Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
15m landsdelsturnering Riffel 3. Omgang. 2019-20 (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Sydøstjylland
Alle foreninger
Billund Skytteforening
Blåhøj Skytteforening
Brande Skytteforening
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Honum & Omegns Skytteforening
Horsens Skyttekreds
Jelling fS
Klejs-Juelsminde Skytteforening
Kolding-Bramdrup Skytteforening
Løsning-Hedensted Skytteforening
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
Ousted Tåning Skytteforening
Tørring Idrætsforening
Ullerup Skytteforening, Give
Vejle Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
126149
Mads Friedrichsen
Vejle Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
138772
Rikke Jensen
Billund Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
110494
Lucas Haugstrup
Billund Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
136175
Scott Vargas
Billund Skytteforening
J2
186.000
186.000
Hovedskydning
114815
Gustav Landbo
Billund Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
135727
Jørgen Skott Jensen
Billund Skytteforening
SE3
191.000
191.000
Hovedskydning
110498
Ingolf Haugstrup
Billund Skytteforening
SE3
190.000
190.000
Hovedskydning
34301
Karsten Karstensen
Billund Skytteforening
ST2
191.000
191.000
Hovedskydning
132788
Jørgen Jensen
Billund Skytteforening
FRI
188.000
188.000
Hovedskydning
113782
Ronny Kristensen
Billund Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Hovedskydning
140027
Dina Kaae
Billund Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
138774
Anton Bo Kjeldbjerg
Billund Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
136372
Kristian Aagaard Markussen
Tørring Idrætsforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
34585
Vagn Koch
Tørring Idrætsforening
ST2
182.000
182.000
Hovedskydning
138749
Mathias Guldberg Bang
Vejle Skytteforening
BK4
197.000
197.000
Hovedskydning
140167
Johannes Emil Bundgård
Vejle Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
140165
August Monk Holm
Vejle Skytteforening
BK4
166.000
166.000
Hovedskydning
140166
Ludvig Monk Holm
Vejle Skytteforening
BK4
170.000
170.000
Hovedskydning
127856
Benjamin Bangsggaard
Vejle Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
98238
Kasper Egeberg-Gjelstrup
Vejle Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
138773
William Sørensen
Billund Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
141530
Malthe Dam
Billund Skytteforening
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
130689
Claus Toftegaard Matthiesen
Ousted Tåning Skytteforening
Å3
193.000
193.000
Hovedskydning
137629
Ingrid Toftegaard Matthiesen
Ousted Tåning Skytteforening
BK4
189.000
189.000
Hovedskydning
131146
Christian Toftegaard Matthiesen
Ousted Tåning Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Hovedskydning
129057
Mathias Hårvig
Ousted Tåning Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
128434
Kirsten Hårvig
Ousted Tåning Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
21700
Henrik Jensen
Ousted Tåning Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
20326
Flemming Mikkelsen
Ousted Tåning Skytteforening
SE2
197.000
197.000
Hovedskydning
21030
Martin Madsen
Ousted Tåning Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
111249
Hans Akselsen Kirkholt
Ousted Tåning Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
139123
Dennis Borisov
Ousted Tåning Skytteforening
BK4
189.000
189.000
Hovedskydning
21680
Jens Kr. Madsen
Ousted Tåning Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
141142
Nicolaj Clausen Hansen
Ousted Tåning Skytteforening
Å3
184.000
184.000
Hovedskydning
141554
Tobias Clausen Brodie
Ousted Tåning Skytteforening
BK4
188.000
188.000
Hovedskydning
20331
Dan Lauersen
Ousted Tåning Skytteforening
SE2
199.000
199.000
Hovedskydning
131332
Tina Blaabjerg
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
Å3
175.000
175.000
Hovedskydning
136255
Bianca Commerou
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
Å2
187.000
187.000
Hovedskydning
121770
Louise Dalager
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
Å2
189.000
189.000
Hovedskydning
137578
Ophelia Hertz
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
137579
Monjia Hertz
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
Å3
184.000
184.000
Hovedskydning
133657
Bo Haulrich Jørgensen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
Å3
191.000
191.000
Hovedskydning
140402
Alberte Larsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
BK4
193.000
193.000
Hovedskydning
140402
Alberte Larsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
BK4
188.000
188.000
Mesterskab
120745
Henning Larsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
SE3
188.000
188.000
Hovedskydning
140393
Malde Larsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
BK4
172.000
172.000
Hovedskydning
33284
Jesper Madsen
Blåhøj Skytteforening
ST2
188.000
188.000
Hovedskydning
33266
Jørgen Jensen
Blåhøj Skytteforening
SE3
191.000
191.000
Hovedskydning
33339
Erling Hansen
Blåhøj Skytteforening
SE3
191.000
191.000
Hovedskydning
33139
Peter Frandsen
Blåhøj Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
136578
Mathilde Røndbjerg
Blåhøj Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Hovedskydning
127160
Andreas Clausen
Blåhøj Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
137494
Magnus Junge
Blåhøj Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
132423
Nicolaj Rønhof Brink
Blåhøj Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
102896
Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
ST1
193.000
193.000
Hovedskydning
96841
Tim Mikkelsen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
ST2
186.000
186.000
Hovedskydning
83963
Peter Skov
Kolding-Bramdrup Skytteforening
ST1
190.000
190.000
Hovedskydning
44597
Kenneth S. Wadt
Kolding-Bramdrup Skytteforening
ST3
185.000
185.000
Hovedskydning
44596
Kim Jensen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
ST1
195.000
195.000
Hovedskydning
85786
Sara Knudsen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
ST2
187.000
187.000
Hovedskydning
123096
Martin Lysdahl
Tørring Idrætsforening
Å2
195.000
195.000
Hovedskydning
110497
Jesper Haugstrup
Billund Skytteforening
Å2
192.000
192.000
Hovedskydning
136285
Michael Landbo
Billund Skytteforening
Å2
193.000
193.000
Hovedskydning
135972
Frederik Raaberg
Vejle Skytteforening
J2
200.000
200.000
Hovedskydning
138235
Dines Dahlin Kroman
Vejle Skytteforening
J2
200.000
200.000
Hovedskydning
129892
Jonas Bøgelund Mortensen
Vejle Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
135768
Magnus Christiansen
Vejle Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
129839
Nicolai H. Christensen
Vejle Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
126150
Magnus Holm Rodding
Vejle Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
19899
John Madsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
Å3
183.000
183.000
Hovedskydning
140404
August Lykke Nielsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
BK4
189.000
189.000
Hovedskydning
134491
Jakob Haulrich Meinert Nielsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Hovedskydning
21577
Randi Nielsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
Å2
191.000
191.000
Hovedskydning
91840
Jimmi Pedersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
Å1
194.000
194.000
Hovedskydning
32994
Marc Pedersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
138737
Julie Sander
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
BK4
181.000
181.000
Hovedskydning
19905
Jens Sandfeld Søndergaard
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
Å2
199.000
199.000
Hovedskydning
140392
Benny Sikora Degn
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
SE3
179.000
179.000
Hovedskydning
130996
Susanne Meldgaard
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
Å2
194.000
194.000
Hovedskydning
140403
Zascha Thykjær Skals
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
BK4
175.000
175.000
Hovedskydning
133721
Henrik Dalager
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
Å3
189.000
189.000
Hovedskydning
34560
Jens Kristian Madsen
Tørring Idrætsforening
SE3
187.000
187.000
Hovedskydning
121550
Viktor Lysdahl
Tørring Idrætsforening
BK3
179.000
179.000
Hovedskydning
129861
Luciana Marie Lysdahl
Tørring Idrætsforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
120368
Claus Kristoffersen
Jelling fS
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
131130
Sissel Due Clemmensen
Jelling fS
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
83824
Tone V. S. Larsen
Jelling fS
Å1
192.000
192.000
Hovedskydning
88618
Anders Kurt Rødsgaard Christensen
Jelling fS
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
136365
Tina Verner
Jelling fS
Å1
196.000
196.000
Hovedskydning
120580
Martin Klein Follmann
Jelling fS
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
33790
Ove Laursen
Jelling fS
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
33816
Knud Andersen
Jelling fS
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
33812
Lis Andersen
Jelling fS
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
130869
Sarah Jensen
Jelling fS
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
80547
Jens Peter Ladegaard
Jelling fS
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
136082
Finn Jensen
Jelling fS
SE3
188.000
188.000
Hovedskydning
33621
Henrik Lund
Jelling fS
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
108118
Elisabeth Jørgensen
Jelling fS
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
34969
Karl Erik Hansen
Jelling fS
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
98282
Kristine Rødsgaard Christensen
Jelling fS
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
136183
Asger Halfdan Buur Maier
Jelling fS
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
112089
Kamilla Keinicke
Jelling fS
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
81067
Jørgen S. Larsen
Jelling fS
SE3
193.000
193.000
Hovedskydning
104499
Emil Kjærsgaard Jørgensen
Jelling fS
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
134728
Holger K. Jørgensen
Jelling fS
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
129095
Jørgen Holm
Jelling fS
SE1
193.000
193.000
Hovedskydning
33743
knud bonde
Jelling fS
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
134415
Jeppe Dalegaard
Jelling fS
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
138926
Rasmus Dalegaard
Jelling fS
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
35072
Bodil Hansen
Jelling fS
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
120581
Nicklas Klein Follmann
Jelling fS
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
140950
Emil Buhl
Jelling fS
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
127847
Gustav Bjerre Vind
Horsens Skyttekreds
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
136357
Tobias Vejlgaard Kobberholm
Horsens Skyttekreds
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
140553
Johan Bie Mogensen
Horsens Skyttekreds
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
140551
Tobias Berggreen
Horsens Skyttekreds
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
140730
Casper Alexander Møller Veise
Horsens Skyttekreds
BK4
181.000
181.000
Hovedskydning
140329
Martin Brønnum
Horsens Skyttekreds
BK4
188.000
188.000
Hovedskydning
140326
Oli Lønvig de Place
Horsens Skyttekreds
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
140328
Matti Lønvig de Place
Horsens Skyttekreds
BK4
173.000
173.000
Hovedskydning
140330
Anders Brønnum
Horsens Skyttekreds
J2
179.000
179.000
Hovedskydning
136830
Lasse Hylleberg Nielsen
Horsens Skyttekreds
J2
175.000
175.000
Hovedskydning
140444
Jonas Poulsen
Horsens Skyttekreds
J2
186.000
186.000
Hovedskydning
131212
Patrick La Cour Petersen
Horsens Skyttekreds
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
20905
Steen Skallebæk
Horsens Skyttekreds
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
131209
Joan Bau Sjørslev
Horsens Skyttekreds
Å1
196.000
196.000
Hovedskydning
134598
Kristian M. Sørensen
Horsens Skyttekreds
Å2
200.000
200.000
Hovedskydning
120958
Philip Nordahl Grand
Horsens Skyttekreds
Å2
195.000
195.000
Hovedskydning
140185
Christoffer Thygesens
Horsens Skyttekreds
Å3
190.000
190.000
Hovedskydning
140327
Jesper De Place
Horsens Skyttekreds
Å3
191.000
191.000
Hovedskydning
123707
Peter Mulvad Jørgensen
Horsens Skyttekreds
Å3
197.000
197.000
Hovedskydning
140916
Jarle Berggreen
Horsens Skyttekreds
Å3
190.000
190.000
Hovedskydning
90904
Kurt Christiansen
Horsens Skyttekreds
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
82533
Jørgen Ulrik
Horsens Skyttekreds
SE1
193.000
193.000
Hovedskydning
133434
Dan Berg Jørgensen
Horsens Skyttekreds
FRI
173.000
173.000
Hovedskydning
133436
Otto Flemming Nielsen
Horsens Skyttekreds
FRI
182.000
182.000
Hovedskydning
133437
Palle Nielsen
Horsens Skyttekreds
FRI
194.000
194.000
Hovedskydning
128371
Flemming Brochmann
Horsens Skyttekreds
FRI
196.000
196.000
Hovedskydning
21316
Birger Iversen
Horsens Skyttekreds
FRI
191.000
191.000
Hovedskydning
123669
Maja Pedersen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
BK4
194.000
194.000
Hovedskydning
141047
Victoria Falkowska
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK4
195.000
195.000
Hovedskydning
127675
Mark Munk Lindahl Christensen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
135552
Mia Munk Lindahl Christensen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
125878
Mads Petersen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
140263
Frederik Norlyk Larsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK4
196.000
196.000
Hovedskydning
137098
Tristan Hansen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK4
188.000
188.000
Hovedskydning
141187
Lauritz Lauridsen Bank
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK4
192.000
192.000
Hovedskydning
134510
Magnus Holmgaard Thuesen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
137097
Lucas Hansen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
127673
Johan Møberg
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
129690
Sally Grotkjær Grunnet Sørensen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
125877
Frederik Petersen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
112749
Per Kongerslev
Klejs-Juelsminde Skytteforening
FRI
189.000
189.000
Hovedskydning
140261
Anne Marie Sandalgaard
Klejs-Juelsminde Skytteforening
Å3
191.000
191.000
Hovedskydning
140262
Phapada Pedersen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
Å3
191.000
191.000
Hovedskydning
34696
Hans Jørgen Nielsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
34728
Kim Watz
Klejs-Juelsminde Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
127672
Jacob Walsøe
Klejs-Juelsminde Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Hovedskydning
141044
Ajshat Lechieva
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK4
195.000
195.000
Hovedskydning
136126
Jack Bak
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
136127
Nicolaj Andersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK4
185.000
185.000
Hovedskydning
136602
Anne Bøje
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
127953
Mads L. Holst
Løsning-Hedensted Skytteforening
J2
184.000
184.000
Hovedskydning
96287
Karsten Knudsen
Løsning-Hedensted Skytteforening
SE2
196.000
196.000
Hovedskydning
131206
Steen Vindbjerg
Løsning-Hedensted Skytteforening
SE3
191.000
191.000
Hovedskydning
20806
Jens Ole Sørensen
Løsning-Hedensted Skytteforening
SE3
188.000
188.000
Hovedskydning
34395
Boje Skovbjerg
Løsning-Hedensted Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
105857
Magnus Præstegård
Løsning-Hedensted Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Hovedskydning
136601
Jesper Bøje
Løsning-Hedensted Skytteforening
Å3
181.000
181.000
Hovedskydning
116747
Sabrina Andersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
Å3
191.000
191.000
Hovedskydning
116793
Bo D. Andersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
Å2
192.000
192.000
Hovedskydning
127551
Frederikke Nielsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
137465
Anna Victoria Dohn Rix
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
123848
Matthias Kaas Damgaard
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
136624
Kasper Rasmussen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK3
199.000
199.000
Hovedskydning
130697
Julie Brunbjerg Østergaard
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
130699
Bertram Merrald
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
139887
Lea Rasmussen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK4
189.000
189.000
Hovedskydning
140092
Jeppe Dalgas Jensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
140436
Lærke Olivia Dohn Rix
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK4
199.000
199.000
Hovedskydning
141198
Lucas Gaston B Nielsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
131897
Markus G. Jensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
101491
Gustav Røjkjær
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
129785
Valther Larsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
130690
Jonas Schockert
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
34254
Mie Karstensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ST1
194.000
194.000
Hovedskydning
87872
Martin Knudsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ST1
195.000
195.000
Hovedskydning
112421
Niclas Hejslet
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ST1
194.000
194.000
Hovedskydning
35590
Jesper K. Mortensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ST1
197.000
197.000
Hovedskydning
106905
Martin Larsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
126980
Anni Damgaard Larsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
91753
Peter Foght Christiansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
127552
Kalle Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
75687
Lars S. Pedersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
93584
Anders Jensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Å1
195.000
195.000
Hovedskydning
107832
Jacob Bendixen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
34457
Lars Sørensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Å2
197.000
197.000
Hovedskydning
49637
Henriette Hylsebeck Nielsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
35001
Jan Ryholl
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
111577
Niels Ladegaard
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
44463
Kristian R. Petersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
20954
Per Foght Christiansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
129783
Erik Dalgas Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE2
199.000
199.000
Hovedskydning
107015
Jens Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
107015
Jens Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE2
192.000
192.000
Mesterskab
108681
Niels Christian Svendsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
88633
Svend Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
112025
Svend Børge Jørgensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
34393
Børge Gjødsbøl
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
20964
Ole Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
96415
Karl K. Rasmussen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE2
198.000
198.000
Hovedskydning
35378
Preben C. Sørensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
35506
Lars Kring Mortensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
139890
Philip August Bro
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Å3
193.000
193.000
Hovedskydning
33147
Peder Johansen
Brande Skytteforening
SE3
184.000
184.000
Hovedskydning
122801
Ida Kronlykke Frederiksen
Brande Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
138939
Daria Avræm
Brande Skytteforening
BK4
193.000
193.000
Hovedskydning
123553
Frederik Thomsen
Brande Skytteforening
BK1
193.000
193.000
Hovedskydning
121811
Jonas Wittendorff
Brande Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
121622
Emma Thomsen
Brande Skytteforening
J2
184.000
184.000
Hovedskydning
124235
Patrick Lauritsen
Brande Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
121887
Malene Nørgaard
Brande Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
123924
Lærke de Boer Lybker
Brande Skytteforening
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
95711
Tommy Søby Jensen
Brande Skytteforening
Å1
196.000
196.000
Hovedskydning
123925
Christina Lybker
Brande Skytteforening
Å1
195.000
195.000
Hovedskydning
94911
Jane Thychosen
Brande Skytteforening
Å2
190.000
190.000
Hovedskydning
33091
Søren Moesgård
Brande Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Hovedskydning
33292
Jens Ove Skjøth
Brande Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
33295
Jens Nygård
Brande Skytteforening
SE3
188.000
188.000
Hovedskydning
33314
Hilda Skjøth
Brande Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
131922
Gert Eriksen
Brande Skytteforening
SE3
188.000
188.000
Hovedskydning
126342
Jeremias Zeithaml
Brande Skytteforening
Å3
165.000
165.000
Hovedskydning
33382
Birgit Moesgaard
Brande Skytteforening
Å2
192.000
192.000
Hovedskydning
123926
Jens V. Madsen
Brande Skytteforening
Å3
192.000
192.000
Hovedskydning
141293
Silje Skovbjerg
Ullerup Skytteforening, Give
BK4
167.000
167.000
Hovedskydning
120780
Victor Skovbjerg
Ullerup Skytteforening, Give
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
139080
Nicolai Østergaard Vingborg
Ullerup Skytteforening, Give
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
139529
Frederikke Østergaard Vingborg
Ullerup Skytteforening, Give
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
140068
Christian Lykke Koldborg
Ullerup Skytteforening, Give
BK4
174.000
174.000
Hovedskydning
140796
Mathias Vestergaard Bertin
Ullerup Skytteforening, Give
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
128742
Hannibal Kramer Thomsen
Ullerup Skytteforening, Give
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
114637
Jens Lund Nielsen
Ullerup Skytteforening, Give
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
17311
Anders Secher
Ullerup Skytteforening, Give
ST2
189.000
189.000
Hovedskydning
34354
Betinna Flyvholm Thygesen
Ullerup Skytteforening, Give
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
33605
Jens Erik P. Krudt
Ullerup Skytteforening, Give
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
111862
Petri Brask-Nielsen
Ullerup Skytteforening, Give
Å2
197.000
197.000
Hovedskydning
130687
Rolf Martens
Ullerup Skytteforening, Give
Å2
194.000
194.000
Hovedskydning
33414
Tove Secher
Ullerup Skytteforening, Give
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
39755
Peter Thygesen
Ullerup Skytteforening, Give
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
93289
Jens Hyldborg
Ullerup Skytteforening, Give
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
33486
Niels Kr. Møberg
Ullerup Skytteforening, Give
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
33487
Niels Utoft
Ullerup Skytteforening, Give
SE3
180.000
180.000
Hovedskydning
97198
Knud Erichsen
Ullerup Skytteforening, Give
SE3
189.000
189.000
Hovedskydning
117550
Julie Vesterholm
Ullerup Skytteforening, Give
FRI
193.000
193.000
Hovedskydning
114638
Lars Lund Nielsen
Ullerup Skytteforening, Give
FRI
193.000
193.000
Hovedskydning
107347
Peter Kurth Jensen
Ullerup Skytteforening, Give
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
20009
Jens Bo Laursen
Honum & Omegns Skytteforening
ST2
193.000
193.000
Hovedskydning
19919
Dagmar Bjerre
Honum & Omegns Skytteforening
ST3
191.000
191.000
Hovedskydning
130686
Flemming H. Wagner
Honum & Omegns Skytteforening
Å2
193.000
193.000
Hovedskydning
34740
Hardy Larsen
Honum & Omegns Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
121551
Jan Lundsgaard
Honum & Omegns Skytteforening
Å2
199.000
199.000
Hovedskydning
21272
Daniel Vase
Honum & Omegns Skytteforening
ST2
186.000
186.000
Hovedskydning
20861
Vagn Åge Jørgensen
Honum & Omegns Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
21256
Einar Højsgård
Honum & Omegns Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
20643
Lars-Åge Pedersen
Honum & Omegns Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
34575
Nicolai Beier
Honum & Omegns Skytteforening
ST3
180.000
180.000
Hovedskydning
140265
Noah Pedersen Vrist
Klejs-Juelsminde Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
Til toppen