15m landsdelsturnering Riffel 4. Omgang. 2019-20 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening ST2 188.0 188.0 Hovedskydning
134597 Kasper Sørensen Horsens Skyttekreds BK3 179.0 179.0 Hovedskydning
20905 Steen Skallebæk Horsens Skyttekreds Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
131212 Patrick La Cour Petersen Horsens Skyttekreds J2 196.0 196.0 Hovedskydning
82533 Jørgen Ulrik Horsens Skyttekreds SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
90904 Kurt Christiansen Horsens Skyttekreds SE2 198.0 198.0 Hovedskydning
125274 Cecilie Højlund Nilsson Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
135768 Magnus Christiansen Vejle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
138749 Mathias Guldberg Bang Vejle Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
138750 Frey Aunsberg Vejle Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
140167 Johannes Emil Bundgård Vejle Skytteforening BK3 170.0 170.0 Hovedskydning
140166 Ludvig Monk Holm Vejle Skytteforening BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
129892 Jonas Bøgelund Mortensen Vejle Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
135972 Frederik Raaberg Vejle Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
120368 Claus Kristoffersen Jelling fS Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
33790 Ove Laursen Jelling fS SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
33743 Knud Bonde Jelling fS SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
33816 Knud Andersen Jelling fS SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
33621 Henrik Lund Jelling fS Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
33812 Lis Andersen Jelling fS SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
96841 Tim Mikkelsen Jelling fS Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
120580 Martin Klein Follmann Jelling fS Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
112089 Kamilla Keinicke Jelling fS J2 199.0 199.0 Hovedskydning
131130 Sissel Due Clemmensen Jelling fS BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
80547 Jens Peter Ladegaard Jelling fS SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
34969 Karl Erik Hansen Jelling fS SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
130869 Sarah Jensen Jelling fS J2 200.0 200.0 Hovedskydning
134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS J1 200.0 200.0 Hovedskydning
108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS J2 199.0 199.0 Hovedskydning
107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
111862 Petri Brask-Nielsen Ullerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
130687 Rolf Martens Ullerup Skytteforening Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening ST2 189.0 189.0 Hovedskydning
120780 Victor Skovbjerg Ullerup Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
139529 Frederikke Østergaard Vingborg Ullerup Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
139080 Nicolai Østergaard Vingborg Ullerup Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
140349 Bjørn Duckmann Ullerup Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
128742 Hannibal Kramer Thomsen Ullerup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
123925 Christina Lybker Brande Skytteforening Å2 190.0 190.0 Hovedskydning
33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
33295 Jens Nygård Brande Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
123926 Jens V. Madsen Brande Skytteforening Å2 190.0 190.0 Hovedskydning
122801 Ida Kronlykke Frederiksen Brande Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
138939 Daria Avræm Brande Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
123924 Lærke De Boer Lybker Brande Skytteforening J2 171.0 171.0 Hovedskydning
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
139888 Philip Lorenzen Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
140436 Lærke Olivia Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
131897 Markus G. Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
34254 Mie Karstensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ST1 197.0 197.0 Hovedskydning
87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ST2 193.0 193.0 Hovedskydning
112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ST2 196.0 196.0 Hovedskydning
46934 Rasmus M Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ST1 196.0 196.0 Hovedskydning
106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
100603 Jens Sten Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
75687 Lars S. Pedersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
93584 Anders Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
88633 Svend Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
20732 Anders Kildehøj Vejle Skytteforening ST3 186.0 186.0 Hovedskydning
88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
34517 Bo W. Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening ST3 171.0 171.0 Hovedskydning
44596 Kim Jensen Kolding-Bramdrup Skytteforening ST1 192.0 192.0 Hovedskydning
85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening ST3 190.0 190.0 Hovedskydning
44597 Kenneth S. Wadt Kolding-Bramdrup Skytteforening ST3 186.0 186.0 Hovedskydning
83963 Peter Skov Kolding-Bramdrup Skytteforening ST2 191.0 191.0 Hovedskydning
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening ST2 185.0 185.0 Hovedskydning
34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening ST3 185.0 185.0 Hovedskydning
20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening ST3 190.0 190.0 Hovedskydning
21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening SE1 191.0 191.0 Hovedskydning
21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening ST3 191.0 191.0 Hovedskydning

Til toppen