Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Klasser
Klasser
| Min Idræt
Stævneresultater - Klasser
Riffel, 15m - Mesterskab ST3
1
34575
Nicolai Beier
Honum & Omegns Skytteforening
183/00
181/01
364/01
Riffel, 15m - Mesterskab SE2
1
21256
Einar Højsgård
Honum & Omegns Skytteforening
194/05
193/04
387/09
Riffel, 15m - Klasse BK1
1
137465
Anna Victoria Dohn Rix
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/18
2
127551
Frederikke Nielsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/17
3
116783
Mads Egeberg-Gjelstrup
Vejle Skytteforening
200/13
4
122801
Ida Kronlykke Frederiksen
Brande Skytteforening
200/11
5
132423
Nicolaj Rønhof Brink
Blåhøj Skytteforening
200/10
6
123553
Frederik Thomsen
Brande Skytteforening
200/08
7
134728
Holger K. Jørgensen
Jelling fS
199/13
8
123848
Matthias Kaas Damgaard
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
199/09
8
135552
Mia Munk Lindahl Christensen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
199/09
10
125878
Mads Petersen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
199/08
11
135768
Magnus Christiansen
Vejle Skytteforening
199/05
12
134415
Jeppe Dalegaard
Jelling fS
198/04
13
129057
Mathias Hårvig
Ousted Tåning Skytteforening
195/07
Riffel, 15m - Klasse BK2
1
136183
Asger Halfdan Buur Maier
Jelling fS
199/09
2
126149
Mads Friedrichsen
Vejle Skytteforening
199/07
3
137097
Lucas Hansen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
198/11
4
141044
Ajshat Lechieva
Klejs-Juelsminde Skytteforening
198/10
5
138749
Mathias Guldberg Bang
Vejle Skytteforening
198/08
6
137494
Magnus Junge
Blåhøj Skytteforening
197/06
7
136602
Anne Bøje
Løsning-Hedensted Skytteforening
196/06
8
136126
Jack Bak
Løsning-Hedensted Skytteforening
196/04
9
137578
Ophelia Hertz
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
195/03
10
136184
Mads Kreutzer Rosager
Jelling fS
193/04
11
131130
Sissel Due Clemmensen
Jelling fS
192/04
12
140027
Dina Kaae
Billund Skytteforening
192/03
13
138774
Anton Bo Kjeldbjerg
Billund Skytteforening
192/02
14
127847
Gustav Bjerre Vind
Horsens Skyttekreds
191/06
15
138773
William Sørensen
Billund Skytteforening
185/01
Riffel, 15m - Klasse BK3
1
140436
Lærke Olivia Dohn Rix
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/11
2
136624
Kasper Rasmussen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
199/09
3
140551
Tobias Berggreen
Horsens Skyttekreds
197/05
4
131897
Markus G. Jensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
196/06
5
139123
Dennis Borisov
Ousted Tåning Skytteforening
195/03
6
138939
Daria Avræm
Brande Skytteforening
195/02
7
127673
Johan Møberg
Klejs-Juelsminde Skytteforening
193/06
8
127160
Andreas Clausen
Blåhøj Skytteforening
193/04
9
140402
Alberte Larsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
193/02
10
140263
Frederik Norlyk Larsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
192/04
11
136313
Magnus Holmgaard Thuesen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
191/05
12
139887
Lea Rasmussen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
191/04
12
121811
Jonas Wittendorff
Brande Skytteforening
191/04
14
140167
Johannes Emil Bundgård
Vejle Skytteforening
191/03
15
137629
Ingrid Toftegaard Matthiesen
Ousted Tåning Skytteforening
191/02
16
136578
Mathilde Røndbjerg
Blåhøj Skytteforening
191/00
17
136372
Kristian Aagaard Markussen
Tørring Idrætsforening
188/03
18
137098
Tristan Hansen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
188/02
18
120780
Victor Skovbjerg
Ullerup Skytteforening, Give
188/02
20
130699
Bertram Merrald
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
187/04
21
136357
Tobias Vejlgaard Kobberholm
Horsens Skyttekreds
187/01
22
140553
Johan Bie Mogensen
Horsens Skyttekreds
186/03
22
136127
Nicolaj Andersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
186/03
24
140404
August Lykke Nielsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
186/02
25
141530
Malthe Dam
Billund Skytteforening
183/00
26
131146
Christian Toftegaard Matthiesen
Ousted Tåning Skytteforening
182/03
27
121550
Viktor Lysdahl
Tørring Idrætsforening
179/01
Riffel, 15m - Klasse BK4
1
141046
Viola Pioli
Klejs-Juelsminde Skytteforening
197/06
2
141045
Kayla Elstrøm Mikkelsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
194/06
3
141554
Tobias Clausen Brodie
Ousted Tåning Skytteforening
193/03
4
139529
Frederikke Østergaard Vingborg
Ullerup Skytteforening, Give
192/05
5
139080
Nicolai Østergaard Vingborg
Ullerup Skytteforening, Give
191/06
6
141187
Lauritz Lauridsen Bank
Klejs-Juelsminde Skytteforening
191/02
7
140766
Lasse Carlsen
Billund Skytteforening
191/01
8
141198
Lucas Gaston B Nielsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
190/04
9
140796
Mathias Vestergaard Bertin
Ullerup Skytteforening, Give
188/03
10
140092
Jeppe Dalgas Jensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
187/02
11
140329
Martin Brønnum
Horsens Skyttekreds
185/02
12
140326
Oli Lønvig de Place
Horsens Skyttekreds
185/00
13
140730
Casper Alexander Møller Veise
Horsens Skyttekreds
182/01
14
140403
Zascha Thykjær Skals
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
180/02
15
138737
Julie Sander
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
180/00
16
140328
Matti Lønvig de Place
Horsens Skyttekreds
172/00
17
140068
Christian Lykke Koldborg
Ullerup Skytteforening, Give
170/01
18
140393
Malde Larsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
169/00
19
141293
Silje Skovbjerg
Ullerup Skytteforening, Give
166/01
Riffel, 15m - Klasse J1
1
104499
Emil Kjærsgaard Jørgensen
Jelling fS
200/11
2
101491
Gustav Røjkjær
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
199/09
2
98238
Kasper Egeberg-Gjelstrup
Vejle Skytteforening
199/09
4
123669
Maja Pedersen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
198/09
4
125877
Frederik Petersen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
198/09
6
120233
Jeppe Olsen
Jelling fS
196/03
Riffel, 15m - Klasse J2
1
129785
Valther Larsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/08
2
135972
Frederik Raaberg
Vejle Skytteforening
199/09
3
138235
Dines Dahlin Kroman
Vejle Skytteforening
199/08
4
130869
Sarah Jensen
Jelling fS
199/07
5
110494
Lucas Haugstrup
Billund Skytteforening
198/08
6
130690
Jonas Schockert
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
197/08
7
130697
Julie Brunbjerg Østergaard
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
197/07
8
114815
Gustav Landbo
Billund Skytteforening
196/09
9
108118
Elisabeth Jørgensen
Jelling fS
196/06
10
127675
Mark Munk Lindahl Christensen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
196/04
10
111249
Hans Akselsen Kirkholt
Ousted Tåning Skytteforening
196/04
12
129839
Nicolai H. Christensen
Vejle Skytteforening
196/02
13
124235
Patrick Lauritsen
Brande Skytteforening
195/08
14
129892
Jonas Bøgelund Mortensen
Vejle Skytteforening
195/05
15
121887
Malene Nørgaard
Brande Skytteforening
195/04
15
125274
Cecilie Højlund Nilsson
Klejs-Juelsminde Skytteforening
195/04
17
131212
Patrick La Cour Petersen
Horsens Skyttekreds
195/03
18
112089
Kamilla Keinicke
Jelling fS
194/08
19
114637
Jens Lund Nielsen
Ullerup Skytteforening, Give
194/07
20
127856
Benjamin Bangsggaard
Vejle Skytteforening
194/03
20
120581
Nicklas Klein Follmann
Jelling fS
194/03
22
121622
Emma Thomsen
Brande Skytteforening
193/09
23
123924
Lærke de Boer Lybker
Brande Skytteforening
189/02
24
127953
Mads L. Holst
Løsning-Hedensted Skytteforening
187/03
25
140444
Jonas Poulsen
Horsens Skyttekreds
187/01
26
136175
Scott Vargas
Billund Skytteforening
186/02
27
140265
Noah Pedersen Vrist
Klejs-Juelsminde Skytteforening
186/00
28
136830
Lasse Hylleberg Nielsen
Horsens Skyttekreds
185/01
29
140767
Kasper Carlsen
Billund Skytteforening
182/02
29
138772
Rikke Jensen
Billund Skytteforening
182/02
31
140330
Anders Brønnum
Horsens Skyttekreds
181/01
Riffel, 15m - Klasse ST1
1
102896
Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
197/04
2
35590
Jesper K. Mortensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
196/07
3
34254
Mie Karstensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
195/07
4
112421
Niclas Hejslet
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
195/05
5
44596
Kim Jensen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
193/07
6
87872
Martin Knudsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
193/06
7
83963
Peter Skov
Kolding-Bramdrup Skytteforening
184/01
Riffel, 15m - Klasse ST2
1
33284
Jesper Madsen
Blåhøj Skytteforening
192/04
2
85786
Sara Knudsen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
191/07
3
34301
Karsten Karstensen
Billund Skytteforening
191/04
4
20009
Jens Bo Laursen
Honum & Omegns Skytteforening
187/02
5
96841
Tim Mikkelsen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
186/04
6
19919
Dagmar Bjerre
Honum & Omegns Skytteforening
186/02
7
17311
Anders Secher
Ullerup Skytteforening, Give
185/02
8
21272
Daniel Vase
Honum & Omegns Skytteforening
184/01
9
34585
Vagn Koch
Tørring Idrætsforening
181/00
Riffel, 15m - Klasse ST3
1
34575
Nicolai Beier
Honum & Omegns Skytteforening
183/00
2
44597
Kenneth S. Wadt
Kolding-Bramdrup Skytteforening
181/01
3
138567
Lars Frandsen
Honum & Omegns Skytteforening
181/00
Riffel, 15m - Klasse Å1
1
35001
Jan Ryholl
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/17
2
88618
Anders Kurt Rødsgaard Christensen
Jelling fS
200/16
3
49637
Henriette Hylsebeck Nielsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/15
4
33621
Henrik Lund
Jelling fS
200/14
4
98282
Kristine Rødsgaard Christensen
Jelling fS
200/14
4
91753
Peter Foght Christiansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/14
4
120368
Claus Kristoffersen
Jelling fS
200/14
8
106905
Martin Larsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/13
9
32994
Marc Pedersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
200/12
9
127552
Kalle Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/12
9
107347
Peter Kurth Jensen
Ullerup Skytteforening, Give
200/12
12
126980
Anni Damgaard Larsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/10
13
21700
Henrik Jensen
Ousted Tåning Skytteforening
200/08
13
34696
Hans Jørgen Nielsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
200/08
15
20905
Steen Skallebæk
Horsens Skyttekreds
199/14
16
33605
Jens Erik P. Krudt
Ullerup Skytteforening, Give
199/12
17
111577
Niels Ladegaard
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
199/10
18
107832
Jacob Bendixen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
199/09
19
131209
Joan Bau Sjørslev
Horsens Skyttekreds
198/10
19
128434
Kirsten Hårvig
Ousted Tåning Skytteforening
198/10
19
136365
Tina Verner
Jelling fS
198/10
22
107950
Martin Nissen
Billund Skytteforening
197/11
23
83824
Tone V. S. Larsen
Jelling fS
197/07
24
120580
Martin Klein Follmann
Jelling fS
197/06
25
95711
Tommy Søby Jensen
Brande Skytteforening
196/08
26
75687
Lars S. Pedersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
196/06
26
93584
Anders Jensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
196/06
28
91840
Jimmi Pedersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
194/08
29
123925
Christina Lybker
Brande Skytteforening
194/01
Riffel, 15m - Klasse Å2
1
134598
Kristian M. Sørensen
Horsens Skyttekreds
199/07
2
34457
Lars Sørensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
198/06
3
116793
Bo D. Andersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
198/04
4
19905
Jens Sandfeld Søndergaard
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
197/07
5
111862
Petri Brask-Nielsen
Ullerup Skytteforening, Give
196/09
6
105857
Magnus Præstegård
Løsning-Hedensted Skytteforening
196/05
6
134491
Jakob Haulrich Meinert Nielsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
196/05
8
21577
Randi Nielsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
194/06
9
123096
Martin Lysdahl
Tørring Idrætsforening
194/04
10
110497
Jesper Haugstrup
Billund Skytteforening
193/06
11
113782
Ronny Kristensen
Billund Skytteforening
193/05
12
130996
Susanne Meldgaard
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
193/03
12
136285
Michael Landbo
Billund Skytteforening
193/03
14
130686
Flemming H. Wagner
Honum & Omegns Skytteforening
192/05
15
121770
Louise Dalager
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
192/04
16
120958
Philip Nordahl Grand
Horsens Skyttekreds
191/05
17
94911
Jane Thychosen
Brande Skytteforening
190/06
18
136255
Bianca Commerou
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
190/02
19
33091
Søren Moesgård
Brande Skytteforening
188/03
19
33382
Birgit Moesgaard
Brande Skytteforening
188/03
21
136363
Henrik Steffensen
Jelling fS
188/01
Riffel, 15m - Klasse Å3
1
141168
Leif Lorensen
Jelling fS
198/07
2
140768
Michael Carlsen
Billund Skytteforening
196/07
3
139890
Philip August Bro
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
194/06
4
123707
Peter Mulvad Jørgensen
Horsens Skyttekreds
194/05
5
130689
Claus Toftegaard Matthiesen
Ousted Tåning Skytteforening
194/04
5
123926
Jens V. Madsen
Brande Skytteforening
194/04
7
140262
Phapada Pedersen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
193/04
8
138775
Jan Sørensen
Billund Skytteforening
192/04
9
116747
Sabrina Andersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
191/03
10
115005
Lars K. Madsen
Ullerup Skytteforening, Give
191/01
11
133721
Henrik Dalager
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
190/03
12
140185
Christoffer Thygesens
Horsens Skyttekreds
190/02
13
133657
Bo Haulrich Jørgensen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
189/04
14
140916
Jarle Berggreen
Horsens Skyttekreds
189/03
15
140261
Anne Marie Sandalgaard
Klejs-Juelsminde Skytteforening
189/02
16
137579
Monjia Hertz
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
185/03
17
19899
John Madsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
185/01
18
140327
Jesper De Place
Horsens Skyttekreds
184/02
19
141142
Nicolaj Clausen Hansen
Ousted Tåning Skytteforening
184/01
20
136601
Jesper Bøje
Løsning-Hedensted Skytteforening
181/01
20
131332
Tina Blaabjerg
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
181/01
22
126342
Jeremias Zeithaml
Brande Skytteforening
179/01
23
139399
Mikkel Eilenberg
Horsens Skyttekreds
174/02
Riffel, 15m - Klasse SE1
1
33139
Peter Frandsen
Blåhøj Skytteforening
200/12
1
33816
Knud Andersen
Jelling fS
200/12
3
35506
Lars Kring Mortensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/10
3
20954
Per Foght Christiansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/10
5
20964
Ole Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/06
6
44463
Kristian R. Petersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
199/07
7
33414
Tove Secher
Ullerup Skytteforening, Give
198/09
7
20861
Vagn Åge Jørgensen
Honum & Omegns Skytteforening
198/09
9
34740
Hardy Larsen
Honum & Omegns Skytteforening
198/08
10
35378
Preben C. Sørensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
197/09
11
33790
Ove Laursen
Jelling fS
197/05
12
82533
Jørgen Ulrik
Horsens Skyttekreds
197/03
13
88633
Svend Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
196/06
14
33292
Jens Ove Skjøth
Brande Skytteforening
196/05
15
33812
Lis Andersen
Jelling fS
195/09
16
90904
Kurt Christiansen
Horsens Skyttekreds
195/06
17
108681
Niels Christian Svendsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
195/05
17
129095
Jørgen Holm
Jelling fS
195/05
19
21680
Jens Kr. Madsen
Ousted Tåning Skytteforening
195/04
20
80547
Jens Peter Ladegaard
Jelling fS
194/06
21
34395
Boje Skovbjerg
Løsning-Hedensted Skytteforening
193/04
22
35072
Bodil Hansen
Jelling fS
191/03
Riffel, 15m - Klasse SE2
1
20643
Lars-Åge Pedersen
Honum & Omegns Skytteforening
199/06
2
20326
Flemming Mikkelsen
Ousted Tåning Skytteforening
198/08
2
129783
Erik Dalgas Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
198/08
4
34728
Kim Watz
Klejs-Juelsminde Skytteforening
198/06
5
96415
Karl K. Rasmussen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
197/03
6
107015
Jens Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
196/03
7
33486
Niels Kr. Møberg
Ullerup Skytteforening, Give
195/06
8
96287
Karsten Knudsen
Løsning-Hedensted Skytteforening
195/04
9
20331
Dan Lauersen
Ousted Tåning Skytteforening
194/08
10
39755
Peter Thygesen
Ullerup Skytteforening, Give
194/06
11
20603
Mona Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
194/05
11
93289
Jens Hyldborg
Ullerup Skytteforening, Give
194/05
11
21256
Einar Højsgård
Honum & Omegns Skytteforening
194/05
14
21030
Martin Madsen
Ousted Tåning Skytteforening
194/03
15
34393
Børge Gjødsbøl
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
194/02
16
33743
knud bonde
Jelling fS
193/06
17
34969
Karl Erik Hansen
Jelling fS
193/01
18
112025
Svend Børge Jørgensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
191/04
19
33314
Hilda Skjøth
Brande Skytteforening
189/02
Riffel, 15m - Klasse SE3
1
81067
Jørgen S. Larsen
Jelling fS
195/06
2
131206
Steen Vindbjerg
Løsning-Hedensted Skytteforening
194/05
3
33266
Jørgen Jensen
Blåhøj Skytteforening
194/03
4
135727
Jørgen Skott Jensen
Billund Skytteforening
191/02
4
34560
Jens Kristian Madsen
Tørring Idrætsforening
191/02
4
136082
Finn Jensen
Jelling fS
191/02
7
33339
Erling Hansen
Blåhøj Skytteforening
190/04
8
110498
Ingolf Haugstrup
Billund Skytteforening
190/00
9
33295
Jens Nygård
Brande Skytteforening
188/03
10
97198
Knud Erichsen
Ullerup Skytteforening, Give
187/02
11
101337
Arne Olsen
Ullerup Skytteforening, Give
187/00
12
34634
Lasse Olsen
Tørring Idrætsforening
186/02
13
20806
Jens Ole Sørensen
Løsning-Hedensted Skytteforening
185/01
14
120745
Henning Larsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
184/02
15
132788
Jørgen Jensen
Billund Skytteforening
184/01
15
33147
Peder Johansen
Brande Skytteforening
184/01
17
33487
Niels Utoft
Ullerup Skytteforening, Give
181/03
18
131922
Gert Eriksen
Brande Skytteforening
180/01
19
34579
Jørgen Kjær
Honum & Omegns Skytteforening
175/00
20
140392
Benny Sikora Degn
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
170/01
Riffel, 15m - Klasse FRI
1
128371
Flemming Brochmann
Horsens Skyttekreds
195/03
2
117550
Julie Vesterholm
Ullerup Skytteforening, Give
194/06
3
114638
Lars Lund Nielsen
Ullerup Skytteforening, Give
193/03
4
133436
Otto Flemming Nielsen
Horsens Skyttekreds
192/04
5
133437
Palle Nielsen
Horsens Skyttekreds
191/03
6
129399
Heine Vind
Horsens Skyttekreds
190/04
7
133434
Dan Berg Jørgensen
Horsens Skyttekreds
184/01
Til toppen