| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 132423 Nicolaj Rønhof Brink Blåhøj Skytteforening 200/08 200/10 400/18
2 128742 Hannibal Kramer Thomsen Ullerup Skytteforening 198/05 200/08 398/13
3 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening 198/03 200/09 398/12
4 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS 198/09 199/09 397/18
5 122801 Ida Kronlykke Frederiksen Brande Skytteforening 198/05 199/07 397/12
6 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/04 198/04 394/08
7 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening 194/03 191/03 385/06

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK2

1 135851 Max Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 200/10 200/11 400/21
2 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 200/08 200/06 400/14

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 138939 Daria Avræm Brande Skytteforening 199/06 198/08 397/14
2 138749 Mathias Guldberg Bang Vejle Skytteforening 192/02 192/02 384/04
3 140417 Laura Rasmussen Fredericia Skytteforening 147/00 155/00 302/00

Luftriffel, 15m - Mesterskab J1

1 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 200/05 200/08 400/13
2 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/08 198/09 397/17
3 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening 197/05 197/06 394/11

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 135972 Frederik Raaberg Vejle Skytteforening 199/07 197/07 396/14
2 130869 Sarah Jensen Jelling fS 196/05 199/05 395/10
3 125195 Anne Marie Christensen Fredericia Skytteforening 197/08 197/08 394/16
4 112089 Kamilla Keinicke Jelling fS 197/01 195/05 392/06
5 125317 Emilie Thode Fredericia Skytteforening 194/02 197/08 391/10

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST2

1 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds 192/00 188/01 380/01
2 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 187/02 189/04 376/06

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST3

1 123669 Maja Pedersen Skytteklubben DSB/ASF 187/01 189/05 376/06
2 19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening 185/00 184/01 369/01
3 21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening 183/00 185/02 368/02
4 85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 179/02 187/02 366/04
5 34517 Bo W. Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 161/00 162/00 323/00

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å1

1 96841 Tim Mikkelsen Jelling fS 199/10 200/13 399/23
2 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening 199/08 200/11 399/19
3 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/07 200/06 399/13
4 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/06 199/07 399/13
5 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS 199/07 199/07 398/14
6 111862 Petri Brask-Nielsen Ullerup Skytteforening 197/03 200/06 397/09
7 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 199/07 198/07 397/14
8 111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/09 197/05 397/14
9 33621 Henrik Lund Jelling fS 197/06 199/07 396/13
10 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/08 198/07 396/15
11 120580 Martin Klein Follmann Jelling fS 198/03 198/10 396/13
12 33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening 198/09 198/04 396/13

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å2

1 123245 Benjamin Kirkegaard Fredericia Skytteforening 193/04 189/01 382/05

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11 200/10 400/21
2 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 198/08 200/06 398/14
3 33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening 198/04 199/11 397/15
4 33816 Knud Andersen Jelling fS 198/05 196/04 394/09
5 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/03 195/03 387/06

Luftriffel, 15m - Mesterskab FRI

1 123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS 197/04 199/09 396/13
2 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 199/07 194/03 393/10

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 132423 Nicolaj Rønhof Brink Blåhøj Skytteforening 200/08
2 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS 198/09
3 122801 Ida Kronlykke Frederiksen Brande Skytteforening 198/05
3 128742 Hannibal Kramer Thomsen Ullerup Skytteforening 198/05
5 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening 198/03
6 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/04
7 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening 194/03

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 135851 Max Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 200/10
2 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 200/08

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 138939 Daria Avræm Brande Skytteforening 199/06
2 138749 Mathias Guldberg Bang Vejle Skytteforening 192/02
3 140417 Laura Rasmussen Fredericia Skytteforening 147/00

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 200/05
2 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/08
3 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening 197/05

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 135972 Frederik Raaberg Vejle Skytteforening 199/07
2 108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS 198/06
3 125195 Anne Marie Christensen Fredericia Skytteforening 197/08
4 112089 Kamilla Keinicke Jelling fS 197/01
5 130869 Sarah Jensen Jelling fS 196/05
6 125317 Emilie Thode Fredericia Skytteforening 194/02

Luftriffel, 15m - Klasse ST2

1 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds 192/00
2 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 187/02
3 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 181/01

Luftriffel, 15m - Klasse ST3

1 123669 Maja Pedersen Skytteklubben DSB/ASF 187/01
2 19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening 185/00
3 21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening 183/00
4 85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 179/02
5 34517 Bo W. Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 161/00

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 111577 Niels Ladegaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/09
2 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/06
3 96841 Tim Mikkelsen Jelling fS 199/10
4 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening 199/08
5 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/07
5 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 199/07
5 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS 199/07
8 33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening 198/09
9 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/08
10 120580 Martin Klein Follmann Jelling fS 198/03
11 33621 Henrik Lund Jelling fS 197/06
12 111862 Petri Brask-Nielsen Ullerup Skytteforening 197/03

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 123245 Benjamin Kirkegaard Fredericia Skytteforening 193/04
2 98041 Anne-Sophie Ibsen Fredericia Skytteforening 190/03

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11
2 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 198/08
3 33816 Knud Andersen Jelling fS 198/05
4 33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening 198/04
5 33790 Ove Laursen Jelling fS 197/02
6 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/03

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening 192/03

Luftriffel, 15m - Klasse FRI

1 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 199/07
2 123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS 197/04

Til toppen