
Klejs-Juelsminde Skytteforening
194/04
7
138939
Daria Avræm
Brande Skytteforening
193/05
8
140402
Alberte Larsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
193/03
9
141187
Lauritz Lauridsen Bank
Klejs-Juelsminde Skytteforening
192/05
10
139529
Frederikke Østergaard Vingborg
Ullerup Skytteforening, Give
190/05
11
141198
Lucas Gaston B Nielsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
190/03
11
140796
Mathias Vestergaard Bertin
Ullerup Skytteforening, Give
190/03
13
139080
Nicolai Østergaard Vingborg
Ullerup Skytteforening, Give
190/01
14
139887
Lea Rasmussen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
189/04
15
139123
Dennis Borisov
Ousted Tåning Skytteforening
189/02
15
140404
August Lykke Nielsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
189/02
17
137629
Ingrid Toftegaard Matthiesen
Ousted Tåning Skytteforening
189/01
18
137098
Tristan Hansen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
188/04
19
141554
Tobias Clausen Brodie
Ousted Tåning Skytteforening
188/03
19
140329
Martin Brønnum
Horsens Skyttekreds
188/03
21
141530
Malthe Dam
Billund Skytteforening
186/04
21
140092
Jeppe Dalgas Jensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
186/04
23
140553
Johan Bie Mogensen
Horsens Skyttekreds
186/01
24
136127
Nicolaj Andersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
185/01
25
140326
Oli Lønvig de Place
Horsens Skyttekreds
184/03
26
140730
Casper Alexander Møller Veise
Horsens Skyttekreds
181/02
27
138737
Julie Sander
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
181/00
28
140403
Zascha Thykjær Skals
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
175/01
29
140068
Christian Lykke Koldborg
Ullerup Skytteforening, Give
174/02
30
140328
Matti Lønvig de Place
Horsens Skyttekreds
173/00
31
140393
Malde Larsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
172/01
32
140166
Ludvig Monk Holm
Vejle Skytteforening
170/00
33
141293
Silje Skovbjerg
Ullerup Skytteforening, Give
167/01
34
140165
August Monk Holm
Vejle Skytteforening
166/00
Riffel, 15m - Klasse J1
1
101491
Gustav Røjkjær
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/11
2
104499
Emil Kjærsgaard Jørgensen
Jelling fS
200/08
3
125877
Frederik Petersen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
199/10
4
123669
Maja Pedersen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
198/08
5
98238
Kasper Egeberg-Gjelstrup
Vejle Skytteforening
197/06
Riffel, 15m - Klasse J2
1
138235
Dines Dahlin Kroman
Vejle Skytteforening
200/09
1
135972
Frederik Raaberg
Vejle Skytteforening
200/09
3
130690
Jonas Schockert
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
199/09
4
129785
Valther Larsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
199/08
5
108118
Elisabeth Jørgensen
Jelling fS
198/10
6
120581
Nicklas Klein Follmann
Jelling fS
197/03
7
130869
Sarah Jensen
Jelling fS
196/08
8
111249
Hans Akselsen Kirkholt
Ousted Tåning Skytteforening
196/07
9
129892
Jonas Bøgelund Mortensen
Vejle Skytteforening
196/04
10
114637
Jens Lund Nielsen
Ullerup Skytteforening, Give
195/09
11
129839
Nicolai H. Christensen
Vejle Skytteforening
195/05
12
110494
Lucas Haugstrup
Billund Skytteforening
194/09
13
126150
Magnus Holm Rodding
Vejle Skytteforening
194/06
14
112089
Kamilla Keinicke
Jelling fS
194/05
15
129690
Sally Grotkjær Grunnet Sørensen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
194/01
16
127856
Benjamin Bangsggaard
Vejle Skytteforening
193/06
17
121887
Malene Nørgaard
Brande Skytteforening
192/07
18
114815
Gustav Landbo
Billund Skytteforening
192/04
18
124235
Patrick Lauritsen
Brande Skytteforening
192/04
20
138772
Rikke Jensen
Billund Skytteforening
192/03
20
140265
Noah Pedersen Vrist
Klejs-Juelsminde Skytteforening
192/03
22
130697
Julie Brunbjerg Østergaard
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
190/04
23
123924
Lærke de Boer Lybker
Brande Skytteforening
189/02
24
131212
Patrick La Cour Petersen
Horsens Skyttekreds
187/04
25
140444
Jonas Poulsen
Horsens Skyttekreds
186/05
26
136175
Scott Vargas
Billund Skytteforening
186/02
27
127953
Mads L. Holst
Løsning-Hedensted Skytteforening
184/02
27
121622
Emma Thomsen
Brande Skytteforening
184/02
29
140330
Anders Brønnum
Horsens Skyttekreds
179/03
30
136830
Lasse Hylleberg Nielsen
Horsens Skyttekreds
175/01
Riffel, 15m - Klasse ST1
1
35590
Jesper K. Mortensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
197/07
2
44596
Kim Jensen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
195/04
3
87872
Martin Knudsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
195/02
4
112421
Niclas Hejslet
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
194/05
5
34254
Mie Karstensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
194/04
6
102896
Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
193/05
7
83963
Peter Skov
Kolding-Bramdrup Skytteforening
190/03
Riffel, 15m - Klasse ST2
1
20009
Jens Bo Laursen
Honum & Omegns Skytteforening
193/03
2
34301
Karsten Karstensen
Billund Skytteforening
191/04
3
17311
Anders Secher
Ullerup Skytteforening, Give
189/01
4
33284
Jesper Madsen
Blåhøj Skytteforening
188/02
5
85786
Sara Knudsen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
187/05
6
96841
Tim Mikkelsen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
186/03
7
21272
Daniel Vase
Honum & Omegns Skytteforening
186/01
8
34585
Vagn Koch
Tørring Idrætsforening
182/00
Riffel, 15m - Klasse ST3
1
19919
Dagmar Bjerre
Honum & Omegns Skytteforening
191/03
2
44597
Kenneth S. Wadt
Kolding-Bramdrup Skytteforening
185/01
3
34575
Nicolai Beier
Honum & Omegns Skytteforening
180/01
Riffel, 15m - Klasse Å1
1
98282
Kristine Rødsgaard Christensen
Jelling fS
200/19
2
91753
Peter Foght Christiansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/18
3
106905
Martin Larsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/16
3
127552
Kalle Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/16
5
88618
Anders Kurt Rødsgaard Christensen
Jelling fS
200/15
6
120368
Claus Kristoffersen
Jelling fS
200/14
6
126980
Anni Damgaard Larsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/14
6
35001
Jan Ryholl
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/14
6
107347
Peter Kurth Jensen
Ullerup Skytteforening, Give
200/14
10
20905
Steen Skallebæk
Horsens Skyttekreds
200/13
11
49637
Henriette Hylsebeck Nielsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/11
12
34696
Hans Jørgen Nielsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
200/10
13
128434
Kirsten Hårvig
Ousted Tåning Skytteforening
200/09
14
111577
Niels Ladegaard
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
199/12
15
120580
Martin Klein Follmann
Jelling fS
199/11
15
34354
Betinna Flyvholm Thygesen
Ullerup Skytteforening, Give
199/11
17
21700
Henrik Jensen
Ousted Tåning Skytteforening
199/09
18
33621
Henrik Lund
Jelling fS
199/08
19
33605
Jens Erik P. Krudt
Ullerup Skytteforening, Give
198/10
20
75687
Lars S. Pedersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
198/09
21
107950
Martin Nissen
Billund Skytteforening
198/07
21
32994
Marc Pedersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
198/07
23
107832
Jacob Bendixen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
197/05
24
131209
Joan Bau Sjørslev
Horsens Skyttekreds
196/09
25
136365
Tina Verner
Jelling fS
196/08
26
95711
Tommy Søby Jensen
Brande Skytteforening
196/06
27
123925
Christina Lybker
Brande Skytteforening
195/06
28
93584
Anders Jensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
195/05
29
91840
Jimmi Pedersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
194/08
30
83824
Tone V. S. Larsen
Jelling fS
192/03
Riffel, 15m - Klasse Å2
1
134598
Kristian M. Sørensen
Horsens Skyttekreds
200/07
2
121551
Jan Lundsgaard
Honum & Omegns Skytteforening
199/06
3
19905
Jens Sandfeld Søndergaard
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
199/04
4
34457
Lars Sørensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
197/05
5
111862
Petri Brask-Nielsen
Ullerup Skytteforening, Give
197/04
6
105857
Magnus Præstegård
Løsning-Hedensted Skytteforening
196/08
7
33091
Søren Moesgård
Brande Skytteforening
196/07
8
113782
Ronny Kristensen
Billund Skytteforening
196/04
8
134491
Jakob Haulrich Meinert Nielsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
196/04
10
127672
Jacob Walsøe
Klejs-Juelsminde Skytteforening
196/03
11
120958
Philip Nordahl Grand
Horsens Skyttekreds
195/04
12
123096
Martin Lysdahl
Tørring Idrætsforening
195/01
13
130996
Susanne Meldgaard
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
194/04
14
130687
Rolf Martens
Ullerup Skytteforening, Give
194/02
15
130686
Flemming H. Wagner
Honum & Omegns Skytteforening
193/07
16
136285
Michael Landbo
Billund Skytteforening
193/04
17
110497
Jesper Haugstrup
Billund Skytteforening
192/04
17
116793
Bo D. Andersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
192/04
19
33382
Birgit Moesgaard
Brande Skytteforening
192/02
20
21577
Randi Nielsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
191/05
21
94911
Jane Thychosen
Brande Skytteforening
190/01
22
121770
Louise Dalager
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
189/02
23
136255
Bianca Commerou
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
187/02
Riffel, 15m - Klasse Å3
1
123707
Peter Mulvad Jørgensen
Horsens Skyttekreds
197/04
2
139890
Philip August Bro
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
193/05
3
130689
Claus Toftegaard Matthiesen
Ousted Tåning Skytteforening
193/04
4
123926
Jens V. Madsen
Brande Skytteforening
192/03
5
133657
Bo Haulrich Jørgensen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
191/05
5
140327
Jesper De Place
Horsens Skyttekreds
191/05
5
116747
Sabrina Andersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
191/05
8
140261
Anne Marie Sandalgaard
Klejs-Juelsminde Skytteforening
191/04
9
140262
Phapada Pedersen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
191/02
10
140185
Christoffer Thygesens
Horsens Skyttekreds
190/01
10
140916
Jarle Berggreen
Horsens Skyttekreds
190/01
12
133721
Henrik Dalager
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
189/00
13
141142
Nicolaj Clausen Hansen
Ousted Tåning Skytteforening
184/01
14
137579
Monjia Hertz
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
184/00
15
19899
John Madsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
183/01
16
136601
Jesper Bøje
Løsning-Hedensted Skytteforening
181/04
17
131332
Tina Blaabjerg
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
175/00
18
126342
Jeremias Zeithaml
Brande Skytteforening
165/00
Riffel, 15m - Klasse SE1
1
35506
Lars Kring Mortensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/15
2
33139
Peter Frandsen
Blåhøj Skytteforening
200/11
2
20954
Per Foght Christiansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/11
4
20861
Vagn Åge Jørgensen
Honum & Omegns Skytteforening
200/08
5
44463
Kristian R. Petersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
199/11
6
33292
Jens Ove Skjøth
Brande Skytteforening
198/11
7
88633
Svend Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
198/10
7
20964
Ole Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
198/10
7
33414
Tove Secher
Ullerup Skytteforening, Give
198/10
10
33816
Knud Andersen
Jelling fS
198/09
10
34740
Hardy Larsen
Honum & Omegns Skytteforening
198/09
12
33812
Lis Andersen
Jelling fS
198/06
13
90904
Kurt Christiansen
Horsens Skyttekreds
198/05
14
80547
Jens Peter Ladegaard
Jelling fS
197/13
15
34395
Boje Skovbjerg
Løsning-Hedensted Skytteforening
197/07
16
35378
Preben C. Sørensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
197/06
17
21680
Jens Kr. Madsen
Ousted Tåning Skytteforening
197/05
18
33790
Ove Laursen
Jelling fS
196/07
19
35072
Bodil Hansen
Jelling fS
194/03
19
108681
Niels Christian Svendsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
194/03
21
82533
Jørgen Ulrik
Horsens Skyttekreds
193/04
22
129095
Jørgen Holm
Jelling fS
193/02
Riffel, 15m - Klasse SE2
1
20331
Dan Lauersen
Ousted Tåning Skytteforening
199/09
2
129783
Erik Dalgas Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
199/08
3
96415
Karl K. Rasmussen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
198/09
4
20326
Flemming Mikkelsen
Ousted Tåning Skytteforening
197/05
5
96287
Karsten Knudsen
Løsning-Hedensted Skytteforening
196/05
6
112025
Svend Børge Jørgensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
195/08
7
33486
Niels Kr. Møberg
Ullerup Skytteforening, Give
195/07
8
93289
Jens Hyldborg
Ullerup Skytteforening, Give
195/06
9
34728
Kim Watz
Klejs-Juelsminde Skytteforening
195/03
9
21256
Einar Højsgård
Honum & Omegns Skytteforening
195/03
11
34969
Karl Erik Hansen
Jelling fS
194/06
12
39755
Peter Thygesen
Ullerup Skytteforening, Give
194/04
13
20643
Lars-Åge Pedersen
Honum & Omegns Skytteforening
194/03
14
107015
Jens Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
193/04
15
33314
Hilda Skjøth
Brande Skytteforening
193/03
16
21030
Martin Madsen
Ousted Tåning Skytteforening
193/01
17
33743
knud bonde
Jelling fS
191/03
18
34393
Børge Gjødsbøl
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
190/04
Riffel, 15m - Klasse SE3
1
81067
Jørgen S. Larsen
Jelling fS
193/06
2
131206
Steen Vindbjerg
Løsning-Hedensted Skytteforening
191/08
3
33266
Jørgen Jensen
Blåhøj Skytteforening
191/05
4
135727
Jørgen Skott Jensen
Billund Skytteforening
191/02
4
33339
Erling Hansen
Blåhøj Skytteforening
191/02
6
110498
Ingolf Haugstrup
Billund Skytteforening
190/01
7
97198
Knud Erichsen
Ullerup Skytteforening, Give
189/03
8
120745
Henning Larsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
188/03
8
131922
Gert Eriksen
Brande Skytteforening
188/03
10
136082
Finn Jensen
Jelling fS
188/02
10
33295
Jens Nygård
Brande Skytteforening
188/02
12
20806
Jens Ole Sørensen
Løsning-Hedensted Skytteforening
188/00
13
34560
Jens Kristian Madsen
Tørring Idrætsforening
187/00
14
33147
Peder Johansen
Brande Skytteforening
184/00
15
33487
Niels Utoft
Ullerup Skytteforening, Give
180/00
16
140392
Benny Sikora Degn
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
179/01
Riffel, 15m - Klasse FRI
1
128371
Flemming Brochmann
Horsens Skyttekreds
196/05
2
133437
Palle Nielsen
Horsens Skyttekreds
194/03
3
117550
Julie Vesterholm
Ullerup Skytteforening, Give
193/07
4
114638
Lars Lund Nielsen
Ullerup Skytteforening, Give
193/04
5
21316
Birger Iversen
Horsens Skyttekreds
191/02
6
112749
Per Kongerslev
Klejs-Juelsminde Skytteforening
189/02
7
132788
Jørgen Jensen
Billund Skytteforening
188/01
8
133436
Otto Flemming Nielsen
Horsens Skyttekreds
182/00
9
133434
Dan Berg Jørgensen
Horsens Skyttekreds
173/00
Til toppen