| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS 200/10 200/14 400/24
2 132423 Nicolaj Rønhof Brink Blåhøj Skytteforening 198/06 198/08 396/14
3 128742 Hannibal Kramer Thomsen Ullerup Skytteforening 199/12 197/10 396/22
4 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 199/08 197/12 396/20
5 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 195/10 195/05 390/15
6 131246 Nanna Jakobsen Fredericia Skytteforening 192/05 196/08 388/13
7 129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 193/07 193/03 386/10

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 135768 Magnus Christiansen Vejle Skytteforening 200/12 198/07 398/19
2 136184 Mads Kreutzer Rosager Jelling fS 196/10 198/09 394/19
3 136602 Anne Bøje Løsning-Hedensted Skytteforening 195/06 193/06 388/12

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 127160 Andreas Clausen Blåhøj Skytteforening 191/03 193/07 384/10
2 134510 Magnus Holmgaard Thuesen Klejs-Juelsminde Skytteforening 188/02 190/04 378/06
3 136575 Simona Ø Nielsen Blåhøj Skytteforening 184/04 191/03 375/07

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 137494 Magnus Junge Blåhøj Skytteforening 192/04 197/11 389/15
2 138774 Anton Bo Kjeldbjerg Billund-Vorbasse Skytteforening 195/06 191/04 386/10
3 140027 Dina Kaae Billund-Vorbasse Skytteforening 192/04 186/01 378/05
4 138773 William Sørensen Billund-Vorbasse Skytteforening 187/02 190/03 377/05
5 140069 Malthe Steenhoff Billund-Vorbasse Skytteforening 186/03 188/01 374/04
6 139933 Fiona Ø. Nielsen Blåhøj Skytteforening 184/02 183/02 367/04

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 199/11 199/14 398/25
2 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/07 199/08 395/15

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 123669 Maja Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/11 200/09 399/20
2 108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS 197/11 198/10 395/21
3 120581 Nicklas Klein Follmann Jelling fS 197/08 197/06 394/14
4 124835 Mads Ravnskjær Fredericia Skytteforening 196/06 197/04 393/10
5 130869 Sarah Jensen Jelling fS 192/05 198/10 390/15
6 110494 Lucas Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 194/05 195/07 389/12
7 124235 Patrick Lauritsen Brande Skytteforening 192/04 195/03 387/07
8 111249 Hans Akselsen Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening 194/02 192/05 386/07
9 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening 189/03 191/07 380/10
10 127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening 188/04 191/01 379/05
11 114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 191/02 188/02 379/04
12 114815 Gustav Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening 190/03 187/01 377/04
13 113417 Søren Vad Jensen Sdr. Omme Skytteforening 188/01 188/05 376/06
14 113418 Kristian Vad Jensen Sdr. Omme Skytteforening 181/02 184/03 365/05

Riffel, 15m - Mesterskab ST1

1 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/05 198/07 392/12

Riffel, 15m - Mesterskab ST2

1 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 188/03 189/01 377/04
2 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 186/00 190/03 376/03
3 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds 187/05 189/02 376/07
4 33284 Jesper Madsen Blåhøj Skytteforening 186/02 188/03 374/05
5 33579 Kasper Møberg Ullerup Skytteforening 185/02 188/05 373/07
6 96841 Tim Mikkelsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 182/01 185/01 367/02
7 21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening 182/00 183/02 365/02
8 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 179/00 181/01 360/01

Riffel, 15m - Mesterskab ST3

1 85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 187/03 188/01 375/04
2 19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening 177/00 179/00 356/00

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 128434 Kirsten Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 199/06 200/09 399/15
2 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening 200/08 199/12 399/20
3 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/13 199/07 399/20
4 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 200/08 199/11 399/19
5 33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening 198/06 200/09 398/15
6 33621 Henrik Lund Jelling fS 199/05 199/09 398/14
7 111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11 198/10 398/21
8 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/08 198/09 397/17
9 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS 198/09 198/14 396/23
10 120580 Martin Klein Follmann Jelling fS 198/05 196/09 394/14
11 107950 Martin Nissen Billund-Vorbasse Skytteforening 200/10 194/07 394/17
12 136365 Tina Verner Jelling fS 196/09 197/05 393/14

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 105857 Magnus Præstegård Løsning-Hedensted Skytteforening 195/06 198/06 393/12
2 111862 Petri Brask-Nielsen Ullerup Skytteforening 193/02 196/07 389/09
3 110497 Jesper Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 195/09 194/07 389/16
4 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening 192/06 196/10 388/16
5 103028 Steen Eskelund Ibsen Fredericia Skytteforening 195/06 190/04 385/10

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 136285 Michael Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening 195/06 196/07 391/13
2 94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening 189/04 190/03 379/07
3 117401 Lis Andersen Fredericia Skytteforening 190/04 187/04 377/08

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/12 200/17 399/29
2 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10 199/14 399/24
3 33816 Knud Andersen Jelling fS 199/10 199/06 398/16
4 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 198/06 196/07 394/13
5 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 194/05 197/06 391/11
6 35072 Bodil Hansen Jelling fS 195/11 195/08 390/19
7 34395 Boje Skovbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening 195/05 195/05 390/10
8 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 193/08 194/05 387/13

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 39755 Peter Thygesen Ullerup Skytteforening 194/05 195/04 389/09
2 93289 Jens Hyldborg Ullerup Skytteforening 194/05 194/04 388/09
3 33486 Niels Kr. Møberg Ullerup Skytteforening 194/05 194/03 388/08
4 35796 Aksel Ibsen Fredericia Skytteforening 192/04 194/08 386/12
5 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/07 193/02 385/09
6 35608 Jens Ravn Fredericia Skytteforening 194/03 191/02 385/05
7 35795 Aksel Ebbesen Fredericia Skytteforening 193/03 191/03 384/06
8 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening 192/04 190/06 382/10
9 34969 Karl Erik Hansen Jelling fS 189/05 190/08 379/13
10 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 187/02 189/02 376/04
11 96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening 187/03 185/02 372/05

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 35287 Vagn Mølkjær Fredericia Skytteforening 184/02 187/01 371/03
2 110498 Ingolf Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 186/02 185/04 371/06

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 195/02 195/08 390/10
2 123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS 195/05 194/09 389/14
3 114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 189/02 189/03 378/05

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS 200/10
2 128742 Hannibal Kramer Thomsen Ullerup Skytteforening 199/12
3 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 199/08
4 132423 Nicolaj Rønhof Brink Blåhøj Skytteforening 198/06
5 135851 Max Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 197/05
6 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 195/10
7 129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 193/07
8 131246 Nanna Jakobsen Fredericia Skytteforening 192/05

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 135768 Magnus Christiansen Vejle Skytteforening 200/12
2 136184 Mads Kreutzer Rosager Jelling fS 196/10
3 136602 Anne Bøje Løsning-Hedensted Skytteforening 195/06

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 127160 Andreas Clausen Blåhøj Skytteforening 191/03
2 136578 Mathilde Røndbjerg Blåhøj Skytteforening 189/06
3 134510 Magnus Holmgaard Thuesen Klejs-Juelsminde Skytteforening 188/02
4 136575 Simona Ø Nielsen Blåhøj Skytteforening 184/04
5 136717 Sahra Røndbjerg Blåhøj Skytteforening 184/01

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 138774 Anton Bo Kjeldbjerg Billund-Vorbasse Skytteforening 195/06
2 137494 Magnus Junge Blåhøj Skytteforening 192/04
2 140027 Dina Kaae Billund-Vorbasse Skytteforening 192/04
4 138773 William Sørensen Billund-Vorbasse Skytteforening 187/02
5 140069 Malthe Steenhoff Billund-Vorbasse Skytteforening 186/03
6 139933 Fiona Ø. Nielsen Blåhøj Skytteforening 184/02
7 140349 Bjørn Duckmann Ullerup Skytteforening 182/01
8 139080 Nicolai Østergaard Vingborg Ullerup Skytteforening 168/00
9 140068 Christian Lykke Koldborg Ullerup Skytteforening 155/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 199/11
2 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/07

Riffel, 15m - Klasse J2

1 123669 Maja Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/11
2 108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS 197/11
3 120581 Nicklas Klein Follmann Jelling fS 197/08
4 124835 Mads Ravnskjær Fredericia Skytteforening 196/06
5 110494 Lucas Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 194/05
6 111249 Hans Akselsen Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening 194/02
7 130869 Sarah Jensen Jelling fS 192/05
8 124235 Patrick Lauritsen Brande Skytteforening 192/04
9 114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 191/02
10 114815 Gustav Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening 190/03
11 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening 189/03
12 127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening 188/04
13 113417 Søren Vad Jensen Sdr. Omme Skytteforening 188/01
14 113418 Kristian Vad Jensen Sdr. Omme Skytteforening 181/02

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/05

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 188/03
2 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds 187/05
3 33284 Jesper Madsen Blåhøj Skytteforening 186/02
4 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 186/00
5 33579 Kasper Møberg Ullerup Skytteforening 185/02
6 96841 Tim Mikkelsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 182/01
7 21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening 182/00
8 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 179/00

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 187/03
2 19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening 177/00
3 122713 Jesper Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 167/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/13
2 111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11
3 107950 Martin Nissen Billund-Vorbasse Skytteforening 200/10
4 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening 200/08
4 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 200/08
6 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/08
7 128434 Kirsten Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 199/06
8 33621 Henrik Lund Jelling fS 199/05
9 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS 198/09
10 33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening 198/06
11 120580 Martin Klein Follmann Jelling fS 198/05
12 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/09
13 136365 Tina Verner Jelling fS 196/09

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 110497 Jesper Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 195/09
2 103028 Steen Eskelund Ibsen Fredericia Skytteforening 195/06
2 105857 Magnus Præstegård Løsning-Hedensted Skytteforening 195/06
4 111862 Petri Brask-Nielsen Ullerup Skytteforening 193/02
5 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening 192/06

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 136285 Michael Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening 195/06
2 113421 Claus Jensen Sdr. Omme Skytteforening 190/05
3 117401 Lis Andersen Fredericia Skytteforening 190/04
4 94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening 189/04
5 135852 Jesper Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 187/02

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10
2 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/12
3 33816 Knud Andersen Jelling fS 199/10
4 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 198/06
5 33790 Ove Laursen Jelling fS 196/06
6 35072 Bodil Hansen Jelling fS 195/11
7 34395 Boje Skovbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening 195/05
8 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 194/05
9 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 193/08

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 93289 Jens Hyldborg Ullerup Skytteforening 194/05
1 39755 Peter Thygesen Ullerup Skytteforening 194/05
1 33486 Niels Kr. Møberg Ullerup Skytteforening 194/05
4 35608 Jens Ravn Fredericia Skytteforening 194/03
5 35795 Aksel Ebbesen Fredericia Skytteforening 193/03
6 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/07
7 35796 Aksel Ibsen Fredericia Skytteforening 192/04
7 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening 192/04
9 34969 Karl Erik Hansen Jelling fS 189/05
10 96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening 187/03
11 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 187/02

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening 189/03
2 110498 Ingolf Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 186/02
3 35287 Vagn Mølkjær Fredericia Skytteforening 184/02
4 33487 Niels Utoft Ullerup Skytteforening 177/01

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS 195/05
2 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 195/02
3 114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 189/02

Til toppen